Zigo napísal:
Uvazujem nad predobjednavkou galaxy watch 4 classic ..........

Už si čítal?
https://mobilenet.cz/clanky/recenze-samsung-galaxy-watch4-classic-laska-na-prvni-pohled-44331
https://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-watch-4-review
.
.
.
23.08.2021 - 20:27:15
00
Necital, dik. Hlavne to porovnanie velkosti potesilo, asi pojdem do 44mm nie classic.
23.08.2021 - 20:37:58
00
Trocha som zhrnul svoje skúsenosti s Coros Apex Pro:

https://www.vetroplachmagazin.sk/coros-apex-pro-postrehy-z-pouzivania-2151
24.08.2021 - 10:44:53
02
pekne si to napísal a súhlasím ... sú to vydarené kusy :) akurát ten lab veľmi nevyužijem, keďže aktivít typu run alebo track run mám málinko a trailrun, bike alebo hike to ignoruje
24.08.2021 - 11:32:35
00
V Ralpu mi potvrdili, že to má časom prejsť časom aj na ostatné aktivity, ale kedy presne nie. Ja posledné roky už behám viac menej iba v zime, takze možno koncom novembra budem mat lab aktívny. Potom už by mal byt funkčný aj na ostatne aktivity.
24.08.2021 - 12:17:34
01
Ja som zvedavý na tie topo mapy v nových COROS, napr. dcrainamker.com píše že nezobrazujú texty a údaje. Ale že nové mapy sa budú dať stiahnuť na ich webe. Som zvedavý odkiaľ berú podklady, napr. openmap, a ktoré cyklotrasy teda bude vidieť a ako. Inak ( podotýkam pre mňa) to nemá význam a pozrel by som sa po inom systéme, značke.
24.08.2021 - 12:49:01
00
Tiež som zvedavý. O tom, že to bude “slepá” mapa som tiež počul. Ale davam Corosom priestor na neustále zlepšenia a presvedčenie, že boli dobrou voľbou. ?
24.08.2021 - 12:58:04
00
hlavne tie nové nemajú ant+, dosť fail
24.08.2021 - 13:49:46
00
Iba Bluetooth
24.08.2021 - 14:10:25
00
no, ale ja určite neplánujem uprgrade na 700 eurové hodinky, a za tých 5-6 rokov to bude celé inak
24.08.2021 - 14:22:53
00
Preto som išiel do Coros Apex Pro. Čo mali navyše Vertix, tak bolo pre mna nepodstatne. Navyše ak tie ďalšie vylepšenia v podobe aktualizácie majú ísť aj na staršie modely.
24.08.2021 - 14:29:21
00
Inak prečo značky ako Huawei a spol. Neurobia hodinky s ant+ a možnosť Stravy...?
24.08.2021 - 14:45:00
00
lukjur napísal:
Trocha som zhrnul svoje skúsenosti s Coros Apex Pro:

https://www.vetroplachmagazin.sk/coros-apex-pro-postrehy-z-pouzivania-2151

Mam sice len Apexy ale nesuhlasim s recenziou. Napriklad spominane mapy nie su mapy ale len vopred nahrana a zobrazena trasa a na nej sipka. Mapy bude mozne nahrat az s novym updatom aj to s urcitym limitom. Celkovo su to stale skor bezecke hodinky zo zabugovanou android appkou (vyzera to tak ze ludia na ios problemy az tak nemaju). Napriklad mi to obcas uplne nahodne da ten isty plavecky badge aj ked si len pozeram aktivity a v zivote som s hodinkami neplaval. Nieco opravia a nieco ine pokazia, pred poslednym updatom to bola nemoznost ulozit Hrmax ci Hrmin co zrazu prestalo fungovat. Povodne apexy su uz po nieco viac ako polroku spomalene, potocim korunkou a chvilu sa nic nedeje, potom to preskoci dve obrazovky (ano hw je tam slabsi ako na pro).
Ultramax stale len pri behu, plno veci stale len pri behu ale aj pri behu trpia schizou a je rozdiel ci behas cez "run" alebo cez "trail run" a taky oval vies behat len 400m ak chces vyhladzovanie. Hr zony vies zapnut len jedny globalne, spanok musis zapnut kedy ho ma zacat sledovat, zmenit priemer kolesa pri snimaci rychlosti nevies rovnako ako si nevies pozriet aky tam je nastaveny, atd, atd...
24.08.2021 - 15:44:26
00
Veď Ok, čo si doplnil sa v recenzií prakticky nespomína. Nedá sa v jednom článku obsiahnuť všetko ako v návode, aby to napokon niekto čítal. Na to slúži diskusia. Nikde nepíšem, že tie hodinky sú bezchybne. Určite ma cyklopocitac viac možnosti, ale tie hodinky sú primárne na beh a to tam aj uvádzam. Niekto hodinky nepotrebuje a tak ide radšej za rovnaku cenu do kvalitného cyklopocitaca. Ale to znova nebolo cieľom článku. Som si vedomý všetkých kompromisov a vyhodnotil som to pre svoje potreby ako optimálne. Osobne mi napr. veľmi chýbajú dáta ETA a ETE u navigácie, ale nikde sa to prakticky nespomína, takze to tam uvádzam. Je teda na každého zváženiu, či do Corosov ísť alebo nie.
24.08.2021 - 16:39:02
00
Pred kupou som skutocne dlho cital recenzie k tym hodinkam, znacku som sledoval odkedy prisli s prvymi hodinkami a nikto nikde nepisal o tom ake problemy maju, vsetci boli so vsetkym spokojni. Na zaklade tych recenzii a 2x precitaneho manualu som tie hodinky kupil a pre mna to bolo ako dostat pastou do oka. Hned prva skialp aktivita bola uplne na smiech a zistenie ze vela veci co tie multisport hodinky ponukaju funguje len pri behu uz bolo pomaly do placu. Chcem tym povedat ze sa netreba bat veci v recenzii objektivne hodnotit alebo ked uz mam veci na recenziu tak sa ich snazim skutocne dobre zrecenzovat. Napriklad tu mapu popisujes tak ako keby tam bol uz najnovsi update. Neviem ci je alebo nie ale i mna ktory Corosy ma to dost matie. Mas tam normalne mapove podklady s cestickami alebo nie ?
24.08.2021 - 17:02:21
03
keyboard_arrow_up