No horšia asfaltka ako od Železnej studničky na Červený kríž to nebude. Išiel som tade cca pred 7 rokmi a bol tam z Gápela natiahnutný nový asfalt ak si dobre spomínam.
12.10.2015 - 14:49:38
00
myslim, ze je to horsie, ale zas na biely kriz poznam kazdu dieru, takze aj dole sa to da pustit, ked vies ktoru "stopu" ist... z gapela hore je to relativne ok, aj ked tocky su uz tusim nacate fajne (tazili, abo daco tam robili a od tazkych mechanizmov to bolo rozflakane), ale z vrcholu smer tuzina, no neviem, diery, strk, kusok je tam aj z panela... ja som to siel asi 2-3 krat posledne dva roky, ale len z tuzinskej strany, takze na gapel sa dalo ako tak aspon pustit... ale co ta nezabije, to ta posilni, na cestaku plati dvojnasobne :-)
ale tak snad domaci, ktori chodia tade denne daju aktualnu info :-)
pre mna to nebol nejak strasny problem prejst, len viem tu z fora, ze ty si troska nachylnejsi na cesty z horsim povrchom...
12.10.2015 - 16:12:15
00
Od tužiny do Gápla je to horšie ako opačne by som povedal ale nič hrozné, trochu štrku, starý asfalt, 50 m úsek panelov. Počas týždňa sa tam zvykne ťažiť drevo ale nemal by byť problém. Treba pribaliť jednu dušu alebo tmel a bude to bezproblémové :)
12.10.2015 - 16:40:53
00
len viem tu z fora, ze ty si troska nachylnejsi na cesty z horsim povrchom...

Ani nie náchylnejší, len si môžem vybrať. Či pôjdem jazdiť po plátaných okreskách okolo Bratislavy, alebo sa pôjdem voziť vidieckou rakúskou krajinou za humnami Bratislavy s excelentným asfaltom na cestách skoro bez premávky. Pokiaľ chcem ísť do Karpát, tak strpím aj tie vymleté asfaltky, keďže iné kopčeky tu nemáme po ruke, pokiaľ za nimi človek necestuje napr. pod Semmering.
12.10.2015 - 17:52:17
00
Z Tužinskej strany to chcem ísť tiež. Od Gápela som to šiel dávno na MTB, kým som neosedlal cesťák.
12.10.2015 - 17:56:47
00
Osobne by som ziletku nebral...asi tyzden dozadu som isiel z Gapla hore do sedla na mtb...cesta v useku tazenia dreva spinava plna blata. Miestami nanosy strku...
18.10.2015 - 07:23:24
00
keyboard_arrow_up