Xiaomi 4K+ vs GoPro Hero5 Black
Xiaomi 38% [ 3 ]
GoPro 63% [ 5 ]
Celkový počet hlasov : 8
Ktoru by ste mi odporucili ? Xiaomi v parametroch jednoznacne vyhrava 4K 60, 135mbps, no neviem ako funguje v akcii. Budem ju hlavne vyuzivat na biku, lyze a sem tam nejaka voda. Ak by niekto mal skusenosti s tymito kamerami bol by som rad keby poradil, popripade hodil nejkae videjka :)
08.12.2017 - 22:02:55
00
Ked chces pouzivat hlavne na sporty nieje lepsi garmin v ktorom su aj rozne senzory a akcelorometre.
09.12.2017 - 07:08:14
00
Garmin ma moc nezaujal, gopro hero 5 ma gps s ktorou dokaze ukazat rychlost a trasu ak sa nemylim
09.12.2017 - 09:53:48
00
garmin ma gps kompas barometer gyroskop a akcelometer . hero 5 ma len gps . trosku vyhoda je ze hero 5 je vodoodolny bez buzdra co moze byt aj nevyhoda lebo ked ho pozivas pri akcnich sportoch tak ti mozes poskodit sklicko objektivu ktore je drahe jak slak .takze garmin s puzdrom je lepsie chraneny . hero 5 mozno trosku lepsi obraz .
09.12.2017 - 10:24:36
00
Hero5 ma cez objektiv este ochranne sklicko. A k tomu Garminu, je zaujimave ze to ma vsetky tie funkcie ale nemyslim si zeby som ich vyuzival. Jedine co by som sem tam mozno pouzil by bola rychlost ale ostatne funkcie ma moc nelakaju.
09.12.2017 - 10:33:48
00
Mňa tá gopročka sklamala (možno nie ideálne nastavenie...) ale aj tak, za tie peniaze som čakal viac. Do nejakej športovej kamery už tak ľahko nepôjdem a keď tak, myslím, že existujú aj lacnejšie kamery v podobnej kvalite, prípadne rovnako drahé na vyššej úrovni. Go pro je pojem a platí sa dosť za značku (podľa mňa) a aj tak bude najdôležitejšie, čo s videom dokážeš spraviť v pc aby to nebolo len veľa odpadu ako v mojom prípade :). Za + pri go pro považujem celkom dobré fotky pri dobrom osvetlení a aj videá za dobrých svetelných podmienok niekde na lúke boli skvelé, no pri jazde v lese to bol des a pri prechode zo svetla do tmy a opačne priam katastrofa. Ale s týmto bude mať problém asi väčšina takýchto kamier. :) Ale ber to ako čisto môj subjektívny názor, kameru som dlho nemal a úpravám som sa nejak nevenoval, takže určite aj moja vina. Viacerí budú mať asi opačný názor :)
09.12.2017 - 11:17:20
00
Dakujem za radu, čo si mysliš o tej xiaomi ?
09.12.2017 - 18:47:27
00
No myslím, že lepšia voľba, teda parametrami, tiež som toho pozeral viac, ja som vychytal super ponuku, ktorá na nete ani dlho nebola, tak som neváhal :). Ale vyskúšal som a teraz aspoň viem, že to nie je pre niekoho, kto si na to po natočení nenájde dostatok času, alebo to nevie upravovať. Teda určite sa to dá naučiť, no nemal som na to nejak nervy a moc sa mi do toho nechcelo :). Ale bola to tiež dobrá skúsenosť, treba vyskúšať, možno ťa to chytí :) , neviem či bude tá xiaomi lepšia, ale myslím, že snáď áno, alebo aspoň že horšia nebude :)
09.12.2017 - 20:42:35
00
keyboard_arrow_up