Pokiaľ by si chcel niekto spraviť radosť novým rámom, tak nám prišlo pár kusov cestných a celoodpružených za zaujímavé ceny. Nájde sa aj nejaké HT a zjazďák.
01.09.2015 - 10:00:56
00
Bolo by dobré ešte doplniť informáciu, že kedy a s ktorým predavačom kúpu realizovať. Aby nebol kupujúci dorbaný, či vysmiaty vaším človekom. :-)
http://www.mtbiker.sk/forum/post980560.html#p980560
01.09.2015 - 10:15:18
01
Kto sa bojí, nech nechodí do lesa (čítaj - objedná cez eshop). Tam natrafí na 99% na mňa. A ja snáď problémový nie som. :lol:
01.09.2015 - 10:31:00
00
Aby sa nasla aj pochvala ,ja mam velmi dobre skusenosti s concept store v troch veziach, ktory tiez patri pod Kaktus bike. Ludia su uplne o niecom inom, priatelsky, profesionalny, dost poradia a vzdy odtial odchadzam s dobrym pocitom,ze som nikoho neotravoval. Kedze to mam blizsie chodim radsej tam aj ked tam nemaju taky vyber, ked musim do Ghetto kaktusu tak davam neprestrielnu vestu a helmu na hlavu a snazim sa nenaviazat ocni kontakt s predavacmi, aby som nedostal nozik do rebier :D

PS nechcem krivdit servismanom v kaktuse, ti su vzdy v pohode
01.09.2015 - 10:39:48
00
Kto sa bojí, nech nechodí do lesa


Tak to je fakt sila, keď človek z vnútra upozorňuje na to, že na nakupovanie tam treba istú dávku odvahy...
01.09.2015 - 11:14:37
02
Som si vsimol, ze cykloobchodom sa pardonuju veci, ktoré by sa v inom odvetví netolerovali...
01.09.2015 - 12:26:39
00
Ale kdeze, na Slovensku sa neslusny pristup "toleruje" uplne vsade. Sluzby, Gastro, vsetko... Nikdy to tu ani lepsie nebude, tu sa s tym da fakt maximalne zmierit, to je proste nasa zatrpknuta antisocialna mentalita emocionalnych autistov.
01.09.2015 - 12:31:34
02
zatiaľ som nemal dobrú skúsenosť v Kaktuse... teda, chalani zo servisu sú super, aj pokec, všetko super... to bude asi tým, že ZATIAĽ som nikde nenarazil na servisáka, ktorý by sa správal nevhodne... Inak, to ,že my bikeri budeme chodiť inde, situáciu veľmi nezmení, lebo Bratislavčania aj tak všetci kupujú bicykle tam a čo ma irituje najviac zo všetkého sú tie dementné nálepky "KaktusBike" na každom jednom biku... už len za to by som si pýtal zľavu...
01.09.2015 - 15:35:56
00
Karlova Ves - tiez tam chodim pomenej, vzdy je tam vela ludi, nie je cas sa venovat zakaznikovi, ale zlu skusenost nemam.

3 Veze - iba dobre skusenosti. Servis - rychly servis, kvalita prace, aj akceptovatelne ceny. Na pockanie som riesil vymenu stredu, zafrezovanie dosadacej casti na strmen kotucovej brzdy. Zlomeny spic a docentrovanie kolesa - do 1 hodiny to bolo hotove. Obchod - velmi ustretovi predajcovia, poradia, vzdy sa snazia pomoct a hlavne vedia co predavaju. Napr. ked som kupoval spojku na retaz, hned mi povedal, ze ju rucne nerozobieriem, tak som ju nevzal.
01.09.2015 - 19:53:39
00
koho zaujimaju cestne KONY, tak v kaktuse na stranke pribudli napr: http://www.kaktusbike.sk/zing-two-15854, http://www.kaktusbike.sk/kapu-15823
27.09.2015 - 17:31:50
00
Do servisu 3 veze si mozem doniest vlastne komponenty na servis.. myslím reťaz, kazetu, káble a pod?
01.10.2015 - 10:36:54
00
Áno môžeš - ja som tak priniesol brzdy SLXká a nebol problém.
01.10.2015 - 10:50:42
00
wéééj! tu je *vír* reakcií a ja si to nevšimnem? :D tak pokúsim sa všeobecne reagovať, ale zas to bude len v rámci možností, budem rád, keď aspoň niekto pochopí našu situáciu...
samozrejme nejde o tú konkrétnu hodnotu - vybavíme všetky požiadavky = *všetko máme (šróbik za cent aj Saganovu výbavu za tisíce) / všetko robíme* s určitými obmedzeniami ;)
nemáme problém pomôcť hocikomu, kto kúpil inde, hoci by to mala byť strata času. plno zákazníkov sme si získali aj takýmto spôsobom.
aj Kaprák dostal ponuku telefonicky (stačilo hodiť dopyt to do mailu), potom aj priamo tu, neviem, prečo sa so mnou nechcel stretnúť, keď som mu to chcel priniesť osobne...? netuším.
btw neberte moje príspevky ako zástupcu KB, ale moje osobné!
tak či onak makáme naplno. robíme, čo sa dá a najlepšie ako vieme. samozrejme nevyriešime všetko a okamžite. v sezóne si niekedy nestihneme ani prdnúť, hoci nás tu je vyše 15. niekedy niečo škrípne (zavolá Kaprák) a ani nie sme manekíni... ako by asi niekto očakával. sme obyčajní chlapi, pre ktorých je bajk jednička sme akí sme a kto netuší o čom naša robota TU je, nemá šancu pochopiť ani keby akokoľvek chcel. ja len predpokladám, že všetci hejteri robia svoju robotu lepšie ako my... lebo kritizovať je najmenej, to si nenechá újsť asi nikto, ale POCHVÁLIŤ nás za to? že všetko klaplo? to sa tu akosi nehodí (česť výnimkám!)...
v štýle som spokojný, tak držím hubu :) veď podľa pomeru spokojní / nespokojní by sme museli už dávno skrachovať, ale v skutočnosti práve opak je pravdou - ten pomer je výrazne v náš prospech. proste reči sa hovoria, ale chlieb sa je. hoci sa niekedy zdá sa že, 100 krát povedaná lož sa pre niekoho stane pravda... ;)
ja tu robím skoro 20 rokov, firma narástla ako žiadna iná a *kolesá sa krútia ďalej*... ok. veď kto ma dobre pozná, ten vie svoje, kto nie môže si ma napríklad vygoogliť. majte sa!
btw, prijímame nových kolegov - keby sa niekto hecol... a čekujte aj našu poslednú akciu "KONA" - všetko skladom ;)
http://www.kaktusbike.sk/search?q=kona
03.10.2015 - 12:36:57
00
;)
btw neberte moje príspevky ako zástupcu KB, ale moje osobné!

...
btw, prijímame nových kolegov - keby sa niekto hecol... a čekujte aj našu poslednú akciu "KONA" - všetko skladom ;)
http://www.kaktusbike.sk/search?q=kona
03.10.2015 - 12:51:37
00
Do prdelee.. uz vam vypadol venge s-works z eshopu :) ta cena bola paradna. Keby sa objavil s-works tarmac, skocim po nom.
03.10.2015 - 15:51:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up