Matko_PD napísal:
V sekcii http://www.mtbiker.sk/vyjazdy/moje ked zacnem scrollovat dole, tak po prvom panel loadingu sa zacnu zobrazovat vyjazdy vsetkych bikerov, nie len moje.

da sa to zatial obist ked das
http://www.mtbiker.sk/vyjazdy/moje/2
http://www.mtbiker.sk/vyjazdy/moje/3
atd.
05.12.2015 - 11:40:47
00
Uz je to opravene
05.12.2015 - 12:14:58
00
ako sa pls dokazem dostat k rebrickom z predchadzajucich rokov ?
07.01.2016 - 13:55:10
00
KinDo: Rebricky -> Navigacia -> Vsetky rebricky a tam si uz vsetko nastavis. Napr: celkovy rebricek bikerov za rok 2015: http://www.mtbiker.sk/rebricky?data=bikers&bikers_type=0&sex=&bike_type=0&display=absolute&abs_type=by_year&abs_type_year=2015&top_n=&vlastne=1&generate_chart=1
07.01.2016 - 14:56:05
00
dik
ked som ten formular zbadal, tak som si nan spomenul :)
07.01.2016 - 15:55:31
00
Ahoj stink, upravujem tréningový denník tak sa chcem opýtať či sa niečo zmenilo na ukladaní typu výjazdu cez API? Kedysi to nefungovalo a dal sa zadať len
Kód:
?type=1
- výjazd, iný typ (krátky, dlhý, exploračný a pod.) sa nedalo poslať.
07.01.2016 - 19:19:17
00
Zdravím,
som tu na stránke nový, chceli by sme mať s kamarátom spoločné štatistiky, preto som založil team, kde by som ho chcel pridať, no a tu nastal problém že neviem ako...taktiež aj keď si dám zoznam teamov a kliknem na ten môj tak ma vyhodí na môj profil a nie na stránku teamu, pri iných teamoch mi to ide, tak neviem teda...tak by som poprosil radu ako pridávať ľudí do teamu

Ďakujem
14.02.2016 - 17:09:27
00
Olgoj, tvojmu tímu by si mal nastaviť subdoménu inú ako je tvoj nick. Napr. olgoj_team.mtbiker.sk už bude fungovať, ale keď to nastavíš na olgoj.mtbiker.sk - tak tvoj profil dostane prednosť. Druhá vec je, že by ti to systém ani nemal dovoliť takto zadať - preverím, prečo sa ti to podarilo... :-)
14.02.2016 - 20:53:10
00
Aha, ďakujem za odpoveď...ono rád by som tú subdoménu zmenil, lenže ani to mi nejde, preto by som poprosil či by nešlo oba teamy s názvom T.P. zmazať a ja by som to potom založil nanovo a správne :D
Ďakujem
14.02.2016 - 21:00:14
00
Olgoj, jasné a odpisujem do súkromnej správy, nech to tu nespamujeme :-)
16.02.2016 - 00:00:52
00
Už dlho mám nutkanie napísať do tejto témy. Chcem podotknúť na neférovosť bodovacieho systému. Dlho pozorujem ako cestné výjazdy a cesťáci všeobecne dostávajú oveľa viac bodov ako bikeri.
Mám tu jednoduchý príklad na dvoch dvoj hodinových výjazdoch, z cesty a MTB.

MTB Výjazd
-
Cestný výjazd

Oba výjazdy trvali 2 hodiny. Rovnaký bike, rovnaký jazdec, Rovnaký tachometer.

Mtb výjazd:789 nastúpaných metrov, mokro, lesné cesty traily. teplota 4°C.
Súčet bodov: 91,7 b

Cestný výjazd: Po rovine, nastúpané metre:238. Podotýkam šiel som ho na slikoch za ktoré na asfalte sú body dole ! Vyššia teplota=menej bodov. Samozrejme som si tachometer prestavil na obvod kolesa ktorý sa pri slikoch mierne skrátil.
Súčet bodov:118,6 b


Som biker, jazdím pre radosť. Rád si zapisujem výjazdy pre prehľad výkonu na mtbiker. Rebríčky bikerov a týmov sú mi úplne ukradnuté ale keď cítim nespravodlivosť musím sa za ňu biť aj keď o nič nejde.

Prosím vysvetlite mi ako je možné dostať na suchej ceste oveľa viacej bodov ako v blate po trailoch hore dole kopcami ? ? ?
23.03.2016 - 19:11:45
01
MrKoubak uplne objektivne ti musim dat za pravdu.

Zial ale oprava nie je az taka jednoducha. Nestaci len jeden parameter upravit, ale opatrne zvazit aj ostatne parametre a skontrolovat na viacerych datach.

Kazdopadne to je na zozname uloh. Dufam ze v najblizsich dnoch sa uvolni celkom pekna uplne nova funkcia :) a dojde aj na podobne dlhsiu dobu zanedbavane veci.
23.03.2016 - 22:52:00
00
Určite by som pridal body za výškové metre a za lesné cesty a traily.. Systémom pokus omyl sa musí dať upraviť tá kalkulačka na férovejšie výsledky. Nepodceňujem cesťakov ale podľa seba viem že terén je náročnejší a viac unaví.
23.03.2016 - 23:07:03
02
Akykolvek dobrovolnici ochotni poskytnut kalibracne data su vitani :-) Zvazeny bike, GPS, sport tester a uplne idealne aj Watt meter sa budu velmi hodit.
23.03.2016 - 23:16:39
00
MrKoubak napísal:
Už dlho mám nutkanie napísať do tejto témy. Chcem podotknúť na neférovosť bodovacieho systému.

Zas keď si zoberieš, že za jeden kilometer Na MTB si dostal takmer 3,3 bodu a za kilometer na cesťáku necelé 2, tak je to MTB na tom lepšie.
Bole by zase nespravodlivé aby si za 20km na MTB dostal viac bodov ak za 60 na Road.
Už dlho sa to riešilo, ale aby boli všetci spokojní, sa to asi nedá vyriešiť, jedine si prepínať tie rebríčky medzi MTB a Road.
Ja na body už nepozerám, istého času som si ani nezapisoval výjazdy, ale potom som prišiel na to, že jazdím len a len pre seba, takže nejaké body sú mi viacmenej "ukradnuté".
24.03.2016 - 05:23:13
02
keyboard_arrow_up