hmm, budem zavidiet, ja idem domov palit sviecky. to znamena 4 hodky domov, zabitych par dni {bez bajku} a v pondelok 4-5 hodiek spat do ziliny. chvala bohu, ze tento kvazi sviatok je len raz do roka.
01.11.2007 - 20:51:45
00
A co takto dat v utorok zase nejaku session pri pivku?
02.11.2007 - 18:22:19
00
Pomaly ale isto sa to tu zvrhava len na mimobajkove udalosti...Asi aj preto, ze na nich je hojnejsia ucast.
02.11.2007 - 18:49:42
00
A co takto dat v utorok zase nejaku session pri pivku?
Moooze byt.
03.11.2007 - 12:27:38
00
chcem sa opytat nasich susedov, ze aka je najlepsia cesta na biku na chatu pod suchym... pýtam sa preto, lebo zajtra by som rad siel a nechcem sa stratit... skuste poradit, please... :cry:
03.11.2007 - 15:46:13
00
chcem sa opytat nasich susedov, ze aka je najlepsia cesta na biku na chatu pod suchym... pýtam sa preto, lebo zajtra by som rad siel a nechcem sa stratit... skuste poradit, please... :cry:


najlepšia cesta vedie po ceste po zelenej značke až ku chate Jedľovina a potom cez dve rampy po zvažnici až hore na chatu pod Suchým. Problém je však v tom, že na žiadnej mape čo som mal možnosť vidieť tá cesta nie je (možno už to zmenili :? ) i keď je široká minmálne 3 metre. Pri predpovedi počasia na zajtra ti však výšľap moc nedoporučujem :roll:
03.11.2007 - 16:11:38
00
chcem sa opytat nasich susedov, ze aka je najlepsia cesta na biku na chatu pod suchym... pýtam sa preto, lebo zajtra by som rad siel a nechcem sa stratit... skuste poradit, please... :cry:


najlepšia cesta vedie po ceste po zelenej značke až ku chate Jedľovina a potom cez dve rampy po zvažnici až hore na chatu pod Suchým. Problém je však v tom, že na žiadnej mape čo som mal možnosť vidieť tá cesta nie je (možno už to zmenili :? ) i keď je široká minmálne 3 metre. Pri predpovedi počasia na zajtra ti však výšľap moc nedoporučujem :roll:


thx katko... aj ked dnes sme nesli tu trasu, ale dali sme si nieco mensie, ale nabuduce urcite to pojdeme, este raz dik... :wink:
04.11.2007 - 14:51:56
00
Kto jazdíte teraz do terénu v okolí Žiliny? Pár dní dozadu som po mierne zamrznutom teréne absolvoval trasičku, ktorá mi je roky blízka na bežkách. Vyraziť sa dá z ktorejkoľvek strany Lesoparku Chrásť - Solinky, Vlčince, Rosinky. Prefrnknite si to poza záhradky za Lesoparkom, Rosinskou cestou až k družstvu, nasleduje stúpanie k lesíku /kóta 510/, potom strmým svahom dole na cestu a k vysielaču nad Turie. Poza vysielač ideme priamo k novému GSM vysielaču nad Porúbku /n.m.500/. Tam je otočka. Terén je veľmi príjemný na zimné bikovanie a keď výjde počasie, tak je pekný výhľad na Žilinu, Dubeň, Straník, Malú Fatru a nad Porúbkou na Rajeckú dolinu. :D
16.01.2008 - 15:33:15
00
jo, to poznam, som tot uz par krat absolvoval. teraz som bokuzial uz tri tyzdne chory na srot.
16.01.2008 - 15:35:12
00
Myslím, že pri súčasných teplotách to tam asi mierne zamrznuté nebude :oops: ale komu nevadia kolesá obalené bahnom nech si to prejde - to už radšej hore do Višňového abo na Straník. :?
16.01.2008 - 15:37:35
00
Myslím, že pri súčasných teplotách to tam asi mierne zamrznuté nebude :oops: ale komu nevadia kolesá obalené bahnom nech si to prejde - to už radšej hore do Višňového abo na Straník. :?

asi tak, vonku zacina byt ako v nasej serverovni, kde sa nam posrala klima a okna dokoran :)
16.01.2008 - 15:39:36
00
risototh, si môj človek, tá trasička nemá chybu, aj ja som bol na šrot, od včera rána som už very gut a po zamrznutej tráve som s hafanom spravil zo Starého Bôrika túto trasu po kótu 510 - železná tyčka a späť, je to 12 km -OK vychádzka.
Katko, chodím do Lesoparku prevažne ráno za svitania vždy na biku a vždy s hafanom. Okolo Vianoc a nového roku jazdenie paráda, dnes ráno hrôza. Keby som išiel do terénu, po 100m je bike ako prasa. Zmeniť sa to má podľa predpovede až v nedeľu. Rád mám v poradí Straník a Turskú dolinu.
16.01.2008 - 16:41:55
00
Zas take hrozne to tam nie je - isiel som to par dni dozadu. Je to jedna z mojich oblubenych ´´poskolovych´´ destinacii, lebo sa to sportovym tempom da za pol hodinu cez Turie z Vlciniec v pohode otocit. Esteticky by som to vsak nepovazoval za nic extra s vynimkou casu, ked je zapad Slnka.
16.01.2008 - 22:21:19
00
Zrušené


Naposledy upravil jaroza dňa 24.01.2008 - 18:01:08, celkovo upravené 4 krát.

17.01.2008 - 15:46:17
00
oddychuješ s bikom v rozkroku :shock: ?


ak by si čo i len raz sedel na tom jeho sedle, určite by si túto vetu nikdy nevyslovil :cry: :cry: :cry: to nemá s oddychom nič spoločné :roll: ale som mu zaviazaný tak už to nebudem rozoberať :oops:
17.01.2008 - 20:28:25
00
keyboard_arrow_up