okej, len potom cestuje extrémne dlho ... nuž ale čo zaplatené to už máte tak musím len čakať
16.09.2015 - 09:32:38
00
Chcel by som si vyjasniť pár vecí ohľadom mojej prvej objednávky 3944 v eshope...
Hneď na začiatku som vybral možnosť Osobný odber vo VeloCity, napriek tomu sa vo faktúre objavuje iná dodacia adresa. Kam to bude teda poslané?
Pri osbnom odbere sa zúčtovalo poštovné a balné. Je to tak správne?
Inak si mylím, že pri osobnom odbere by postačovalo číslo objednávky ako identifikátor. Tak ako to má napríklad Alza...
16.09.2015 - 22:30:00
00
Ahoj,
- na fakture je vzdy Tvoja adresa, ale tovar bude samozrejme doruceny do predajne Velocity, ak si tak vybral.
- zuctovalo sa postovne a balne vo vyske 1.90 - to je spravne. Ten tovar musime do VeloCity dostat a tiez ten vydaj nerobia pre nase pekne oci.
- treba na miesto doniest fakturu a verifikacne cislo - podobne ako to ma aj Alza. Treba ale chapat, ze VeloCity je iny subjekt a preto si potrebuje overit totoznost cloveka, ktory prebera tovar. Alza ma svoje vlastne odberne miesto a mozu mat jednoduchsi system. Myslim ale ze ten proces preberania vo VeloCity je naozaj bezbolestny ak prides s vytlacenou FA.
17.09.2015 - 01:03:16
00
viem, že som už otravný ako voš pod chrastou, ale naozaj si myslíte (aj keď doprava nieje priamo vo vašich rukách), že je normálne, aby tovar cestoval zo skladu do velocity od 11.9 a stále tam nedošiel? priznám sa, že keby som vedel, že budem čakať od 7.9 a reťaz je stále v nedohľadne, kupoval by som ju v kamennej predajni ... ak to typicky kuriér doručí do 48 hodín .. v tomto prípade zrejme v pondelok ... tak v čom je preboha rozdiel?
17.09.2015 - 09:11:14
00
viem, že som už otravný ako voš pod chrastou, ale naozaj si myslíte (aj keď doprava nieje priamo vo vašich rukách), že je normálne, aby tovar cestoval zo skladu do velocity od 11.9 a stále tam nedošiel? priznám sa, že keby som vedel, že budem čakať od 7.9 a reťaz je stále v nedohľadne, kupoval by som ju v kamennej predajni ... ak to typicky kuriér doručí do 48 hodín .. v tomto prípade zrejme v pondelok ... tak v čom je preboha rozdiel?


Vieme, že toto je ozaj sila a sami s tým nie sme spokojní. Tvoja objednávka odišla však až v pondelok, pre štátny sviatok sa nám doručenie neúmerne natiahlo a tovar bude vo Velocity až dnes popoludní. Tento rok musíme nejak prežiť, od budúcej sezóny prechádzame na nového dopravcu, bude viac možností doručenia a v neposlednom rade bude doručovanie od nás rýchlejšie! V tejto chvíli nám však neostáva nič iné ako ospravedlniť sa za dlhé čakanie.
17.09.2015 - 09:16:44
00
ďakujem
17.09.2015 - 09:19:21
00
Nový dopravca by sa hodil, aj keď je zase pravda, že mi dnes volal kuriér o 8:45, že príde okolo 11-12 na adresu a či tam niekto bude. Čo beriem ako veľmi príjemný postup. Škoda, že tá stránka PPL stále hovorí, že tovar ešte nieje ani na centrále, čím mi spôsobil trochu stresu, keďže v nedeľu večer zase odchádzam do preč...
17.09.2015 - 09:32:06
00
pri odbere na maratóne sa treba preukázať len OP a číslom objednávky ?
17.09.2015 - 09:50:46
00
Ano, na maratone to staci (budeme mat vytlacene faktury so sebou).
17.09.2015 - 12:52:13
00
Cau,

Ja som to tusil, ze to tak bude, len som si chcel byt isty. Tak som aspon prispel do temy Casto Kladene Otazky. :D
Este raz vdaka!
17.09.2015 - 21:17:58
00
inak ja mam podobnu otazku ked si vo velocity budu overovat totoznost je to na mna ale moze to vybrat napr aj moj otec? alebo iny pribuzny - nieco ak na poste ak neni zasielka do vlastnych ruk?!
18.09.2015 - 15:05:49
00
inak ja mam podobnu otazku ked si vo velocity budu overovat totoznost je to na mna ale moze to vybrat napr aj moj otec? alebo iny pribuzny - nieco ak na poste ak neni zasielka do vlastnych ruk?!


Nebude to problém pokiaľ bude otec alebo iná osoba disponovať faktúrou s číslom objednávky. Faktúra by sa nemala dostať k nikomu okrem majiteľa MTBIKER konta, takže bezpečnosť je v tomto prípade zaručená. V prípade ak dôjde k problémom, chalani vo Velocity majú na nás telefón a môžu niektoré dodatočné informácie overiť napriamo, takže problémy vieme prípadne operatívne vyriešiť.
18.09.2015 - 15:54:07
01
Ja mam otazku,ten link na sledovanie zasielky v ppl uz 24 hodin nevykazuje ziadny posun zasielky nikam,to je bezne ?
24.09.2015 - 21:01:19
00
silva - ano, niekedy sa to stava, ze status/tracking zasielky nie je aktualizovany i ked je na ceste, zial toto uz ovplyvnit nevieme... zajtra by mal balik dorazit k Tebe, ak by sa tak nestalo, hned nas prosim kontaktuj, budeme to nasledne riesit. Diky.
24.09.2015 - 21:46:19
01
Ano, oni su nejaky zaseknuti - nic sa nedeje a potom zavola kurier, ze kedy moze prist.
24.09.2015 - 21:46:52
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up