cafte, pls o radu , chcem kupit novu vidlu, v predu mam AVID BB5, bude stacit tato RockShox J4? alebo radsej nieco ine v cenovej haldine.. Dik
04.03.2006 - 19:07:01
00
tu vidlu tak skoro neskrutis, ma dost stabilnu konstrukciu... a v tej cene asi
to najlepsie. dobre ze ma uchytenie IS - aspon ju nepretiahnes - myslim
zavit :) manitou su v tej cenvej kategorii ,,krehsie,, a maju postmount
a na RST ani nepomyslaj - moj nazor
05.03.2006 - 22:23:30
00
Alebo 1000 priplať a kúp RS Tora 318 U-turn.Tá je o dosť pevnejšia,ale aj ťažšia a bez locku.
06.03.2006 - 09:08:00
00
pocuj viem dke predavaju Tora 30 za 5100Sk...daj si stranku myslim ze tanadsport.sk...
12.10.2007 - 22:03:48
00
zyxo...si len trochu mimo
12.10.2007 - 22:12:54
00
zyxo...si len trochu mimo


hej sommimo myslis?
tak si hod stranku www.tanadsport.sk a tam si najdi v eshope toru 302 stoji tam 5100...presny opis k nej sice neni...ale je tam a aj s tpu cenou...
tak mi nevypravaj ze som mumo...ty si poprav svojho k..ta v gatach lebo ho mas mimo...
13.10.2007 - 06:16:05
00
a konkretne to najdes tuna
http://www.obchod.tanadsport.sk/?p=prod ... ame=cyklosúčiastky
13.10.2007 - 06:18:54
00
Pozor, pozor!!!
Vyhlasujem sutaz o tipnutie zyxo-vho veku!!

Moj tip: 12
13.10.2007 - 12:09:38
00
hej o co vam iude o aku sucast...moj vek?hm myslim ze si dost daleko...by si bol prejkvapeny a pravdepodobne budem mat urcite viac ako ty...
hej pisal som o tom ze na tej dotycnej stranke maju vidlicu Rosk Shox Tora 302...a ak sa milim tak sorry ale som komunikoval s tym dotycnym prevadzkovatelom tej stranky a je to tam...ale tuna daky trapny k..mi napise ze som mimo...a keby nebol z kosic tak mu taku pri...ze bude mimo este na 4 zimy a nie na darmo sa vravi ze je niekto cez kosice...
neslo mi o nic viac len tomu co sa pital na tu J4 povedat o stranke kde najde z 5 litrov toru 302,neslo mi to to posudzopvat ktora je lepsia a ktora nie...
ale kukam na tejto stranke nieje moc buch vi co ludi..ktory by mali IQ vyzsie ako 100...aj to mozno prehanam ale cest vynimkam..su tu iba sami nafukany hajzlici ktory nevedia zobrat nazor niekho druheho do uvahy...ale vravim ste jedno CEST VYNIMKAM.

takze vies co si mozes aj s mojim posudzovanim veku...strcit si ho do p..e..
nemam rad ked ma nieketo posudzuje...a uz duplom ked ma posudzuje nejaky vylizany 18 rocny zasran...ktory vie velke hovno o zivote a a vaciach ktore k tomu patria...
som simyslel ze na tomto fore ide o to aby si ludia medzi sebou poradili ale to tu nefunguje...tu funguje akurat ponizovanie a zhadzovanie lacnejsich veci..ale neberete ohlad na to ze mozno niktoe nezraba 30 ts ani 20 tis a ani nema zazobanych rodicov a ani neje.e bankarovu dceru ani nic podobne...sa niekedy zamyslite aj nad tym ze sem mozno pride clovek ktory zaraba 15tis...a popritom este ma aj ine vydavky...a bicyklovanieje jeho konicek ..a chce sa poradit o niecom...a pred tym nez mu budete radit kup si taku a tak vidlu alebo taky a taky bajk...taksi najskor precitajte tu cenovu ralaciu ktoru uvadza on a neprihadzujte mu na cene...nevravte nch si kupi o 5 tis drahsiu vidlu...alebo nieco ine...
odpovedajte a radte mu k veci ked asi niekto napise ze chce vidlu za 5 tis tak asi chce vidlu za 5 tis lebo viac si na vidlu nemoze dovolit..

takze vylizanci vylizany sa najksor zamyslite nad sebou a az potom sa vyjadrujte...mozno sa rozumiete bicyklom..ale asi toho moc neviete o zivote az na niektorych dospelych ktory si co ta uz vyskusali...

nakoniec zdravim vsetkych normalnych pohodovych typkov co sem chodia..
nech zije haevy metal....



PS pred tym nezides typovat moj vek tak najskor napis svoj vek...
13.10.2007 - 20:42:29
00
a k tej vidle na tej stranke...

Model 2007
---- Zdvih: 80-100 mm
Použitie: XC
Pruženie: U-Turn - ocelová pružina
Tlmenie: TurnKey Lockout - otvorená olejová lázeň
Vonkajšie nohy: Magnesium
Vnútorné nohy: ocel STKM, 32 mm
Korunka: Al 6061 T-6
Krk: ocel
Nastavenie: zdvih,tlmenie
Lockout: Ano
Prevedenie: Disc + V-brake
Váha: 2400 g
Farba: čierna
13.10.2007 - 20:45:24
00
Pocuj kamarat tak najskor si nieco ujasnime:

Ten "trapny k..." ti chcel naznacit ze tvoja (isto dobre mienena) rada prisla len o rok a pol neskor ako sa Tomas na to pytal. Ale ktovie, mozno sa Tomasovi oplatilo pockat tuto dobu aby si precital tvoju radu...
(Ak by si chcel argumentovat tym, ze rada bola mienena "buducim generaciam" tak Judy 4 sa uz davno nevyraba... preto by tuto temu uz ajtak nikto nevyhladal tuto temu aby hladal vidly v podobnej cenovej relacii...)

A takisto neviem co tu chces docielit tym tvojim prejavom.... Nebudem sa tu rozpisovat akym, ved kazdy vidi.....Neviem co ma vobec primälo na teba reagovat ked som vopred vedel do coho sa pustam..... Kazdopadne si si zvolil vhodne uvedenie sa do fora, dufam ze bude aj tvojim zaverom...

PEACE ON YOU
13.10.2007 - 21:35:39
00
keyboard_arrow_up