fixska no prave endura humvee mam akurat som prisiel z biku a mam zmiesane pocity ci radsej nekupit gate lebo popravde zima mi nebola, zatiahol som spodok kratasov tym sichym zipsom aby nepodfukovalo ale zadna cast je z takej tensej latky ktoru som prepotil v tejto teplote to je este mozno ok ale ked bude pod 15 tak neviem
Zatial mam navleky len na kolena od Force a skusam do akej teploty su ok bojim sa aby som nevyhodil peniaze za nieco co bude polovicne riesenie
06.10.2015 - 17:23:56
00
kup 3/4 pocesane cyklogate s vlozkou a k tomu podkolienky, a mas aj na tych 15 stupnov - bez podkoienok aj na 5-10 st s podkolienkami
na to supnes tie endury a je to
06.10.2015 - 17:36:46
00
fixska no prave endura humvee mam akurat som prisiel z biku a mam zmiesane pocity ci radsej nekupit gate lebo popravde zima mi nebola, zatiahol som spodok kratasov tym sichym zipsom aby nepodfukovalo ale zadna cast je z takej tensej latky ktoru som prepotil v tejto teplote to je este mozno ok ale ked bude pod 15 tak neviem
Zatial mam navleky len na kolena od Force a skusam do akej teploty su ok bojim sa aby som nevyhodil peniaze za nieco co bude polovicne riesenie


Robíš aj dáky iný šport?Lebo medzi tie endury si môžeš obliecť zateplené elasťáky bez vložky a bez trakov a to využiješ aj na beh alebo bežky. Prípadne nemáš doma dáke dlhé gate, ktoré si oblečieš na tie spodné od Hummvee?
06.10.2015 - 17:59:07
00
ono s tými teplotami je najvačšia sranda že 10° teraz na jeseň je na pocit oveľa menej ako 10° na jar a tomu odpovedá aj to že v tom istom oblečení sa aj inak cítiš pri rovnakých teplotách :)
06.10.2015 - 20:25:52
01
fixska http://www.koloshop.sk/kalhoty,-kra%C5%A4asy-kalhoty-247/Endura-Multi-Tigh-kalhoty-panske.html ak myslis taketo nieco nebude v tom moc teplo? mas to odskusane?
06.10.2015 - 20:43:51
00
fajnove navleky na cestu :D

road.cc
06.10.2015 - 20:50:09
05
kup 3/4 pocesane cyklogate s vlozkou a k tomu podkolienky, a mas aj na tych 15 stupnov - bez podkoienok aj na 5-10 st s podkolienkami
na to supnes tie endury a je to


podkolienky nosia futbalisti...:)
06.10.2015 - 20:50:58
03
Ale na také extra zateplenie sú POD gate fajn.
06.10.2015 - 21:32:00
00
Fakt neviem, este si to musim rozmysliet jednak by to bolo lepsie oproti tym nohaviciam lebo zas nemam rad ked mi je teplo na nohy ale nie som si isty ako by sa mi v tom slapalo predsa tie tri vrstvy...
06.10.2015 - 21:50:57
00
Mám nohavice Endura Singletrack II,na stehnách majú vetračky,ktoré môžeš zazipsovať,tak isto majú na boku zips od členku po koleno,ktorý je miestami prekrytý suchým zipsom.Keď mi je v nich teplo,tak mám zipsy rozopnuté a pekne to vetrá.Možno toto by bolo riešenie pre teba.Ak by ti v nich bolo veľmi zima môžeš si pod ne obliecť termogate.Materiál je kvalitný,už som sa v nich aj vysypal a gate držia v pohode.
06.10.2015 - 22:12:39
00
podkolienky nosia futbalisti...:)

astro je najvacsi futbalista tohto fora :lol:
06.10.2015 - 22:57:14
01
Tsssss....
To je SWAG! :P
06.10.2015 - 23:28:04
00
Mám nohavice Endura Singletrack II,na stehnách majú vetračky,ktoré môžeš zazipsovať,tak isto majú na boku zips od členku po koleno,ktorý je miestami prekrytý suchým zipsom.Keď mi je v nich teplo,tak mám zipsy rozopnuté a pekne to vetrá.Možno toto by bolo riešenie pre teba.Ak by ti v nich bolo veľmi zima môžeš si pod ne obliecť termogate.Materiál je kvalitný,už som sa v nich aj vysypal a gate držia v pohode.

Mne ide hlavne o pohodlie tak to vidim asi na tie gate hoci ani tie elastaky pod kratasy by neboli zle
07.10.2015 - 10:42:37
00
Fakt neviem, este si to musim rozmysliet jednak by to bolo lepsie oproti tym nohaviciam lebo zas nemam rad ked mi je teplo na nohy ale nie som si isty ako by sa mi v tom slapalo predsa tie tri vrstvy...


No tak vieš, nikto ti nepovie v čom bude tebe najlepšie, ale v čom je jemu najlepšie :) mne ide v zime umrznúť zadok a lakte, je jedno pri akom športe. Choď do dákeho väčšieho obchodu, pozri si ponuku a ceny a obchytaj si materiály hlavne a uvidíš. Hej, niečo ako tie Multitight som myslela, ja mám také Cannondale, proste zateplená lycra ale tým že to neni neprefúk tak v tom zase také teplo na nohy ku kraťasom nie je. Otázne je či ti to nebude vadiť na kolená. Ale ja ich mám rada lebo ich nosím napr. aj na turistiku a do spacáku keď sa spí vonku v zime alebo na beh sú super alebo ako náhrada hrubého termoprádla na lyže keď je fakt kosa. Robia v rôznych hrúbkach takéto elastické "tepláky".
07.10.2015 - 10:45:26
00
Nech už sa rozhodneš akokoľvek hlavne si tie gate vyskúšaj.Nákup oblečenia cez net je lotéria...
07.10.2015 - 10:57:30
01

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up