Hm, ma niekto skusenost so "stiahnutim" BB30 kluk bez toho samostahovacieho srobu? Moje FSA Energy sa nejako zakusli do seba a to az takym sposobom, ze ked som vysrobovaval srob na lavej kluke, ktory sa zaprie do tej "capicky" (nemam predstavu ako sa to po slovensky nazyva :D ) a tym lavu kluku odtlaci von, tak tento srob tu capicku vyrval z kluky von :D plus sa z toho srobu odtrhol ten prstenec ktory to tlacenie ma na starosti a jeho cast ostala kusnuta v kluke...
Dnes som to zaniesol do servisu ale chalan na to pozeral docela vyhukane :) neviem ci sa im to podari nejak odmontovat, evidentne s tym skusenosti este nemal... prinajhorsom tu kluku mozno moze odpilit (uz mam nahradne kluky), ale zaujimalo by ma ci je na to nejaky normalny postup...

BTW uz NIKDY VIAC BB30 kluky na cyklokros :) dalsi ram bude jedine s BSA zavitom ...
16.11.2015 - 19:39:31
00
Zrejme tam chýbala vazelína, no to Ti teraz nepomôže...mohol by si skúsiť priložiť fotku, prípadne sa pohrať so zamrazovaním/zohrievaním postihnutého miesta
Fajnové rámy majú väčšinou BB30, prípadne ich pressfit verziu....inak ale súhlasím, že kombinácia BSA a Shimano kľúk s 24mm osou je nepriestrelná, dokonca si s pátosom dovolím napísať, že je to jedna z najlepších ak nie najlepšia vec za posledných pár rokov, čo nám Shimano dalo; najmä keď si spomeniem, čo sme vozili pred 20 - 15 rokmi
Nepoznám spoľahlivejší diel na bicykli, keď uvážim, ako je namáhaný
17.11.2015 - 09:59:20
01
Moznoto pojde vytiahnut stahovakon na isis osku fsa.keby som videl ten zavit a kluku boli by sa mudrejsi
17.11.2015 - 11:23:00
00
no jo, bike je momentalne v servise, ak to neporiesia foto poslem :) zial som to predtym neodfotil :S
17.11.2015 - 11:44:03
00
tak kluky su dole, ale ani mi neukazali "telo" na identifikaciu po utrateni, asi skoncili velmi zle :)
19.11.2015 - 18:08:27
00
keyboard_arrow_up