majovajo to co pises si viem predstavit jedine v situacii, ze niekto cudzi (absolutne) navstivi tuto lokalitu a necha sa pri uphille zlakat vyjazdenym singlom. Ak sa v tvojom prispevku nejedna o tento pripad povazujem ho za zcestny nakolko vsetky tri traily KE.CY na Bankove maju start na Hornom Bankove ku ktorym ta privedie navest v podobe infotabul na stlpikoch (aj na samotnom vjazde na ten ktory trail su osadene)...ak si stale stojis za svojim nemas sancu vratit sa z lesa pre dezorientaciu domov ;-)
17.11.2015 - 22:59:46
00
muffin napísal:
Tak tak, Jahoda v hornej casti kladla dost velky odpor (hruba vrstva listia vystuzena konarikmi)

To si mu dohovoril hrablami alebo stacilo len vytrvalejsie fukat? :)
17.11.2015 - 23:43:45
00
Ale su miesta, kde sa da seknut. Napriklad uplny vrch schusterovky je prekrizeny singlom a spravny smer nie je na prvy pohlad jasny.
Taktiez som uz siel vrch Zlatoklopky, na krizeni doprava na drzhubu a odtial dole lesmirom. A jazditelne to je cele a nemal som az na par drobnych usekov pocit, ze som niekde v protismere (nebyt toho, ze trebalo aj do kopca sliapat). Az by ostali peniazky, chut a moznost, pribit na koncoch trailov a na krizovatkach na stromy znacky jednosmerky. To je moja rada, po lesoch sa motaju aj dezorientovani bajkeri.
A uz som stretol na zlatoklopke aj pesiakov v protismere, ktorych zlakala vrstevnicova odbocka zo susterovky. Zastavil som sa, vysvetlil. No dovtedy nemali sajnu, ze existuju nejake traily a ze je to cyklotrasa, kde by mohli dojst k urazu, lebo tam jazdia aj makaci na plne bomby. Proste nasli chodnik v lese a sli po nom. Z ich pohladu nic zleho.
18.11.2015 - 07:55:25
00
Teraz ked vies, ze si siel v protismere pojdes to v protismere znova? O tom pisem...
18.11.2015 - 08:04:16
00
Znacky jednosmerky su pokial viem pripravene, len ich zatial nemal kto umiestnit. Nie som si isty, nakolko bude mozne ich pribijat na stromy, Mestske Lesy by sa tomu zrejme nepotesili(ano, viem, jedna sipka na krizovatke Zlatoklopky a Drzhubu je na strome), pokial to bude mozne, skusime najst ine riesenie.
18.11.2015 - 08:05:07
00
Kidak napísal:
Teraz ked vies, ze si siel v protismere pojdes to v protismere znova? O tom pisem...

Nie je to o tom ci pojde ci nie. Ja som napríklad tiez nepoznal smer drzhuby a dost casto som po vyslape cervenou na dolny bankov isiel na neho najma po tom, co chodnicek poza hotel tak zarastol zihlavou a agatom ci co to take pichlave tam je.
Ak na normalnej ceste nebude znacka jednosmerky a ty tam pojdes autom v protismere tak sa nebudes kajat a ospravedlnovat a nepojdes dobrovolne na policiu zaplatit pokutu. Ide tu o to ze ak to maju byt jednosmerky treba to vyznacit, co ako vidno uz je pripravene :y: , pretoze napríklad zo zvlneneho profilu drzbhuby na niektorých miestach nie je jasne v ktorom smere sa ma ist. Rovnako ako na krizovatke so schusterovkou problem moze byt aj na krizovatke zlatoklopky z drzhubu kde su vyjazdene pripojenia na obe strany drzhuby ...
18.11.2015 - 09:11:57
01
Mna napadlo, ci by nebolo vhodne odkomunikovat tuto iniciativu s verejnostou prostrednictvom clanku v Korzari, alebo kde, nech si ludia nemyslia, ze sa to tam stava nacierno, niekoho by mohlo napadnut, brat "spravodlivost" do vlastnych ruk a robit tam "pasce" natahovat lanka a taketo *****.
18.11.2015 - 10:11:26
00
Kto je kontaktna osoba? Skusim prihrat temu do Kosice dnes. Napr. davam tam kazdy druhy piatok tip na cyklotrasu. Najblizsi by mohol byt o singloch.
18.11.2015 - 10:42:22
03
Pista, zajtra mame poradu o.z., tak to tam spomeniem. Co sa tyka moznych zaskodnikov, predpokladam, ze znacenie je dost jednoznacne v tom, ze to nie je ziadna partizancina, ale legalne traily.
18.11.2015 - 10:49:50
00
Zdravim Vas, neviete o niekom kto jazdi na Canyon Spectral velkost ramu S (idealne r. 2015)? Mam Spectral AL 6.0 velkost M no rad by som sa s niekym stretol a vyskusal S-ko, len pre zaujimavost :) najlepsie Kosice a okolie ale ani ostatne mesta nerobia problem. Ved sa to moze spojit s celodnovou bajkovackou samotnou.
18.11.2015 - 21:23:55
00
chezter ma nervaka
18.11.2015 - 21:35:27
00
nervak a spectral je rozdiel, navyse ja mam L :)
takeho maleho spectrala fakt netusim ci niekto bud jazdit v kosiciach a okoli, ked nie si vyslovene malý a nizky, tak S pre teba nebude
18.11.2015 - 21:48:47
00
Tak ako vravi chezter..
A vyslovene maly a nizky nie som, ale rad by som ho vyskusal aby som zistil ako sa to sprava (pozn. autora, to ma 'zdumovali' dlhorocni cyklisti a tak mi to neda ho vyskusat :D )
18.11.2015 - 21:54:34
00
Zdravím všetkých a hlavne jedného z Vás čo dnes ráno okolo 6:45 šiel zo sídliska Ťahanovce smerom na Prešovskú cestu, mal modrú bundu a ruksak.....doporučoval by som ti aby si si dal na zápästia žlté reflekxné pásiky, aby bolo lepšie rozoznať že chceš meniť smer, šiel som v bordovej fábii od Prešova čo ťa pustila na hlavný ťah na Prešovskú, ak by som si nevšimol že auta za tebou dosť pribrzďujú, tak neviem že si signalizoval že ideš do druhého pruhu. Ľudkovia zdravie a život máme iba jeden tak nebikujme iba preto aby sme potom v plnom zdraví skončili pod kolesami áut. Pekný deň všetkým.
19.11.2015 - 07:16:14
02
tak mensi ram bude hravejsi len kam az budes mat vysunutu sedlovku :)
19.11.2015 - 07:22:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up