to je tak, ked tipek chce povedat v skole spuluziakom: "hej sraci, ta ja mam vlastnu stranku, dokonca forum!"... hrozne cosi, dnes kazdy chce mat (warez)forum, ciernu ofinu cez oci etc
pritom vsetky warezfora len kopiruju linky z velkych warfor, "diskusne fora" kopiruju temy/kategorie znamych for (napr. mnoho modifikacii znameho fora hojko.com, pripadne bikefor - raz si niekto robil reklamu na BM v inzercii, bolo to okopcene bud BM alebo mtbiker 4um, uz sa nepamatam...)

proste phpBB fora na freehostingoch "maju" uroven 8)
23.10.2007 - 17:14:07
00
Root Neprezrádzaj mi to! Nemusím všetko vedieť. hehe
23.10.2007 - 17:28:28
00
to je tak, ked tipek chce povedat v skole spuluziakom: "hej sraci, ta ja mam vlastnu stranku, dokonca forum!"... hrozne cosi, dnes kazdy chce mat (warez)forum, ciernu ofinu cez oci etc
pritom vsetky warezfora len kopiruju linky z velkych warfor, "diskusne fora" kopiruju temy/kategorie znamych for (napr. mnoho modifikacii znameho fora hojko.com, pripadne bikefor - raz si niekto robil reklamu na BM v inzercii, bolo to okopcene bud BM alebo mtbiker 4um, uz sa nepamatam...)

proste phpBB fora na freehostingoch "maju" uroven 8)


velmi dobre zhrnute. hodilo by sa ako posledny prispevok pred lockom ;)
23.10.2007 - 17:59:54
00
na 14 rocne decko z bytce sa to celkom da....vkus sice nema, ale ja by som v 14tich stranku nerozbehal...
23.10.2007 - 21:06:07
00
na 14 rocne decko z bytce sa to celkom da....vkus sice nema, ale ja by som v 14tich stranku nerozbehal...

bobo rozbehat phpBB forum nieje ziadna veda, bez problemov ak mas zakladne vlastnosti html/css/php a vies po anglicky trocha :wink:
23.10.2007 - 21:13:54
00
ja som phpbb forum rozbehal a o php nemam v podstate ziadne vedomosti (iba html a css) a ani anglicky neviem...take ziadna veda
23.10.2007 - 21:16:46
00
na 14 rocne decko z bytce sa to celkom da....vkus sice nema, ale ja by som v 14tich stranku nerozbehal...


jadro mtbikera je (bohuzial) uz takmer 7 rokov stare. Pozri sa do mojho profilu a odpocitaj sedem rokov. Dnes uz skutocne nie je az tak neobvykle aby 13-14 rocne "decka" vedeli programovat - a niekedy celkom slusne.
24.10.2007 - 00:07:41
00
na 14 rocne decko z bytce sa to celkom da....vkus sice nema, ale ja by som v 14tich stranku nerozbehal...

bobo rozbehat phpBB forum nieje ziadna veda, bez problemov ak mas zakladne vlastnosti html/css/php a vies po anglicky trocha :wink:
na rozbehanie phpBB ti treba vediet akurat tak citat a nakopcit potrebne subory cez ftp... o html/css/php nepotrebujes mat ani sajnu
24.10.2007 - 16:00:53
00
mysho na drobnejsie upravy to potrebujes :) ale fakt ze len uplne zaklady :)
24.10.2007 - 17:10:01
00
no neviem ci je spravne sa pustat takto do takych deciek co robia tieto fora... ako ze je to onicom... presne ako niekto pisal, ze kazde decko chce mat warez forum v ciernej farbe. Ale ja ked si spomynam ako som zacinal s programovanim tak to bolo rovnake tiez som si stiahol phpBB troska som sa pohral potom mi zacalo vrtat v hlave ako to asi funguje tak som si kupil knihu o HTML celkom ma to bavilo bolo to v 6 triede. Potom som presiel na nieco lepsie na design a pod... a nakoniec som zacal robit php a mysql niekedy v 8. rocniku. Teraz pracujem pre dve firmy ako programator mam na starosti dalsich programatorov a mam 17 a myslim ze keby nebolo podobnych for phpbb ktore som zakladal aj ja tak by som nebol tam kde som teraz. Takze podla mna nikomu sa nic nestalo, ze si precital SS a ju zmazal.

A odkaz pre chalana co to vymyslel to forum:
Chlapce jedno phpbb si si zalozlil a teraz je na tebe ci budes dalej otravovat alebo zacnes aj troska pogramovat ;-) Takze si zabehni do shopu a vymysli nieco lepsie ako je mtbiker ale nech to nie je nejaky opensource ;-) pekne vlastna tvorba.
24.10.2007 - 17:56:34
00
jakub pripominas mi jedneho kamosa, mozno ho aj poznas :P (kraki)
24.10.2007 - 20:28:36
00
tomuto sa vravi uspesny zivot :)
24.10.2007 - 20:30:36
00
no poznam aj takeho co zije v Prahe a vlastni niekolko serverov (dva freehostingy potom dva platene hostingy a este aj pracuje pre OLS to je v Brne poskytoval pripojenia na internet) a je fakt macher ja som neni nic extra a ma 18r...

No a toho chalana Kraki-ho nepoznam ak by bol z BA tak mozno ale ako pozeram ty byvas asi v NR.
24.10.2007 - 20:38:38
00
jakub on nieje z nr, je z malaciek, ak chces poslem ti jeho meno cez pm nechcem ho tu takto roztahovat
24.10.2007 - 20:57:49
00
keyboard_arrow_up