Zdravím,
potreboval by som nejaký "tip" na horský bike (hardtail) pre priateľku na nejaké to rekreačné jazdenie. v cenovej hladine zhruba okolo tých 450e. Vopred všetkým ďakujem za rady :).
08.02.2016 - 19:18:12
00
Caute,

kedze nechcem zakladat podobnu temu, tak sa trosku prizivym.
Kamaratka si chce kupit bicykel (cca 350 eur - viem, ze je to smiesna suma), uz si aj jeden vyhliadla, konkretne muzsky model CTM Terrano 3.0 (cena 350 eur) vo velkosti 19 (ak sa nemylim). Je vysoka cca 171 cm, stihla, takze trosku sa obavam tej velkosti, ale mozem sa mylit (nebol som s nou skusat).
Viem, ze v tejto cene je takmer kazda snaha marna, ale aspon sa chcem pokusit jej ponuknut, co najlepsie moznosti.
Rozmyslal som nad CTM Charisma 3.0 (cena cca 450 eur, mozno by sa dala vybavit zlava), ale neviem, ci sa oplati priplatit za zensku geometriu, komponenty az tak neviem porovnat.
Vedeli by ste este o nejakych moznostiach? Vdaka za kazdy podnet.
07.03.2016 - 19:52:36
00
Predpokladam, ze ide o minulorocne modely (podla ceny), ale aj keby nie, tak neoplati. 19ka bude podla mna velka sudiac podla seba, ale chce to vyskusat. Dalsia vec, zenska geometria nie je zarukou, ze bude pre zenu lepsi. Mojej charisma nesedela a napriklad delta jej prisla lepsia. Z modelov 2016 by sa oplatilo az charisma 4, resp delta 2, z 2015 delta 1 resp charisma 4. Alebo ist do niecoho ineho ako CTM, ale vela vody nenamutis.
07.03.2016 - 23:44:16
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up