Neviem kto z bikerov sa venuje aj tomuto konicku no urcite by mal vediet co na obcanov chysta EU. Vlastne sa jedna o politicke zviditelnenie zopar politikov ktori zneuzivaju udalosti z Pariza .
Daku mudru hlavu totiz osvietilo a snazi sa bojovat proti nelegalnemu ozbrojovaniu tak, ze zakazu legalne zbrane a ich drzitelom skonfiskuju ich majetok (samonabijacie zbrane aj tie co sa na ne podobaju to znamena aj tie gulickove )
Netusim ako to ochromi organizovany zlocin a teroristov, oni ich legalne nekupuju.
Zato kazdy lump bude mat istotu, ze ked niekoho prepadne on jediny bude mat ilegalnu zbran.
Ja mam zbrane rad a venujem sa tomuto konicku dost dlho, chapem vsak ak niekto ma voci zbraniam odpor. Tiez nenutim vegetariana jest maso ale ja si ho dam.
Nasi politici sa straju hlavne o svoje teplucke miesta a novinari sa venuju hlavne dezinformaciam precitajte si peticiu ktoru zorganizovalo zdruzenie vlastnikov strelnych zbrani Legis Telum.
http://legistelum.sk/legislativa/54-novinky-na-scene/342-peticia-proti-obmedzovaniu-legalneho-vlastnictva-a-drzby-zbrani
Ak sa stotoznujete s peticiou podpiste ju a pripadne dajte podpisat viacerim, hlavne nezabudajte, ze obmedzovanim svojich prav obmedzite aj prava svojich deti.
Neviem kolki z vas zazili predchadzajuci rezim, ale sa to tu v EU zacina podobat tomu co tu uz bolo a bez povolenia strany si clovek nemohol ani prdnut.
Verejnosti sa zamerne nehovori, ze legalne drzanou sa stane tak malo trestnych cinov, ze sa na to ani neoplati robit statistika. Zato pri kazdej moznej prilezitosti sa snazia vydavat nove zakazy a obmedzenia legalnych drzitelov zbrani.
Uvazoval niekto nad tym o kolko by bolo menej mrtvych ak by na tom koncerte v Parizi bolo aspon 5 ozbrojenych? (hoci aj daka ochranka)
Je lahke dvom atentatnikom so samopalmi strielat do ludi co nemaju kam ujst a vedia, ze proti nim nik nevystreli.
Policia a specialne jednotky su dobre iba na pocitanie mrtvych, nez niekam pridu je po vsetkom.
Ludia sa musia ochranit sami vzhladom na to kolko nevyspytatelneho naroda sem pozvala Angela a to pojde bez zbrani tazko.
Samozrejme stale pisem len o legalnych drziteloch zbrani co su sposobili a nie aby kazdy co sa dokaze podpisat dostal opravnenie drzat zbran.
Ked vas tato tema nezeujima neznamena, ze o par rokov nebude zaujimat vase deti, zakony tu budu aj pre tych co tu zostanu po nas.
29.11.2015 - 14:46:42
06
Držím palce. Vyzerá, že v Čechách petícia pomohla
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/485931/usneseni-snemovny-ve-veci-drzeni-zbrani-hodne-suverenniho-a-svrchovaneho-statu-projde.html
30.11.2015 - 08:49:43
00
V Australii to takto skusili a slusne im stupla kriminalita a to nielen s ilegalnymi zbranami ale aj lupeze a prepady. Ved ako sa moze branit jeden ci dvaja domaci proti tlupe darebakov?
Svoje o tom vedia obyvatelia dedin v blizkosti "indianskych" kolonii aj na Slovensku.
30.11.2015 - 18:53:01
02
nasrat im na tie zakazy! najviac ma dojalo to zabavenie zbrani bez naroku na odskodnenie.

jak to ja vidim najvyssi cas zajst na strelnicu :-D
03.12.2015 - 11:23:04
00
keyboard_arrow_up