uz je doma :)
zajtra pojdem poskusat, tak ak sa podari dam aj lepsiu fotku :)

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 156.89 KiB thumb_up4thumb_down

31.01.2016 - 00:11:35
015
laci1900500 casto praskaju alebo preco to spominas? cisto zo zvedavosti lebo o caprnkach som videl vselico popisane
31.01.2016 - 00:34:25
00
jednak odfušovaná robota za druhe zvárane prskavkou a opracované flexou horšie jak keby to bezruký robil Toto by nemal nikto kupovať a odporovať takéto šmeliny
31.01.2016 - 12:26:31
00
Ja si stale myslim ze pomer cena vykon je v poriadku a ak chce clovek nieco lepsie, moze si priplatit za SingleBe od susedov a ma preciznejsiu robotu a krasne zvary. Ak ale niekto hlada ram na mieru za dobry peniaz a absenciu citu pre detail ozelie, dostane slusny ram. Ja mam zvary zacistene a po praskovom lakovani budu takmer neviditelne. ale ak vies o nejakej priamej konkurencii co ma podobne ceny a lepsiu kvalitu, sem snim.
31.01.2016 - 12:44:55
00
Martinelli tak ti ho Dodo konečne predal :) spominal to už davnejšie, tak prajem veľa šťastnych km a dufam že pojazdime niekedy ;) s bikom budeš určite spokojny :-)
31.01.2016 - 13:31:05
00
to že vyrobca pošle rám s rozdielnymi dĺžkami zadnej stavby je proste nemysliteľné Mal som dirt čaprnku a zlomil som ju po par mesiacoch a to som nejazdil nejaké extremy Je zvláštne že za random bicykle sú ľudia ochotný vysoliť nemalé peniaze a keď môžu mať za porovnatelnú alebo dokonca nižšiu cenu bajk ktorý bude stavaný presne pre neho tak je im to vela ... Každopádne by sa nemal podporovať tento trh z druhotriednym tovarom Niekto potom prinesie štandar a všetci sú z toho v prdeli jaké to je fasa a takto to funguje od jedla až po bicykle
31.01.2016 - 13:31:51
00
to že vyrobca pošle rám s rozdielnymi dĺžkami zadnej stavby je proste nemysliteľné

Za mňa - rám je postavený fakt presne - nemám výhrady, nič som nemusel dorábať, dobrusovať, ohýbať atď .... hmotnosť pod 2,5 kg / cca veľkosť 20
vzhľad zvarov neriešim ani stopy po flexe , raw look mi vyhovuje - nekupoval som to do vitriny - proste "barva nejezdí"
Čo sa týka dirtov, videl som kopu polámaných rámov a pevných vidiel pod cca 50 kg jazdcami - chyba bude asi inde.
31.01.2016 - 13:54:49
01
laci... , je dost pravdepodobne ze nema kazdy s tymto vyrobcom podobnu skusenost ako ty. Ja by som tiez vedel vymenovat veci ktore mi na ramoch co od caprnku mam vadia, ale vzdy si pripomeniem cenu a som rad ze to vobec niekto za taku cenu spravi, ja by som to nerobil. a ked chce clovek zimak, alebo skusit HT AM geometriou a nije si isty ci mu to bude vyhovovat, preco nepodporit lokalneho vyrobcu s pracou adekvatnou cene.
Dobry segedin sa da uvarit za par korun, ale je jasne ze su ludia pre ktorych je segedin pod uroven. Treba ale zato segedin zakazat?
31.01.2016 - 14:37:41
06
Samozrejme ale tiež si myslím že niesom sám ktorý ma ku samotnej práci pána Č. výhrady Toto by sa vonku dostať proste nemalo ... toto je ľahostajnosť alebo neschopnopnosť neviem to pomenovať .. Som si vedomí toho , že jedina cena a monopol tieto produkty predáva inak by po tom pes neštekol
31.01.2016 - 16:37:39
00
Threesomeex napísal:
Martinelli tak ti ho Dodo konečne predal :) spominal to už davnejšie, tak prajem veľa šťastnych km a dufam že pojazdime niekedy ;) s bikom budeš určite spokojny :-)


zatial som velmi spokojny, geo sadla ako uliata, este to chce ponastavovat vidlu aj tlmic, predsa dodo je na mna velmi rychly jazdec :D
31.01.2016 - 17:27:54
00
Martinelli hej no, akurat som si všimol že ti tam chyba reťaz :)
31.01.2016 - 18:06:20
00
Este ohladne tej caprnky : Len tak btw aka je cca cena za ram na mieru? Resp. kde sa da dopatrat k nejakym info? Podla linku co som tu nasiel stoji ten ram 3999kc?
31.01.2016 - 19:03:52
00
Threesomeex napísal:
Martinelli hej no, akurat som si všimol že ti tam chyba reťaz :)


to mi ho este dodo chystal, umyval, a tak takze nerucim :D dnes som chcel fotit, ale nejako som sa pri tom jazdeni zabudol a vznikla len jedina fotka, tlacidlovym mobilom s javou :D takze poriadna bude az zajtra ak pocasie dovoli :)
31.01.2016 - 19:11:49
00
Martinelli napísal:
to mi ho este dodo chystal, umyval, a tak takze nerucim :D dnes som chcel fotit, ale nejako som sa pri tom jazdeni zabudol a vznikla len jedina fotka, tlacidlovym mobilom s javou :D takze poriadna bude az zajtra ak pocasie dovoli :)

tak prajem veľa šťastnych km ;)
31.01.2016 - 19:22:43
00
halokua napísal:
Este ohladne tej caprnky : Len tak btw aka je cca cena za ram na mieru? Resp. kde sa da dopatrat k nejakym info? Podla linku co som tu nasiel stoji ten ram 3999kc?

ak myslis cenu ocelaku Werk , tak ano . cenu som si overoval a vo farbe je to 145€.
31.01.2016 - 19:30:13
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up