všetci sa tu máme radi 8) :lol:
07.11.2007 - 21:22:14
00
Vyjadrim svoj nazor.Myslim ze uroven fora je v pohode len mi tady chybaju radi tych najlepsi co vedia jazdit na biku najrychlejsie a testuju veci v extremních zataženiach.Takzvana elita našeho sportu.
K strankam mtbiker -dlhe dni nieje vidiet novinky a članky a bleskovky a človek musi citat na ceskych strankach aby sa vo svete cyklisty nieco dozvedel pripada mi ako by tu zilo len forum.
Podla mtbiker by mal hladat inspiraciu u mtbs.cz momentalne asi najlepsi bikovi portal o informaciach.
08.11.2007 - 09:48:30
00
Vyjadrim svoj nazor.Myslim ze uroven fora je v pohode len mi tady chybaju radi tych najlepsi co vedia jazdit na biku najrychlejsie a testuju veci v extremních zataženiach.Takzvana elita našeho sportu.
K strankam mtbiker -dlhe dni nieje vidiet novinky a članky a bleskovky a človek musi citat na ceskych strankach aby sa vo svete cyklisty nieco dozvedel pripada mi ako by tu zilo len forum.
Podla mtbiker by mal hladat inspiraciu u mtbs.cz momentalne asi najlepsi bikovi portal o informaciach.


K prvej casti - zalezi na tom, koho mas na mysli. Ak myslis profesionalnych cyklistov, ti sem pisat nebudu, lebo su dostatocne vytazeni. Neviem si predstavit pisat niekomu ako Velits, Jurco aby chodili na forum a delili sa o rady od svojho profi coacha. Mozno sa vsak mylim a bolo by to mozne. Na druhej strane na fore najdes ludi, ktori patria do XC a maratonskej elity na SVK, len treba hladat.

K druhej casti - MTBS.cz je niekde uplne inde. Ma profesionalnu redakciu, tim, ktory jazdi po pretekoch, foti, pise reporty. Dokaze ich uzivit reklama. Tu sme na Slovensku, kde by bolo extremne narocne vystavat profi redakciu, ktoru by zivila len webova reklama (a aby plat bol aspon troska motivujuci). Nemyslim si, ze by sme nemali inspiraciu - nemame ludi. Navyse momentalne je dost uhorkova sezona a tak tych noviniek vela nie je publikovanych. Kazdopadne sa pokusim s tym daco do novej sezony robit.
08.11.2007 - 15:52:50
00
Uhorkova sezona teraz je tak je čas prebrat rozne nazory a vyjadrit sa k ním.Popremýšlat čo by sa dalo zlepšit a viac tento portál z popularizovat.
Díky za nazor a vysvetlenie len ešte skusím pohladat tu maratonskú a xc elitu.
Samozrejme nečakam komentare Velitsovcov alebo Jurča.nemajú dostatok skuseností s mtb -na ceste by už niečo asi poradili. 8)
08.11.2007 - 17:07:25
00
uhorkova sezona je v MTB, ja uhorkovu sezonu nemam :)

ak chces skusenosti, myslim, ze matt ich ma dostatok, isty cas sem prispieval Radek Terifaj (ma aj nejake clanky na hlavnej stranke), najdes tu dost chalanov, co jazdia maratony a skusenosti maju. Profi jazdcov sem asi nedotiahnem...
08.11.2007 - 17:14:19
00
no jo..taky Milan Barenyi ma urcite ine starosti ako pisat do "nejakeho" fora, s tym sa musime zmierit...ale je pravda, ze je tu dost ludi co jazdi maratony, nejake tie AM.EN podujatia a tak (z kazdeho rozku trosku)..to ti nestaci Marek69 :?:
08.11.2007 - 18:08:19
00
a potom je tu niekolko ludi co nejazdi a ma najviac prispevkov :oops:
08.11.2007 - 18:10:12
00
...Díky za nazor a vysvetlenie len ešte skusím pohladat tu maratonskú a xc elitu...


To cervo dost prestrelil... Maaro radsej sa pusti do niecoho uzitocnejsieho - napr. trochu potrenuj na X-mas race 22.12.2007.
Dufam, ze bude na snehu :twisted:

Tu nech si kazdy pise podla vlastneho uvazenia... ved od toho su 4a :wink:
11.11.2007 - 12:11:04
00
Vyjadrim svoj nazor.Myslim ze uroven fora je v pohode len mi tady chybaju radi tych najlepsi co vedia jazdit na biku najrychlejsie a testuju veci v extremních zataženiach.Takzvana elita našeho sportu.
K strankam mtbiker -dlhe dni nieje vidiet novinky a članky a bleskovky a človek musi citat na ceskych strankach aby sa vo svete cyklisty nieco dozvedel pripada mi ako by tu zilo len forum.
Podla mtbiker by mal hladat inspiraciu u mtbs.cz momentalne asi najlepsi bikovi portal o informaciach.

:roll: :roll: že som si to nevšimol skôr :cry: ... co vedia jazdit na biku najrychlejšie a testuju veci v extremnych zataženiach :cry: už dávno som sa tak nezasmial, ešte si mohol napísať, že poznáš singletrackworld.com, mtbr.com a čo ja viem čo ešte. ako napísal červo - treba si uvedomiť, že žijeme na Slovensku :!: sorry ale na niekoho kto má cez 200 príspevkov dosť smiešne

A ešte niečo: Matej Jurčo má podľa mňa toho najazdené na mtb celkom dosť - v jeho zbierke víťazstiev určite nechýba titul majstra SR v XC v niektorej z mládežníckych kategórií, ak sa nemýlim.


Naposledy upravil katko dňa 11.11.2007 - 19:54:16, celkovo upravené 1 krát.

11.11.2007 - 16:55:33
00
Vyjadrim svoj nazor.Myslim ze uroven fora je v pohode len mi tady chybaju radi tych najlepsi co vedia jazdit na biku najrychlejsie a testuju veci v extremních zataženiach.Takzvana elita našeho sportu.
K strankam mtbiker -dlhe dni nieje vidiet novinky a članky a bleskovky a človek musi citat na ceskych strankach aby sa vo svete cyklisty nieco dozvedel pripada mi ako by tu zilo len forum.
Podla mtbiker by mal hladat inspiraciu u mtbs.cz momentalne asi najlepsi bikovi portal o informaciach.


Na jednej strane Ti dam tak trochu za pravdu - mohlo by byt viac clankov a urcite by nikto neprotestoval. Na druhej strane si ale treba uvedomit, ze toto je server hobby bikera, ktory ho sam spravuje vo svojom volnom case, takze z tohoto pohladu je aktualizacia OK (bleskovky su tiez aktualizacia) a tazko sa da porovnavat so serverom, ktory ma viacero redaktorov a externych prispievatelov. Cervo ma urcite aj ine starosti tak isto ako mnoho z nas, takze ked chces pomoct s aktualizaciou, tak zacni pisat reporty a pod. :idea:

P.S. Fakt nerad poukazujem na take "banality" ako je gramatika, ale take chyby, ako si dokazal vytvorit v par vetach, sa casto nevidia... Mam pocit, ze najviac by Ti mala chybat znalost slovenskej gramatiky a nie frekvencia aktualizacie MTBiker-a.
11.11.2007 - 19:31:05
00
Tak hosi ta gramatika je mi uplne ukradnuta mozem sa snazit troska spisovne ale za nic nerucim,pisem tak ako ma napada a nepotrebujem komponovat chyby a spravni slovosled-Jezus tak nech moju gramatiku na poriadku.Ku Katkovej reakcii neviem na cim si sa tak pobavil chcel som vysvetlit aj tim amaterskym bikerom aby vedeli ze nemyslim len ludi ktory sa prihlasia na maraton dokoncia ho niekde v polovici a myslia si aky su dobry bikeri a hned su najlepsi odbornici.Mam 200 prispevkov pre to lebo nemam zajem neomu stale radit ci merida alebo specialized alebo gt.Mam aj dolezitejsiu pracu ako sedet a honit prispevky ako napisal Maracej.Klidne sa nejakom crosse pozrem ako ten material testujes ako rychlo jazdis ked mas tych 1500 prispevkov.Pokial nejaki cross obcas jazdis.Maraton 60-70km prejde kto kolvek ked najazdi aspon 500km.Aj by som nejakych chalanov-kamaratov oslovil na obcasne prispevky lebo bych nebral nikto vazne pokial nemaju aspon 500.Rad by som poznal niektorych ludi co tu vypisuju aj na trati alebo ich nasiel niekde vo vysledkoch.Mal by som realnejsiu predstavu. :roll:
14.11.2007 - 16:50:32
00
A ešte niečo: Matej Jurčo má podľa mňa toho najazdené na mtb celkom dosť - v jeho zbierke víťazstiev určite nechýba titul majstra SR v XC v niektorej z mládežníckych kategórií, ak sa nemýlim.[/quote]

Ano to mas pravdu je M-SR v kadetoch a Junioroch v XC ale asi 4roky na biku nejazdi.Asi v Milrame na bikoch netrenuju-jedine ze by sa doma zviezol na Liptove. :wink:
14.11.2007 - 16:55:41
00
[prispevok upraveny..bol priliz zlozity] - marecej

Marek, to s tými príspevkami si si zle vyložil, ako moderátor viem kto čo píše a mám aký taký prehľad o tom koľko príspevkov od daného člena je naozaj k veci (štatistiky si nerobím). V tvojom prípade ide o to, že ak väčšina z tých 200 je k veci (a to som mal na mysli) a máš reálnu predstavu o fungovaní MTB v SR a v ČR, tak vôbec nechápem tvoje postrehy čo a ako zlepšiť.

Na margo XC vs. MX, nemyslím, že skúsenosti a znalosti jazdcov XC sú inde ako tých čo jazdia MX. Minimálne polovica tých čo jazdí XC jazdí aj MX (napr. ja osobne som za mladi začínal s XC lebo MX vtedy nepripadal do úvahy), ale v mojich očiach je trend športového MTB jasný - čoraz viac ľudí na MX z dôvodu pestrosti tratí, zábavy a mnohých iných vecí.

XC trate mi pripadajú fádne (najmä jazdenie okruhov), ich výhoda je asi len v tom, že na nich usporiadaš preteky pre xy mládežníckych vekových kategórií, v ženách, 23 a mužoch je počet štartujúcich biedny. Postrehy špičkového XC jazdca budú napr. pre široké spektrum bikerov od hobby, MX, AM.EN až po DH asi diskutabilné, naopak mám dojem, že niekedy sa XC jazdci od tých, čo najazdia 500 km ročne majú čo - to naučiť, najmä čo sa týka jazdenia mimo organizovaných akcií.

K tým výsledkom jednotlivých členov fóra len toľko, že stačí pozrieť thready o konkrétnom maratóne, kde sa väčšina z nich rada pochváli so svojim umiestnením, ktoré u niektorých siaha až na bedňu, takže nejaké naháňanie príspevkov bez jazdeckých skúseností myslím na MTBikeri nehrozí.

Dúfam, že som to nenapísal moc zložito :oops:
14.11.2007 - 17:33:27
00
Napisal si dost zlozito ja tomu bohuzial nerozumiem pan moderator.
Len k tym xc tratiam ked ich mozem porovnat tak asi by sa vela ludi cudovalo ake su narocne na maratonoch na take technicke veci nenarazis to by si mal vediet a nie ze ty pripadaju xc trate fadne.Ja zase hovorim ze maraton je trat ked odstartujes a ides ku koncovemu koliku tam sa otocis a ides naspat.Medzi tym ujdes asi 1/3 trate po asfalte a tom som ubral zo svojich skusenosti s maratonami.Isiel som aj maraton ktory mal 55km z toho 45km islo po asfalte.Su samozrejme super narocne maratoni ktore idu len v lesoch.Ja nevyzdvihujem Xc jazdcov nad Mx to sme sa zle pochopili viem že v S.R su to tí istí ludia. V C.R je to trosku inak su vyslovene chalani ktory jazdia len jedno alebo druhe.Tu poslednu vetu si si mohol odpustit neposudzujem ludi podla toho ako to pekne okecaju. napr ty-potom pride na preteky a je rad ze ich dojde. :cry:


Naposledy upravil Marek69 dňa 15.11.2007 - 09:28:10, celkovo upravené 1 krát.

14.11.2007 - 17:55:15
00
Napisal si dost zlozito ja tomu bohuzial nerozumiem pan moderator.
Len k tym xc tratiam ked ich mozem porovnat tak asi by sa vela ludi cudovalo ake su narocne na maratonoch na take technicke veci nenarazis to by si mal vediet a nie ze ty pripadaju xc trate fadne.Ja zase hovorim ze maraton je trat ked odstartujes a ides ku koncovemu koliku tam sa otocis a ides naspat.Medzi tym ujdes asi 1/3 trate po asfalte a tom som ubral zo svojich skusenosti s maratonami.Isiel som aj maraton ktory mal 55km z toho 45km islo po asfalte.Su samozrejme super narocne maratoni ktore idu len v lesom.Ja nevyzdvihujem Xc jazdcov nad Mx to sme sa zle pochopili viemže v S.R su to tí istí ludia. V C.R je to trosku inak su vyslovene chalani ktory jazdia len jedno alebo druhe.Tu poslednu vetu si si mohol odpustit neposudzujem ludi podla toho ako to pekne okecaju. :cry:


ja na druhej strane nedokazem citat toto. Prehltnem tie tony gramatickych chyb, ale prosim vas, ludia, pouzivajte ciarky. Chybajuca ciarka dokaze uplne otocit vyznam vety. Priklad: porovnaj "cudovalo ake su narocne na maratonoch, na take technicke veci nenarazis" a "cudovalo ake su narocne, na maratonoch na take technicke veci nenarazis".

Navyse, toto nie je thread zamerany na tuto temu. Poprosim riesit inde.
14.11.2007 - 18:10:13
00
keyboard_arrow_up