Nazdar, má niekto tieto tretry resp. vedel by mi poradiť, že či sa oplatia kúpiť ? Lebo cena vyzerá priaznivo, ale bojím sa kvality. Ak by sa mi mali do roka rozpadnúť tak by som do ich kúpy asi nešiel a kúpil niečo kvalitnejšie.

Ďakujem za pomoc :-)
29.04.2014 - 12:11:39
00
nerozpadú sa, teda za 5 sezón čo som Shimano predávala keď som ešte robila v obchode sa nikomu žiadne Shimano nerozpadli a nebola na ne jediná reklamácia, jediné ktorým praskla podrážka boli Scott len že chalan jazdil závodne a kúpil si najlacnejšie a tým pádom najmäkšie tretry určené pre rekreanta nie závodníka tak neurob takú chybu .... tento model r 077 je veľmi obľúbený pre rekreantov, ak chceš trénovať a jazdíš trasy nad cca 300 km za vékend tak nie že by sa rozpadli ale odporúčam skôr model s klipsom namiesto tretieho suchého zipsu, lepšie držia ako suchý zips to je sh r087 alebo teraz sa to už možno inak volá, a je to presne to isté len má tú pracku no alebo potom ešte vyššie modela tvrdšie aj lahšie
09.05.2014 - 21:46:57
00
Ja som kupoval shr87 a sú fakt super, za tu cenu sa určite oplatia, mám ich druhý rok jazdenia a žiadny problém, sú ako nove. Tá práčka je supeŕ určite chod do tohto modelu.
12.05.2014 - 22:13:13
00
keyboard_arrow_up