Fire napísal:
Ale ak chceš ostať u tektro tak orion alebo auriga pro. :)

mne draco za tie 3 roky a cca 15000km nikdy nenechali v stichu,len pred 2mesiacmi som si dal v servise urobit novy vyplet kolesa a chalanisko mi tvrdil ze brzdy potrebuju servis..ok...vraj menil olej a vsetky tesnenia..nechal som mu 35€ za zadnu brzdu...a po cca 200km som mal vsetok olej na kotuci a dostickach...stratil som blocek,takze sa tam nejdem hadat...takze od dnes ziadny servis,alebo si to opravim sam... ked date radu alebo radsej vymenim a pokoj...chalani dik za rady
21.01.2016 - 22:08:55
00
no hovorí sa, že keď niečo funguje tak do toho radšej nešpárať. prípadne v budúcne navštíviť iný servis. tie shimano sú v pohode mám ich. za rok a pol som ich len raz pre istotu odvzdušnil doma s tým shimano lievikom inak bez problémov.
21.01.2016 - 22:43:44
00
matko055 napísal:
no hovorí sa, že keď niečo funguje tak do toho radšej nešpárať. prípadne v budúcne navštíviť iný servis. tie shimano sú v pohode mám ich. za rok a pol som ich len raz pre istotu odvzdušnil doma s tým shimano lievikom inak bez problémov.


Prepáč ale nezdielam tvoj názor. Ročne mením olej v brzdách a žiadne mäknutie bŕzd ani zavzdušnenie. Mám tektrá ,shimaná a dcera magury. Bezproblémové brzdy , len pravideľná udržba. Ale juisy a hayes to už aj mňa dorazilo :D.
DOT je naj požierač tesnení.
21.01.2016 - 23:25:05
00
rochel napísal:
... nechal som mu 35€ za zadnu brzdu...

:o
prednu som nasiel tu za menej ako 25,-
v kazdom pripade by si za tu sumu kupil nove prasa
minimalne mu to chod ukazat a povedz majitelovi, akeho ma serviska ...
22.01.2016 - 10:54:40
01
keyboard_arrow_up