Tvoje riesenie je podstatne drahsie a stale tam bude umozneny vjazd autam, ktore budu ohrozovat ludi. Cize je horsie a nie lepsie. :) Na tu obsluznu komunikaciu by mali mat povoleny vjazd len zasobovacie auta pre bufety a nikto iny. Zavora a hotovo. A presne ako sam pises - dolne parkoviska su casto prazdne. Aj to na ceste, aj to nizsie pri tej drevenej kolibe "Stroodel restaurant". Nie je ziadny dovod, aby sa ludia vozili az k bufetom. To uz je zona pohybu pesiakov a cyklistov.
08.01.2016 - 17:32:29
00
na tej ceste som si na streetview nasiel zakaz statia (ked sa na tvojom prvom linku otocis o 180 stupnov tak uvidis znacku), takze to je asi dovod preco tam nikto neparkuje :lol:

...a teraz kvoli tvojmu streetview mi ju smutno za letom :(
08.01.2016 - 17:39:50
00
Hm, vidim. Ale praveze tam stavaju. Dokonca su tam tie parkovacie miesta aj vyznacene.
08.01.2016 - 17:42:47
00
nameless_one napísal:
rad sa pridam (samozrejme len v pripade ze s vami neide tmax :P )

Hneď by som sa pridal, ale soboty som do 14. v práci.

large napísal:
este by som dal zAKaz tym co maju specialized a meno tomas :D

Takže na Kone by som takmer mohol... :lol:
08.01.2016 - 17:46:36
00
Ono je potom aj celkom "fun", keď človek vidí, ako sa tam trepú aj bikeri a hore pri bufetoch vykladajú bike-y z áut... Alebo bežci. Neviem, príde mi to v prípade športovcov všeobecne divné ísť autom až "na štart" silou mocou...

Osobne mám väčší problém s tým, že z tých spodných parkovísk (reštika nad Brečtankou) sa nedá rozumne dostať hore, ak ideš s kočárom... V lete to už robím automaticky tak, že prídem čo najbližšie, vyložím ženu s malou, kočár a odídem odparkovať tam, kde je miesto bez ohľadu na vzdialenosť alebo (ako v prípade Partizánskej lúky) potrebu zaplatenia pár eur za parkovné.
08.01.2016 - 18:20:18
03
Inak teraz na kobyle to uz primrza az na par miest sneh je este ak sa nepoondi pocasie bude zajtra fajn
08.01.2016 - 19:00:24
00
Dnes od 1500 5bojar, krasnsnskytrail kusok po ceste a potom na bieli cez senkarku vsetlo ok v pohode az na velmi malo kratkych usekov kde to uz blo rozjazdene ale pred senkarkou tam kde konci prva cast bktrailu to nejaky blbec rozjazdil na stvokolke ale inac pekny vecer
08.01.2016 - 19:53:24
02
Ten sneh hore asi rychlo zmizne. Dole mrzne a hore boli vecer o 19tej 3 stupne... pustilo sa tam viac snehu ako v meste, cize hore bude blato a tu dole ta slana cierna brecka. Jupiii
08.01.2016 - 20:03:32
00
Nejde o brecku, ta je v pohode. Ide skor o poladovicu, mne sa posledne dni vecer smyka aj peso. A to ma este aj prsat, no amen tma.
08.01.2016 - 20:39:43
00
Dnes o 14:37 kamera na Slepom vrchu nad Dolnými Orešanmi zachytila návštevníka, nebol to niekto odtiaľto?
Paraglajdisti tu majú meteostanicu a webkameru http://holfuy.hu/en/data/279
Zaujímavé sledovanie :)

Prílohy:

2016-01-08_14-37.jpg
2016-01-08_14-37.jpg 71.78 KiB thumb_up0thumb_down

08.01.2016 - 22:57:41
02
iron.hide napísal:
... no amen tma.

amen viem co znamena ale skratka tma mi je nova, ma to nieco spolocne s tmaxom? :)
09.01.2016 - 08:24:48
02
zoli ja dufam ze fakt srandujes, ale napisal si to tak, ze si tym nie som uplne isty.
09.01.2016 - 13:10:22
00
dnes opat moj klasik okruh, no celkom som sa vytrapil, hore premenlivo, aj minus jedns, ale skor nula, ci plus 1 alebo 2 nad nulou, zvlastne ze preve na Cerovke na ktoru som sa tesil odchadza snehova najrychlejsie. Uz od MS je trailik tvoreny mokrym snehom a vypyta si od bikera viac wattov, neskor aspon primrznuty chodnik co tiez nie je nic moc ale lepsie ako slapat v snehovej dreni, dokonca cca 1km pred napojenim na zvaznicu k RS Veronika sneh uz takmer zmizol zo svahov, paradoxne na chodniku vuac ci menej suvisla vrstva ladovej stopy. Vysplh po naucnom na Kamzik sa celkom dal, za studnickou to ale bolo tak smyklave, ze som musel na jednom mieste zist z biku a posunut ho o dva metre nabok a pokracovat, az na toto som to vyslapal v sedle. som rad ze som bol dnes, ale dnes bol asi posledny fatbike like vyjazd v MK, ak bude pocasie stale rovnake ako posledne dni tak nas caka blatoclapkanica. Skoda toho stupavskeho maratonu, i ked by to primrzlo je to uz o nicom bez dalsej vrstvy snehu.
09.01.2016 - 13:17:26
00
srandoval som samozrejme... MageZ mi rano pisal, ze v petrzalke mrholi a namrza, tak sa vyjazd zrusil. ja som si bol aspon trochu zabehat v okoli kobyly. teplota bola okolo 0.5 - 1 C, podklad miestami kasovity sneh ale miestami fajne klzisko, par krat som to mal na male... shenu kazdopadne bolo viac ako dole v dubravke a celkovo to hodnotim pozitivne... poobede moze byt situacia samozrejme uz uplne ina, bude sa to topit a bude z toho plackanica
09.01.2016 - 13:27:17
01
jj, vyjazd sme kvoli mrholeniu a riziku ladu rano zrusili :/ napokon som sa neplanovane o dost neskor dostal na biku na BK - hore je to pekne, z Peknej cesty na BK po asfalte je to fajn, sice miestami lad, ale pohoda, takisto z BK dole 1. castou ttrailu a dalej modrou...nebyt toho humusu v meste (mrholenie a vsade cierna solnoblatolado clapkanica) dalo by sa povedat aj ze fajn. Takze kto ma BK za domom, da sa. S presunom cez mesto to za to ale nestoji. ;)
09.01.2016 - 13:30:48
01
keyboard_arrow_up