myslim, ze by ta radi uvitali uz teraz na jesen ako pomocnika, brigady byvaju kazdy druhy tyzden
kedze chalani kopu rucne a furikuju, osobne si neviem to tvoje vacsie a este vacsie predstavit, ako by mali vyrobit


Naposledy upravil silva dňa 03.11.2015 - 10:21:09, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2015 - 09:26:13
00
silva: tak ale aspon taketo nieco by tam mohli vyrobit https://youtu.be/rPS7lG4_t70?t=39 :?: .. nech si rychlejsie doma :lol:
03.11.2015 - 10:17:37
00
kto chce vacsie veci tak nech si ich pride postavit. :) zatial sa stavaju veci ktore bude moct prejst vacsina jazdcov. Osobne si myslim ze na vacsie veci su bikeparky a zjazdove trate ale to je asi len moj nazor. Ak sa pri tych "velkych veciach" vybuduju chicken liny tak niesom proti :D A ako uz pisal sfsk "kecat je lahke". treba prist na brigadu a tam davat navrhy co by ako malo vyzerat.
03.11.2015 - 14:08:21
04
sfsk napísal:
Osobne som na tej druhej BK vetve tu drevenu lavku a to co je za nou moc nepochopil.
Ten lavor mohol byt vyuzity uplne inac ...napr. na dva pekne dvojaciky . A ta lavka inde na nejaky mini drop. Plus by potesilo keby na tej druhej vetve pribudla aj nejaka vacsia alebo este vacsia vec. Ale kecat je lahke. Takze na jar sa hlasim aj s motykou .Rad si po rokoch zase zakopem :)


adamova myslienka je robit prvky jazditelne vacsinou bikerov s univerzalnejsim pouzitim ..aby to nebolo len o tom ze ked nedoletis tak si polezis ..vsetky dopady su robene aj na pomalsich aj na rychlejsich jazcov .. a snazime sa robit prvky ktore este na trati niesu .. ten drevenak treba s citom .. ta vetva je stale vo vystavbe .. prvky sa budu doladovat a upravovat ... za cestov uz pokracuje strmsia cast s clenitejsim terenom, takze tam budu nejake vyblaznovacie veci urcite, ale nemyslim si ze by sa tam staval 10m polet niekde ... treba postupne :)... pridi na brigadu a budes moct prilozit svoj nazor do plena
03.11.2015 - 14:21:41
03
large napísal:
lto ano to bol ten taxis a kde sa potom na vyjazde snami aj kvakob vyrubal lebo to preskocil asi meter za dopad ..tak silva ten prvy sa da skusal som, aj ten predtym na placku ale tento stou lavkou neviem neviem skor asi nie..


spravne ,az na to,ze ja som sa nevyrubal preto lebo som to preletel dalej ,ale preto lebo mi pomalicky spustalo predne a pri dopade vyzulo bezdus plast -"susdefekt".... :!: ;)
03.11.2015 - 15:45:51
00
pre silva a tulenik

Toto su asi ti psi aj s panickou co sa chceli "hrat" so Silvou.
Dnes uz s kosikmi pobehovali medzi bezcami medzi Klepacom a Cervenym mostom.

Prílohy:

pani_so_psom.jpg
pani_so_psom.jpg 404.68 KiB thumb_up0thumb_down

pes1.jpg
pes1.jpg 478.97 KiB thumb_up0thumb_down

pes2.jpg
pes2.jpg 371.64 KiB thumb_up0thumb_down

03.11.2015 - 20:12:55
06
simecek bingo, ty si normalne Sherlock Holmes
a teraz nam tulenik vysvetli, ze to je bytovy psik :lol:
tipujem ze stafford, ale nevyznam sa az tak
03.11.2015 - 20:15:38
00
No to zas bude diskusia :D Každopádne dobré vedieť o koho sa jedná.
03.11.2015 - 20:23:14
00
kazdopadne vidim pokrok, psy maju kosik
03.11.2015 - 20:27:51
01
Mimochodom "byťáci" to samozrejme sú. Všetky hentie staffordovité potvory sú spoločenské plemená a vyžly sú síce akože poľo (však stavač = zbadám ftáka a skameniem), ale oveľa viac ľudí ich dnes má kvôli úplne iným veciam - tuná ja a Roman Minarovič (ja mám šancu vyhrať dogtrek len ak na Romana padne meteorit) na "stupni víťazov" MKDT 2011 - čo má Roman?
Pre ich akčnú povahu výborní hafani napr. na canicross ale napr. aj na dogdancing.
BTW dať vyžle náhubok pri tom aké sú to padavky... bez komentára :/

Prílohy:

MKD.jpg
MKD.jpg 133.85 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil tulenik dňa 03.11.2015 - 20:41:09, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2015 - 20:31:40
00
tu nešlo o tú vyžlu, ale o toho druhého psa, mať nohu v hube takeho psa, aj ked nezatal naplno je "skvely" pocit
03.11.2015 - 20:39:50
00
blbé na tom je, že pako asi iba nepochopil, že sa nechceš hrať na chytačku (lebo keby fakt chytil, dnes nechodíš)
čo mňa dokáže dostať do kolmého výkrutu, sú akurát nikdy nesocializovaní dedinskí basťosi "a ***** ten plot nemá štvrtú stranu"... akonáhle pes žije s ľuďmi (v byte) tak je spravidla dobre socializovaný a akurát môže niečo nie celkom pochopiť (ehm, s pár výnimkami typu čivava a pod. ale aj to závisí od majiteľa, v každom prípade, ešte spozornievam ak vidím majiteľspravidlaku typu "bračka na ručičky" s nejakým zmetákom, tam je zas slušne pravdepodobné, že to nebude socializované na iných psov a začne skákať do mojej)
03.11.2015 - 20:48:06
00
nic v zlom ale mam na parku socializaciu psa aj s panickou ked mi bude kusat tretru .....

mi neda.... len egoista moze chovat psa v byte..... nech je pes jaky chce, nech je vyslachteny jak chce..... a moze byt socializovany jak chce.... pes patri VON.... na dvor!!!

mozno kusal Silvinu tretru len preto ze doma okusil zopar topanok a vzdy dostal vilagos jak hovado...


Naposledy upravil Tesak dňa 03.11.2015 - 22:08:36, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2015 - 22:01:28
05
No keby nebol socializovaný, tak by išiel po členku a zakusol by. Myslím, že by ti to jedno nebolo.
03.11.2015 - 22:07:05
01
To, že "pes patrí von" a ešte s výkrikom môže v 21. storočí napísať iba sedliačik z Prdelova, nevraviac o tom, že psi ani iné zvieratá sa nemajú čo biť.
Neviem si predstaviť canisterapeutického psa "vonku" (tam je to priamo zakázané zo zdravotných dôvodov). Neviem si predstaviť špičkového dogdancingového psa vonku, neviem si predstaviť špičkového záchranárskeho psa vonku. Dnes už aj "služobáci", snáď najnatvrdlejšia kategória kynológov (poľo nepočítam, to nie sú kynológovia, aj keď si to o sebe myslia), minimálne tí mladší, pochopili. Drvivá väčšina psov, ktorí čokoľvek povyhrávajú, sú byťáci. A prečo? Lebo je to o VZŤAHU a nie o nejakej chlpatej veci vyhodenej na dvor.
Pes je spoločník, kamarát.
Našťastie nežijem vo svete sedliačikov z Prdelova, ale v miestach, kde ma predavačky v Martinuse zdžubú, že som došiel bez chlpane a kde mi cestou od busu domov vynadá servírka z Corleoneho, že sme sa tam s chlpaňou dávno nezastavili.
03.11.2015 - 23:10:58
04
keyboard_arrow_up