funtomi napísal:
ja teraz zvažujem Polar Grit X ale čakám do 7.10. Polár vtedy uvedie nové Vantage pravdepodobne s podporou hudby

skor by mohli doladiť SW na plavanie , lebo to nemerá bohvie ako dobre ani bazeny ani volnu vodu
mne po 1 a štvrť roku blbne hrudak, asi už pas prepotený maja za sebou tak 450hodín
05.10.2020 - 08:04:22
00
takze doporucujes radsej coros apex? mna na tych grit-och zaujala hlavne funkcia hill spliter ale plavanie je pre mna tiez podstatne
05.10.2020 - 08:36:48
00
ja mám vantage V, ako je to na nových gritoch neviem,ani tu funkciu nepoznám :)polar má update tak 2x do roka, teraz bol v septembri,
kamoš je plavec inštruktor ma rovnake Včka a na plavanie v bazene meraju chaoticky, ja som ich skušal na plavanie v HR tiež mi merali pokaždej inu vzdialenosť... toto ma polar nedoriešené,. tu je jednotkou garmin,
coros nemám vyskúšaný. ale v buducnosti o nom uvažujem, ale to až ked polary umrú.
05.10.2020 - 08:42:16
00
Vyšli Vantage V2. Za tú cenu nič moc. Jediné, čo ma oslovilo je ten The cycling performance test a sledovanie prípadného progresu (neviem, či to majú Fénixy). Inak celkom múka za tú cenu.

https://www.dcrainmaker.com/2020/10/polar-vantage-v2-in-depth-review.html
08.10.2020 - 12:21:15
01
Heh tiez tam oproti starej nevidim vela naviac , grit uz je ina liga
Ps:VO2 som meral vcera 60,
08.10.2020 - 14:37:24
00
Co mate coros, ale aj ini garmin ci polar. Pouzivate autostop? Nie su stym problem? A este ak mam senzor rychlosti a z nejakeho dovodu ho moj coros strati, napr budem dlho od biku prec, prestane zaznamenat alebo sa prepne na snimanie rychlosti pomocou gps?
08.10.2020 - 16:06:17
00
Autostop na polari pri biku faj. Na turistike nie. Tam to kazdu chvilu stopneva zas púšťa. Na behu ok. Na skialpe ok
08.10.2020 - 17:18:35
00
Budem sa stym musiet pohrat, viac ma trapia tie senzory. Ci ich pouzivat. Kupil som magene z wishu a zatial som na nich dal dva vyjazdy kde boli pripojene k mobilu a locusu. Prvy bol v pohode ale druhy som mal zle zaznamenych celkom dost km pricom poslednych cca 10 mi nezaznamenalo vobec
09.10.2020 - 11:15:18
00
Ahojte, chcem si spraviť radosť, tak vyberám nejaké nové hodinky. Na turistiku, beh a bajk v cene tak do 250 eur. Zatiaľ ma zaujali Suunto 5 alebo Garmin Instinct. Teraz mam vivoactive 3 s ktorými som spokojný, ale vyzerajú také detské na ruke. Dôležité je, aby išli dáta z aktivít do stravy, a aby mali funkciu ako mam na vivoactivoch Live Tracking, teda sledovanie ma niekym iným v reálnom čase. Žiadne iné podmienky nemam. Vďaka
12.10.2020 - 10:34:18
00
Martinsrs napísal:
Ahojte, chcem si spraviť radosť, tak vyberám nejaké nové hodinky. Na turistiku, beh a bajk v cene tak do 250 eur. Zatiaľ ma zaujali Suunto 5 alebo Garmin Instinct. Teraz mam vivoactive 3 s ktorými som spokojný, ale vyzerajú také detské na ruke. Dôležité je, aby išli dáta z aktivít do stravy, a aby mali funkciu ako mam na vivoactivoch Live Tracking, teda sledovanie ma niekym iným v reálnom čase. Žiadne iné podmienky nemam. Vďaka


Suunto 5 majú slabšiu výdrž, ale zase operačný systém Android a nemajú barometer (ak si dobre pamätám). Instinct majú taký G-Shock dizajn ale majú aj Barometer a super výdrž a lepšiu odolnosť. Na zaznamenávanie aktivít na Stravu sú vhodné obe zariadenia.
Ja by som možno na tvojom mieste pozrel ešte Coros Pace 2. Majú z nich asi top výdrž sú suverénne najľahšie, ale zase nevidel som ich naživo, tak možno ti práve bude toto vadiť, i keď displej je pekných 1,2". Veľmi je pri nich zaujímavá cena iba 200€.
12.10.2020 - 11:07:57
00
Martinsrs napísal:
Ahojte, chcem si spraviť radosť, tak vyberám nejaké nové hodinky. Na turistiku, beh a bajk v cene tak do 250 eur. Zatiaľ ma zaujali Suunto 5 alebo Garmin Instinct. Teraz mam vivoactive 3 s ktorými som spokojný, ale vyzerajú také detské na ruke. Dôležité je, aby išli dáta z aktivít do stravy, a aby mali funkciu ako mam na vivoactivoch Live Tracking, teda sledovanie ma niekym iným v reálnom čase. Žiadne iné podmienky nemam. Vďaka

Zober nejake cierne Vivoactive 4 (Black/sklate, ja mam take Vivoactive3 a neposobia detsky.). S tymi co si dal, to bude downgrade. Vivoactive su super hodinky na danu cenovu kategoriu.
12.10.2020 - 11:14:40
00
Tiez som sa konecne rozhodol pre vivoactive3 black/slate, na moje vyuzitie akurat.
12.10.2020 - 11:38:38
00
Tie pace 2 som síce naživo nevidel ani ja, ale mali by vyzerať skoro rovnako ako tieto apex. Ja si myslím, že sa to celkom dá a nevyzerajú hračkársky ale dokonca celkom elegantne

Prílohy:

20201012_115048.jpg
20201012_115048.jpg 853.65 KiB thumb_up0thumb_down

12.10.2020 - 12:02:41
01
Martinsrs napísal:
Ahojte, chcem si spraviť radosť, tak vyberám nejaké nové hodinky. Na turistiku, beh a bajk v cene tak do 250 eur. Zatiaľ ma zaujali Suunto 5 alebo Garmin Instinct. Teraz mam vivoactive 3 s ktorými som spokojný, ale vyzerajú také detské na ruke. Dôležité je, aby išli dáta z aktivít do stravy, a aby mali funkciu ako mam na vivoactivoch Live Tracking, teda sledovanie ma niekym iným v reálnom čase. Žiadne iné podmienky nemam. Vďaka

moje vecne odporucane :) https://www.fitshop.sk/detail-produktu/SS020674000/suunto-ambit3-peak-black-hr/ a za 188 ich maju bez hrudneho pasu. Maju dlhociznu vydrz, presne GPS a aj Barometer. Plus milion ineho. Ja na ne nedam dopustit za tu cenu. AKurat nie su tak smart ako tie tebou spominane, ale notifikacie ukazuju a ak maju byt prioritne na sport tak fakt vyborna volba
12.10.2020 - 12:16:47
01
lapaloma napísal:
Tie pace 2 som síce naživo nevidel ani ja, ale mali by vyzerať skoro rovnako ako tieto apex. Ja si myslím, že sa to celkom dá a nevyzerajú hračkársky ale dokonca celkom elegantne

Počuj, keď tam vidím tú klávesnicu. Nevadí Ti tam to koliesko pri celodennej práci na PC a ohnutej ruke? Netlačí to do zápästia? Toho sa ja trochu bojím.
12.10.2020 - 12:30:16
00
keyboard_arrow_up