Fajcite?
Áno 7% [ 9 ]
Nie 72% [ 88 ]
Prestal som 20% [ 25 ]
Celkový počet hlasov : 122
a ja neznasam detsky plac!
26.10.2007 - 18:51:07
00
zalezi, co kto povazuje za "ozratost". ja do mesta chodievam viacmenej pravidelne, ale nejaky problem s ozratymi som uz davno nemal (vlastne si asi ani na nijaky nespomeniem). u nas, v NR, si skor treba davat pozor na nackov ako na ozranov...

a este k tej tvojej prvej vete - myslim, ze nikto neschvaloval alkoholizmus ako nieco normalne. vacsina asi len chcela povedat, ze fajciari skodia svojmu okolu vo viditelnejsej, citelnejsej (mozno aj vacsej) miere. odo mna koniec k tomuto.
26.10.2007 - 18:52:02
00
No to si stastny clovek. A to,ze teba viac obtazuje fajcenie ako alkohol, tak to bud rad. Pribuzni ludi, co chlastaju by ti zavideli.
A myslis, ze ti nackovia si nedaju pred "akciou" nejake to pivo, aby mali viac odvahy.
Ja neodcudzujem alkohol, v unosnom mnozstve je ok, aj ja som bol posledne 2 piatky opity :lol: , ale ja som po nom skor vesely a kludas, mam vsak znamych, co za triezva su ok a po alkohole agresia ako svina.
26.10.2007 - 18:56:38
00
No moj posledny prispevok k teme, lebo sa asi nezhodneme, ale vsak kazdy ma pravo na nazor.

Ked tak v krcmach/restikach - oddelit fajciarsku a nefajciarsku cast tak, aby nefajciari nemuseli dychat dym. Ak sa majitel rozhodne, ze chce len fajciarsky bar, ok, mozno nejaka dan alebo co pre mesto a smitec. Da na dvere cedulu, ze sa tam fajci a je. Ziska aj mesto, aj majitel ma pokoj. Vsak sme ludia,kt. maju na vyber, tak preco leziete tam, kde sa fajci, ked vam to vadi? Ja ked mam naladu, idem do fajciarskej krcmy, ked nie do nefajciarskej.
26.10.2007 - 19:04:34
00
takze sa pridam aj ja... uz 2tyzdne patrim k tym co prestali fajcit :D

...to najhoršie máš za sebou.Prešiel som si tým,viem o čom hovorím :!:


Nemyslim ze 2 tyzdne je vyhra, ale zalezi od cloveka a odhodlanosti povedat A dost!
Ja som mal pekne abstaky asi mesiac potom sa to trochu upravilo a to som fajcil len cca 5 denne.
Mimochodom dnes 1rok a 1 mesiac som cistyyyyyyyyyyyy a spokojny.
26.10.2007 - 20:37:02
00
nech ti to vydrzi bo bude o jedneho fajciara menej a to je dobre
26.10.2007 - 20:38:50
00
cresy drzim palce, ja som mal abstaky pol roka, po roku je to v pohode, mozno trosku pod vplyvom alkoholu (zase ten alkohol :-D)je chut, ale nechce sa mi fajcit zas, tak to neskusam.
26.10.2007 - 21:15:17
00
takze sa pridam aj ja... uz 2tyzdne patrim k tym co prestali fajcit :D

...to najhoršie máš za sebou.Prešiel som si tým,viem o čom hovorím :!:


Nemyslim ze 2 tyzdne je vyhra, ale zalezi od cloveka a odhodlanosti povedat A dost!
Ja som mal pekne abstaky asi mesiac potom sa to trochu upravilo a to som fajcil len cca 5 denne.
Mimochodom dnes 1rok a 1 mesiac som cistyyyyyyyyyyyy a spokojny.

Fajčil som 33 rokov a vo februári bude dva roky,čo abstinujem.Dva týždne abstinencie je výhra oproti napr.dvom dňom,ale nie je to nič oproti dvom rokom.Tak sa mi zdá,že chuti na cígo sa nezbavím do smrti :?
26.10.2007 - 21:27:07
00
cresy drzim palce, ja som mal abstaky pol roka, po roku je to v pohode, mozno trosku pod vplyvom alkoholu (zase ten alkohol :-D)je chut, ale nechce sa mi fajcit zas, tak to neskusam.

Hlavne pri pivecku este obcas pride myslienka na cigaretku alebo niekde vecer na chate jednu na dobru noc, to by som si dal, ale istota je neskusat a vydrzat.
26.10.2007 - 21:27:25
00
Som dôrazne proti zákazu fajčenia v reštauráciach, baroch, krčmách. Do toho sa štát nemá čo montovať. Zas stratíme kúsok slobody... :roll:
26.10.2007 - 21:56:32
00
Neviem, prečo majú moju slobodu a právo na čistý vzduch obmedzovať nejaký huliči. Nech sa zavrú doma do hajzla a tam môzu fajčiť, koľko sa im zapáči.
Lebo ja som nefajčiar a nerozumiem tomu, prečo keď si idem sadnúť do krčmy, musím prísť domov presmradnutý od cigaretového dymu.
27.10.2007 - 20:14:26
00
Tak si najdi taku, kde sa nafajci, alebo tam nelez. Mas na vyber. Nikto ta tam nenuti liezt, ani ja nemam rad agresivnych ochlastov a tiez ma obmedzuju v podnikoch...
27.10.2007 - 21:30:29
00
Lebo ja som nefajčiar a nerozumiem tomu, prečo keď si idem sadnúť do krčmy, musím prísť domov presmradnutý od cigaretového dymu.

Ja zas nerozumiem prečo ide človek, ktorému tak strašne vadí dym na miesto kde sa fajčí. Priam ma ten rozpor fascinuje...
27.10.2007 - 21:56:01
00
Fajči si koľko chceš, aj 200 denne. Ale prečo mňa nejaký zdymený človek núti byť pasívnym fajčiarom? A ešte tu čosi hovorí o slobode... Však fajčenie je o obmedzovaní slobody. Pretože prirodzené a normálne je nefajčiť. Takže hul si koľko chceš, ale doma!
27.10.2007 - 22:35:10
00
Preco obmedzujes fajciarov, aby fajcili doma. Tak ty sed doma a nebudes to musiet cuchat.
Mas auto? Ak ano, tak ho prosim nepouzivaj, lebo ja nechcem cuchat vyfukove plyny, tie mi tiez btw veeeelmi vadia. :lol:
Preco nie si aspon trosku tolerantny? Vsak krcma je miesto, kde sa od nepamati fajci a podla mna by sa aj malo. Myslim si, ze ta v bezny den "zabija" kopec inych veci - stres, strava, vzduch, voda... - ako mozno nejakych par hodin raz za cas v zafajcenej krcme.
27.10.2007 - 23:24:49
00
keyboard_arrow_up