Mame implementovat funkciu personalizovane pozadie?
Ano, dobry napad a pouzijem ho 39% [ 13 ]
Meh, blbost 45% [ 15 ]
Fajn, ale radsej by ste mohli spravit nieco ine (napiste co) 15% [ 5 ]
Celkový počet hlasov : 33
Vazeni foristi,

mame v todo list uz nejaky cas takyto napad: personalizovanie pozadie webu. Na pozadi mame momentalne jeden obrazok, ktory obcas menime a samozrejme aj reklamu od nasich inzerentov. Tato funkcia by umoznila ten obrazok zmenit na individualnej baze pre kazdeho registrovaneho uzivatela:

- bud vyber jeden z 8 obrazkov, ktore dame do ponuky
- alebo upload vlastneho obrazka
- alebo vyber farby (cize bez obrazka, len plna farba)

+ moznost urcit ci tento obrazok/farba sa bude zobrazovat aj pri profile uzivatela, ked si ho budu pozerat ini uzivatelia (tzn. nieco ako cover/profilovka). Samozrejme treba brat do uvahy, ze platena reklama ma prednost, takze tento obrazok sa bude zobrazovat az ked sa vymina (max. 10 zobrazeni za pol dna).

Budeme radi ak nam date spatnu vazbu ci to vobec robit a pripadne to spolu vyladime.

Diky.
24.11.2015 - 21:58:02
00
Za mňa to je pekné - ale reálne si môžeš pozrieť na príklade takéto Gmail u, že to je taká pekná hračka a fórum má primárne inú hodnotu ako o hranie sa.
24.11.2015 - 22:19:25
00
Ja sa dobrovolne priznavam, ze ziadne pozadie ani nevidim. :D A je mi v principe jedno aky obrazok je na pozadi, aj tak by som ho nemenil. Teda vlastne raz ano - ak by sa dal nastavit "ziadny", tak to tak nastavim, nech ho nemusi pocitac nikdy ani nacitat a usetri mi to RAM alebo cache alebo co. :)

Osobne si myslim, ze omnoho uzitocnejsie by pre pouzivanie fora bolo, keby sa ludom, co maju v profile vyplnenu len polozku Okres a polozku Mesto nechali prazdnu, zobrazoval pod avatarom aspon ten okres. Dost by to obcas pomohlo. A nebolo by od veci nastavit aj polozku Mesto ako povinnu. Teraz je len dobrovolna a preto ju nechavaju ludia prazdnu.
24.11.2015 - 23:14:58
04
Jezus - v com pomoze ten okres / mesto? Nechcem velmi tlacit ludi aby zverejnovali mesto, nie kazdy to chce mat verejne. Navyse mame v nastaveni "Zobraziť moje mesto v profile" a tam si ludia mozu urcit ci ho chcu alebo nie.
25.11.2015 - 17:17:30
00
No vyskytuju sa tu obcas v diskusiach situacie, ze clovek hlada partaka na vyjazdy, alebo sa pyta v ktorom obchode ma kupit to a to, alebo chce odvoz na maraton, alebo hlada cykloklub a zial nie vzdy uvedie lokalitu a samozrejme ju ani nema vyplnenu v profile. No a potom ani srnka netusi ako poradit. Ja takych prave kvoli nevyplnenym udajom ignorujem, ale casto im to niekto pripomenie. :)

P.S. Mne sice nepride mesto ako diskretny udaj, ale ked je niekto tak paranoidny, ze sa boji, tak vzdy predsa moze napisat falosnu lokalitu. Ale beriem aj to, ze to moze niektorych odradzat od registracie...

EDIT: Aj Ty sa bojis? :D
25.11.2015 - 17:42:17
02
No tak ked ten clovek zisti, ze to ma zmysel, tak si ho tam da / zverejni, nechcel by som ich do toho tlacit...

Ja sa nebojim, ale ja zijem len virtualne, taky okres nemame :)
25.11.2015 - 17:46:14
00
No ved OK, to je len moj pohlad. Ale ako som pisal - pomohlo by aspon zobrazovanie okresu ak je polozka Mesto prazdna, alebo utajena v nastaveni sukromia. Ale prezijem aj bez toho. :)

Ale je zaujimave, ze nikto okrem Matka a mna sa k teme personalizacie pozadia od vcera nevyjadril. Ludia, halo? :)
25.11.2015 - 17:50:01
00
Ja som tiež za mestá alebo aspoň okresy a či bude nejaký obrázok alebo nie, nezáleží na tom.
25.11.2015 - 17:56:11
00
ja mám nastavený zoom tak, že z pozadia vidím na každej strane pásik po 10pix a keďže nejaký čas mi na ubytovni nejde sieť a fičím na mobilnom nete, vôbec by mi nevadilo, keby som pozadie nemusel načítavať. a tým som sa dostal k druhej podtéme: často pracujem a jazdím mimo bydliska ( v BA :( ), teda by sa mi hodila možnosť mať v profile viac domácich okresov. ideálne by asi boli skratky a po nájazde myšou by sa mohli zobraziť plné názvy (pre tých čo skratky nepoznajú)
25.11.2015 - 18:08:29
00
:y: upload vlastného obrázka + možnosť určiť ci tento obrázok/farba sa bude zobrazovať aj pri profile užívateľa, keď si ho budú pozerať iní užívatelia
25.11.2015 - 18:54:45
00
Ja by som prijal personalizaciu tem fora. Dakujem.
25.11.2015 - 21:55:17
01
Ježiško mal náhodou celkom dobrý nápad... Už som párkrát zdrbal userov, čo chceli vedieť, kde sa dá niečo kúpiť, opraviť, ... - a čo mu poradím, keď nemá zadané mesto a ani do príspevku to nenapíše.
25.11.2015 - 22:03:13
00
Ja mám napr. na 19" monitore rozlíšenie 1280x1024 a pri 100% veľkosti okna v Chrome vidím z obrázka na pozadí akurát 1cm na každú stranu. Nikdy neviem čo tam je, dokiaľ omylom nekliknem a neprepnem sa tak na nejaký odkaz. Takže pre mňa nebude žiaden význam zmena obrázku na pozadí.
26.11.2015 - 20:00:53
00
To skôr sa pridám aj ja k uvádzaniu aspoň okresu v profile.
26.11.2015 - 20:01:39
00
keyboard_arrow_up