Zdravím, bývam momentálne v Nesluši a vrátil som sa cca. po 2 rokoch opäť k MTB, chcem trošku nabrať kondíciu a zhodiť pár kilečiek by nebolo tiež od veci ;-)

Neviete mi prosím poradiť nejakú nie príliš náročnú MTB trasu (tak do 20km, závisí od terénu) v okolí KNM, prípadne smerom z KNM na Divinu, pôvodne pochádzam s tamojšej kotliny (Lalinok) ale cyklotrasy tam moc nepoznám...väčšinou jazdím asfalt, ale na to primárne MTB nieje stavaný a ani ma to moc nebaví po asfalte, dýchať splodiny od áut a premávka atď... :?:

Poprípade sa kľudne môžte niekto pridať, vo dvojici sa ide vždy lepšie, alebo? ;-)

ZDAR a vopred díky za tipy!
13.08.2012 - 09:38:12
00
http://www.youtube.com/watch?v=NzXBNKjxP48&feature=context-cha
19.08.2012 - 23:30:31
00
Aké to je asi dlhé zhruba a časová náročnosť? Inak díky moc za perfektný tip, asi to aj vyskúšam tento týždeň...len dúfam, že sa nestratím... ;D
20.08.2012 - 11:40:29
00
Nikdy som to nemeral, ale od toho Vadičova po Ostré to môže byť cca 8km. Podľa mňa to nieje až také náročné, často tam stretávam rodinky s deťmi. A človek, ktorý celý život nesedel na zadku a niečo už našlapal, nemá za hodinku a pol čo robiť...príjemným spestrením je ešte vyšlapať si aj Straník, keď to už máš po ceste...ale to zistíš až na biku ako ti pôjdu nohy :-)
20.08.2012 - 13:29:23
00
Z Nesluše by som doporučil výšlap cez Ochodnicu na Petránky a potom po hrebeni či už do Turzovky, Čadce alebo na Semeteš...
20.08.2012 - 14:52:05
00
To by bolo super, fajn je, ze mozem ist z domu a ze nemusim nikam daleko prechadzat...
Ty si tiez z Nesluse? Lebo ja to tu moc nepoznam, pretoze som pristahovalec... Nepridas sa? Ja by som siel aj dnes ;-)
21.08.2012 - 12:01:03
00
cez tu Ochodnicu to mas fakt peknu trasu a hlavne tam nieje kde zabludit...pojdes klasicky stale hore cez dedinu az na konecnu a tam mas cykloznacku 5km Petranky...potom na razcesti je dalsia 2km...kusok si vyslapes a dostanes sa ku mape a lavickam...tam sa vydychaj a pusti sa doprava po trosku ostrejsom briezku (neboj netreba tam tlacit, je to iba kusok)...dostanes sa ku chalupkam a nad nimi sa dostanes na polnu cesticku...odtial dolava asi 100m mas razcestnik...zober sa po cervenej smerom na Semetes...dalej uz nieje kam zabludit...cesta je dobre znacena...dojdi na Jakubovsky vrch a pusti si to dole...neuveris ale po kratkom zjazde si v Neslusi :-)
07.09.2012 - 16:49:17
00
Ahoj, Ty si to asi myslel z opačnej strany od Ochodnice, však? Teda aspoň tak som to pochopil...
27.09.2012 - 10:22:39
00
Ahojte, radi by sme v nedeľu prešli z Krásna po červenej ponad Klubinu, Lodno, Vadičov a ďalej smerom na Snežnicu a KNM.
Štart z KNM , čas upresníme.
Nepridá sa niekto? Znalec terénu a doprovod by sa zišiel :-)

Ak sa niekto rozhodne, píšte SS alebo na:
0905799169

Vďaka., Jaro.
06.11.2015 - 21:04:08
00
keyboard_arrow_up