Môcť môže. Môžeš ísť aj šplhať bez istenia, ale ked spadneš je to tvoj život.. :) Mal som tým na mysli že je to hazard. Nehovorím že cez leto sa ti v premávke nič nestane, ale cez zimu je to riziko väčšie a to je fakt.
Dostať v týchto podmienkach šmyk na aute nie je vôbec ťažké, ani pri teplotách nad 0, zimné obutie totiž na mokru nedrží tak dobre ako letné..
02.02.2016 - 18:12:50
00
Šmyk sa nedostáva, dostáva sa chrípka, výplata alebo bitka. Šmyk si privodíš sám.
02.02.2016 - 19:03:43
04
Mal som v pláne napísať to isté, ale nechcel som vyvolať flame wars. Som zvedavý na reakcie...
02.02.2016 - 19:58:47
00
v podstate kiri napísal pravdu ...
02.02.2016 - 20:03:06
00
Ano. Oprotiiduce auto zacne predbiehat napr. neosvetleneho cyklistu alebo inu prekazku (vytlk), ja v snahe nezabit seba, posadku a oprotiiduceho samovraha s jeho posadkou zareagujem a snazim sa vyhnut celnej zrazke. Stratim kontrolu na vozidlom (smyk) a zoberiem cyklistu ktoreho napr. predbiehalo to auto..
Smyk som si privodil sam. Smutne.
02.02.2016 - 20:27:57
00
neprisposobil si jazdu povahe a stavu vozovky...
02.02.2016 - 20:33:23
00
Nepredvidatelne okolnosti sa nedaju predvidat. Stav aj povaha vozovky su irelevantne nakolko ta moze auto vytlacit aj mimo cesty a to sa neda predvidat. To by si musel ist krokom a vytvaral by si prekazku cestnej premavky cize dalsie nebezpecne situacie. Cize pripustime si tu moznost a vypustime slovickarenie. Mrtvola sa totiz nikdy nebude s nikym dotahovat za slovicka.
02.02.2016 - 20:40:11
00
palo1707: ten šmyk by si si privodil sám, ale to ešte neznamená, žeby si bol vinníkom tej nehody. Ten protiidúci nemá čo predbiehať/obchádzať, pokiaľ by pri tom ohrozil protiidúce auto/cyklistu (teba). Bohužiaľ, toto sa stáva denne a častokrát na to doplatia práve nevinní...
02.02.2016 - 20:42:17
00
Akurat som videl v spravach co policajti zastavili vodica na moste a sundal ich kamion. Podobne dementne miesto maju sj pri KE. Je tam na rychlostnej ceste zastavka v pripajacom pruhu a zvyknu na nej merat policajti.
03.02.2016 - 19:28:10
00
Pietro_SK napísal:
fofo050: stale je kopec aut, ktore maju tazne namontovane pevne, cize nie je demotnovatelne a takuto "gulu" dolu nedas a mozes ju normalne mat. Druha vec je, ze stale je kopec firiem, ktore taketo tazne zariadenia montuju, i ked by mali montovat len "demontovatelne"


Do firmy sme minulý rok kupovali dodávku Ford a do výbavy sme u predajcu zadali ťažné zariadenie. Keď sme po ňom chceli, že chcem odnímateľné, tak kukal na nás, že také ani neponúkajú. No, keď to nevie montovať ani autorizovaný predajca Fordov, potom ťažko to možno chcieť od firiem, ktoré robia takéto inštalácie vrámci všetkých značiek áut.
03.02.2016 - 19:59:02
00
Ja som chcel do fordu original parkovaci asistent, tiez na mna vo forde pozerali ako puk. Dali tam nejaku cinu, predok + zadok myslim cez 400e :D
03.02.2016 - 20:01:13
00
110mat110 napísal:
Akurat som videl v spravach co policajti zastavili vodica na moste a sundal ich kamion. Podobne dementne miesto maju sj pri KE. Je tam na rychlostnej ceste zastavka v pripajacom pruhu a zvyknu na nej merat policajti.


isiel som okolo ked ho zastavili: najprv isli za nim po moste a potom zapli majaky a odstavili ho na konci mosta. Ten policajt otvoril dvere do stredneho pruhu a zacal vystupovat bez toho aby sa pozrel ci nejde nejake auto. Skoro som ho s osobakom tam zrazil.
Kamiony maju zakaz jazdit po moste v krajnom pruhu, az za mostom.
Ten kamionista siel za dalsim kamionom (dost natesno, cize nedodrzal odstup) a na konci sa vyradoval dopraveho pruhu, lebo chcel vybocit na D1., kde nie je odstavny pruh.

Boli to PMJckari, ktorim eura zatemnili mozgy, navyse to nie je ich rajon. Normalny dialnicny policajt by si toho vodica potiahol a odstavil by ho dalej na bezpecnom mieste.

Zial policajt bude chranit policajta, a ten kamionista si to asi odnesie naplno.
03.02.2016 - 21:28:17
00
Tak ten kamionista mal smolu, že tam stáli títo dvaja mozgoví atléti. A tým atlétom gratulujem k výbornému výkonu, lebo na preplnenej mestskej diaľnici odstaviť auto priamo vo frekventovanom jazdnom pruhu a robiť kontrolu, to chce naozaj ten pravý policajný inštinkt. Tu ich hlúposť naozaj nemusím ľutovať. V plnej miere si za to môžu samy.
03.02.2016 - 21:54:24
00
naco "soferi" svietia hmlovky v noci ked je mokro alebo slaby dazd? viditelnost na stovky metrov a ja vidim len auto so styroma svetlami a to iste sa mi odraza od mokrej zeme, hnusoba, nehovoriac o tom ze nevidim vozovku ani nic na nej kym ten -ebo neprejde, normalne mi t lezie na nervy, este aj po meste tak jazdit co ani nieje vidiet ci niekto cez prechod nejde :/
04.02.2016 - 00:10:10
03
hmlovky by som pokutoval 300€ za každú žiarovku a zadnú rovno za 500! hlavne v mestách a v kolónach
04.02.2016 - 06:35:38
010

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up