Ak by si mal na hlave alebo na rajdoch modrý, červený alebo modro-červený maják a robil by si huuu-huuu tak by si na tú červenú prejsť mohol, inak nie :P

Prílohy:

PacificBlue_680_615276i.jpg
PacificBlue_680_615276i.jpg 114.91 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2015 - 14:55:48
03
Ja by som siel cez ten pruh co je odstaveny kvoli rekonstrukcii. Snad nikdy sa v takych odstavenych pruhoch nepracuje ked idem okolo (ved Slovensko) a mozem pokojne a bezpecne prejst mimo aut. :)
20.10.2015 - 15:13:33
01
To mali mat ti fizli, lebo mozno uz tiez sli na cervenu, kedze auto po nich uz stalo. Ale skoda riesit, aj tak ste nepochopili co som tym chcel povedat, ze aj ked porusujem v tej situacii nezmyselny predpis tak ma nema co kto skolit systemom idem ta zrazit, lebo takym jednanim je horsi ako ja. Inak v lete som tu pisal ako som videl z auta ziletkara v ba ako siel vedome na cervenu na krizovatke a vtedy som bol tiez za debila, ze co riesim, ked sa pozrel ze nic nejde.
20.10.2015 - 15:14:55
00
Uzavrety pruh bol v oboch pripadoch rozkopany, ale ako pises nic sa tam nedialo.
20.10.2015 - 15:16:05
00
Aj ked je rozkopany, tak casto sa da prejst popri tych reflexnych tercikoch oddelujucich prejazdny pruh a rozkopavku. Byva tam 30 cm asfaltu. :)
20.10.2015 - 15:20:42
01
To uz neviem ci tam bolo, ale to keby som spravil, tak som este horsi, zasa by mna nik neutocil autom, kedze su tam tie kuzele :) inak z mojho pohladu mojej bezpecnosti mi vychadza lepsie ta jazda na cervenu, to mam aspon prehlad pred seba a nemusim riesit co sa deje za mnou, zato keby som stal na cervenej tak potom ma tam budu aj tak vsetci obiehat natesno zo zadu a take hovado aby som jazdil v strede pruhu nie som
20.10.2015 - 15:27:46
00
Bikejoring, mne toto leto takto voslo do protismeru auto a to som bol vo voze na cele celej netrpezlivej kolony. Nuz, celkom som sa pobavil, ako potom chlapik cuval a nevedel kam ma vycuvat kedze uz ine vozidla pekne v rade cakali na stojke. :-) - na bajku pekne cakam v rade a obdivujem prirodu a mam pokoj, vacsinou tam je 30-ka a nikto na mna potom zozadu netlaci.
20.10.2015 - 15:34:51
02
A teraz si predstav jednu situáciu: ideš tadiaľ v protismere, ten nákladiak ťa nevytrúbi, ale za ním ide niekoľko ďalších alebo napr. bus, ktorý sa v momente musí uhnúť nejakému stavbárskemu stroju (každý z nás už zažil situáciu, že bager v rozbombardovanom pruhu sa otáča tak, že mu časť kabíny trčí do otvoreného pruhu) - ten vodič za takýmto nákladiakom ťa vôbec nemusí vidieť a ani po ňom nemôžeš chcieť, aby predvídal, že tadiaľ niekto môže ísť... V momente sa uhne, ty pred ním... a nešťastie je na svete. On bude musieť žiť s tým, že niekoho (v lepšom prípade) dochrámal a ty s tým, že si tých pár minút radšej mohol počkať. Samozrejme toto nikomu neprajem, ale pre ilustráciu to stačí.
20.10.2015 - 15:38:12
04
Som rad, ked na mna kamionista trubi, lebo viem, ze ma vidi :)
Odkedy som sa bavil so soferom kamionu o viditelnosti chodcov / bajkerov z kabiny vodica, tak pred nakladnym autom / kamionom neprejdem ani na prechode pre chodcov, ak som si neni isty, ze ma vidi ...
20.10.2015 - 16:02:03
01
Pravdepodobnost takeho nestastia ako popisujes je uplne rovnaka v beznej premavke
20.10.2015 - 16:08:58
00
Bikejoring: v bežnej premávke predsa nejazdíš v protismere, či? Že je kretén ten, kto tak obieha, je samozrejme možné, ale v tom prípade je vina jednoznačne na jeho strane a ty si "z obliga" (síce ti to môže byť úplne fuk, keď skončíš v sanitke, ale aj tak). V tom zúžení je vina jednoznačne na tebe - so všetkými dôsledkami.
Ja ťa nesúdim, na to právo nemám. Len som ti na tvoju otázku odpovedal trošku iným pohľadom. Rozhodnutie je samozrejme na tebe...
20.10.2015 - 16:19:18
00
Ani dnes som nesiel v protismere uzavrety bol protismer a siel som po krajnici, cize za bielou ciarou.
20.10.2015 - 16:41:38
00
Bikejoring v každom prípade si išiel dobre a aj policajtom by som ukázal prostredník. Prečo? Lebo ako cyklista sa stáva že nestihneš prejsť na druhú stranu kde sa farby točia. Podobný prípad pred týždňom v useku medzi Dubovou a Častou. Našťastie na kraji ako písal Jezus sa dalo v poho ale kým sme prešli na druhú stranu farby sa otočili. Nikto ani nemukol. Ani by som im to neodporučal :D :D Dostal by :headbang: hubovú polievku . :D
20.10.2015 - 17:12:47
00
Zastavim na cervenej. Z dovodov napisanych hore. Jediny pripad kedy idem na cervenu je vtedy, ked je rozkopavka v mojom pruhu a viem prejst vnutri uzavierky. Napr, ked je zosunuta krajnica ale uzavrety je cely pruh a podobne.
20.10.2015 - 17:17:18
01
Takisto zastavim na cervenej.
20.10.2015 - 18:23:40
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up