Tie hodinky sa mi pačia koli vydrži baterky. Tento rok to necham plavat. 2 ročne amazit bip ešte poslužia 1 rok.
03.06.2020 - 10:20:21
00
Eliska605 napísal:


pozri si môj predchádzajúci koment, maḿ id.free verziu.
s nadmorskou výškou som veľmi spokojný.
tep je tiež OK ale treba trošku viac pritiahnuť ako som bol zvyknutý s garminom.

    06.06.2020 - 20:41:59
    00
    Ahojte rozmýšľam nad kupov hodiniek a neviem sa rozhodnúť premýšľam nad Xiaomi Stratos 3 alebo Garmin Instict ktoré by ste odporúčali a preco ďakujem
    17.06.2020 - 22:29:36
    00
    Ivaness1 napísal:
    Ahojte rozmýšľam nad kupov hodiniek a neviem sa rozhodnúť premýšľam nad Xiaomi Stratos 3 alebo Garmin Instict ktoré by ste odporúčali a preco ďakujem


    ak to mysliš zo športom trochu vážnejšie, iśiel by som do garminov aj keď Stratos je tiež primárne určený pre športovcov. Prečo? Lebo majú odolnejšiu konštrukciu, vodotesné do 100m, Stratos "iba" 50m, predošlu generáciu sa zopar ľudom podarilo utopiť, tak v tejto by som sa tiež toho obával. Instict majú konektivitu navyše Ant+ takže pripojiš rôzne ďalšie snímače. Garmin má aj podrobnejšie a prepracovanejśie prostredie v aplikácii Garmin connect. Aj čo sa týka merania športových aktivít, rýchlosti načitania, presnosti GPS, je garmin na tom podľa mňa lepšie. Nevadil by mi ani ten displej, ani to že nemá dotykové ovladánie, práveže naopak pri športe napríklad plávaní sú tlačítka nenahraditelné. Vlastním garmin fénix 6x a som s nimi veĺmi spokojný.
    18.06.2020 - 19:26:18
    01
    Zdravím,
    vlasy som si už takmer vytrhal takže som zavítal sem. Chcem si kúpiť hodinky, ktoré by mi primárne merali tep pri behu a zároveň už aj pri výjazdoch. Je tam veľký rozdiel medzi hrudným senzorom a senzorom na zápästí? Má niekto skúsenosti? Čítal som zopár článkov kde tá odchýlka medzi nimi je pri nie vysokej záťaži zanedbateľná a keďže chcem e-bike tak predpokladám, že do červených čísel nepôjdem nakoľko chcem jazdením a behaním chudnúť. Vyhliadol som si Garminy Forerunnery a neviem či kúpiť také, ktoré pracujú aj s hrudným pásom a zároveň zápastím, alebo len Garminy so senzorom na zápastí. Nerád by som mal veľké odchýlky pri behaní a pri bajkovaní.
    Vďaka
    20.06.2020 - 15:44:46
    00
    Moje Amazi Bip meraju dobre tak do tepov 90 pulzov za minutu, v klude od. Všetko vyššie je uplne mimo. I ked je pravda, že sa to vyvíja a to su tak 3 ročnym modelom. Ale nie je dovod sa spoliehat na novšie modely. Meranie zo zápästie je nepresne. Niekto tu písal že Polar Vantage M sa daju kupit pod 200€, alebo skus Xiaomi Stratos 3 (cena okolo160€), vedia merať aj z hrudneho pasu.
    20.06.2020 - 17:13:20
    00
    Alph napísal:
    Zdravím,
    vlasy som si už takmer vytrhal takže som zavítal sem. Chcem si kúpiť hodinky, ktoré by mi primárne merali tep pri behu a zároveň už aj pri výjazdoch. Je tam veľký rozdiel medzi hrudným senzorom a senzorom na zápästí? Má niekto skúsenosti? Čítal som zopár článkov kde tá odchýlka medzi nimi je pri nie vysokej záťaži zanedbateľná a keďže chcem e-bike tak predpokladám, že do červených čísel nepôjdem nakoľko chcem jazdením a behaním chudnúť. Vyhliadol som si Garminy Forerunnery a neviem či kúpiť také, ktoré pracujú aj s hrudným pásom a zároveň zápastím, alebo len Garminy so senzorom na zápastí. Nerád by som mal veľké odchýlky pri behaní a pri bajkovaní.
    Vďaka

    Urcite zober take, ktore sa daju cez ANT+ spojit s hrudnym pasom. Viem to porovnat dlhodobo. Mam Vivoactive 3 s meranim na zapasti (novsi snimac) a Garmin Edge 830 s hrudnym pasom. Rozdiely su niekedy aj 20 pulzov. Velmi zalezi ako je spotena ruka, ako mas zapastie pri bicyklovani, ako su utiahnute... Takze hrudny pas je presnejsi. A hocijaky s ANT+ bude fungovat. Ja mam ten Garminacky uz 4. rokom a fici bezproblemov.
    20.06.2020 - 17:43:57
    00
    Nie len Ant+ ale aj Bluetooth. Hodiniek s BT a aj hrudnych pasov s BT je viac ako s Ant+
    20.06.2020 - 17:58:08
    00
    Hrudny pas z decathlonu za 33eur ma bt aj ant+
    Polarky meraju tep snad nejpresnejsie, ale aj tak ak dam minutovy sprint na segmente, tak tep vyskoci az po tej minute.
    Oproti xiaomi meraju dobre, tie tep fakt asi len odhadovali. Tak som mohol chytit infarkt aj tak namerali tep len 160.
    Moje polar vantage m od hrudneho s hodnotami neodskocia, len hrudny ti zachyti aj kratky narast tepu, zatial co hodinky ho priemeruju na dlhsom intervale.
    20.06.2020 - 18:11:46
    00
    tiez odporucam hrudny pas, je vo vacsine pripadov presnejsi
    20.06.2020 - 19:54:55
    02
    lacika_dnb napísal:
    Hrudny pas z decathlonu za 33eur ma bt aj ant+
    Polarky meraju tep snad nejpresnejsie, ale aj tak ak dam minutovy sprint na segmente, tak tep vyskoci az po tej minute.
    Oproti xiaomi meraju dobre, tie tep fakt asi len odhadovali. Tak som mohol chytit infarkt aj tak namerali tep len 160.
    Moje polar vantage m od hrudneho s hodnotami neodskocia, len hrudny ti zachyti aj kratky narast tepu, zatial co hodinky ho priemeruju na dlhsom intervale.

    moje Včka tiež meraju na ruke relatívne presne, zmena tepu už po 3s, ale na biku to trasením klame, presne zmeria jedine dobrý hrudák
    20.06.2020 - 20:07:24
    03
    Ahojte, chcem sa opýtať, aké hodinky mám kúpiť na bike na sledovanie tepu, ktoré majú dobré GPS, výdrž a možnosť spojenia s wattmetrom a rýchly export údajov do Stravy. Cena do 300. Nejaké Polary?
    24.06.2020 - 06:15:36
    00
    mikhail napísal:
    Ahojte, chcem sa opýtať, aké hodinky mám kúpiť na bike na sledovanie tepu, ktoré majú dobré GPS, výdrž a možnosť spojenia s wattmetrom a rýchly export údajov do Stravy. Cena do 300. Nejaké Polary?

    Skús pozrieť značku Coros, nová a dosť dobrá značka. www.ralpu.com
    24.06.2020 - 08:10:27
    02
    Ak deklaruju vydrž baterky, a pozeram model Pace, že 30 dní, tak bomba tip.
    24.06.2020 - 08:52:30
    01
    mikhail napísal:
    Ahojte, chcem sa opýtať, aké hodinky mám kúpiť na bike na sledovanie tepu...


    pokiaľ sa ruka neprepotí, hodinky merajú +/- celkom presne, odskúšané Garmin Instinct a Fenix 6. trvá to tak hodinu a potom merajú výrazne menej oproti realite. iné značky na tom asi nebudú inak, ale vyskúšané nemám. zadovážil som si optický snímač tepu na rameno u Aliho a údaje z neho vyzerajú o dosť reálnejšie, cena do 40€, konektivita Ant+ aj BT
    https://www.aliexpress.com/item/4001128314786.html
    24.06.2020 - 09:28:25
    02
    keyboard_arrow_up