Sorry, ale nedalo mi nereagovať. :oops: To o tej zložitosti som napísal preto, lebo nerád píšem siahodlhé príspevky a mal som sám dojem, že je to už nejako zložité. To je všetko. Späť k téme.

Marecej - diky :wink:
14.11.2007 - 18:30:56
00
OK, tak skusim aj ja prispiet svojou troskou do mlyna :wink:

To co Marek69 uviedol, (inspiraciu v aktualitach na mtbs.cz) beriem ako pozitivny impuls pre ludi stojacich za mtbiker.sk a ma to priamu spojitost s navstevnstou tohoto webu:!:
Ak ludia zistia hodnotne aktuality, tak budu na mainpage chodit pravidelne. Ak to bude podporene nejakymi recenziami bicyklov, komponentov a prijemnymi reportami zo zavodov, nie je co riesit :wink:

To, ze niektori jedinci vypisuju na fore o dusu by mohlo byt znamenim, ze maju relativne dost casu a mohli by prispievat aj na mainpage, ale mozno sa mylim... treba sa ich spytat. Ved tie aktuality nie su zlozite a ruku na srdce - ani ich nie je neurekom :wink:

To, ze Marek69 napisal, ze tu nie su ludia, ktori by patrili k spicke medzi XC alebo MX na Slovensku je pravda. Ak by to tak bolo, tak by sme o tom vedeli.
Ja osobne povazujem cloveka, ktory je prave za tymto nickom za jedneho z tych uspesnych ci uz hovorime o XC alebo MX (vratane titulu MSR v XC v "dospelackej kategorii").
Takisto viem, ze sa na neho da vzdy obratit o rady tykajuce sa techniky ako takej, alebo techniky jazdy, ci hocicoho ineho. Vie toho naozaj vela...
14.11.2007 - 20:35:49
00
Cervo:

Skusim nieco urobit s ciarkami.Este sa tady nevyjadril z mtbiker-elity Root.
Raver dakujem za podporu, tvoje slova ma potešili.
Koniec debaty
:wink:
15.11.2007 - 09:36:38
00
len to tu nezacnime delit na "elitu" a "plevel" :wink:
15.11.2007 - 09:51:34
00
My sme tu vsetci taky elitny plevel :D
15.11.2007 - 09:53:26
00
matt take delenie je a bolo a bude vzdy a vsade ... ci to pomenujes alebo nie ... ide skor o to ako sa tieto skupiny k sebe spravaju
15.11.2007 - 11:59:30
00
pohlad čistého staršieho hobíka. Jazdím pre radosť všetko čo mám v dosahu XC, maratony, MTBO, Uphill. ak sa podarí umiestniť do 1/2 super niekedy aj 1/3.
Ked sa opýtaš "profi" jazdca na techniku, tak na teba vyvalí okále, lebo pre neho je dvôležité šlapať do pedálov a také niečo ako technické prejazdy, brzdenie na predom kolese, bunny hop ... sú pre neho španielská dedina. (hovorím o XC). Aj ked ich vedia, tak len málokto to vie naučiť ostatných. česť výnimkám.
taktiež v oblasti pruženia sa nikdy nemôžem stotožniť s jazdcami ktorí chodia na bednu. Je preferujem komfotný chod a oni si namýšlajú že to malinké pohupovanie im uberá tonu energie, pritom by v niektorých prípadoch stačilo zlepšiť techniku šlapania do kruhu. Pre nich sú stvorené rôzne udelátka (SPV, MC, X ...) ktoré tomu zabránia, ale spravidla aj tak nevedia ako to nastaviť aby to fungovalo efektívne. Na to majú ludí.
Dalšia kategoria sú gramhoniči. Donedávna pre mňa nepochopitelná skupina ale so stúpajucimi skúsenostami (aj ked mimo moju penaženku) ich viem pochopiť a rešpektovat.
Predpokladám, že na toto forum chodí 90% hobíkov, ktorí jazdia pre radosť a pri svojich výjazdoch sa stretli s problémami ktoré sa tu riešia ...
Mne toto forum velmi pomohlo, lebo som otvoril oči a začal pokukávať aj tam kde by som sa za normálnych okolností nedostal ....
15.11.2007 - 14:24:45
00
tak dobre sa to cita :) ...suhlas, svata pravda, pretekari ostanu len pretekarmi, to len narocni hobici chcu mat co najlepsie pohodlie (Miranda a ini..)...no a ti gramohonici, to je uz hlavne o $$ a na tomto fore poznam iba jedneho skutocneho gramohonica z oblasti XC a druheho s cestakom :)
my ostatni ale mozeme byt radi, ze mame nejaku cinnost, kt. nas bavi a nie sme donicoho nuteni (jazdit do tyzdna 5-6 krat, ci je teplo a ci zle = takto jazdia skutocni pretekari )...kazdopadne mozme byt radi, ze toto forum vobec existuje :wink:
15.11.2007 - 16:13:07
00
martinux, pekne si to napisal:)
15.11.2007 - 22:53:14
00
uff mam problem zaradit sa do kategorie :?

nevadiiiiiiiiiiiiiiiiii, hlavne ze nas bike bavi :D
16.11.2007 - 00:47:42
00
uff mam problem zaradit sa do kategorie :?

nevadiiiiiiiiiiiiiiiiii, hlavne ze nas bike bavi :D

tak to si potom hobik :D
nech je tu uz ktokolvek,vsetci sme tu z jedneho dovodu-SME BIKE UCHYLNI :twisted: vsetkymi odcudzovani,na pokraji spolocnosti :P Ale je to fajn,mat vas :oops: Dufam,ze sa nam raz podari urobit MTBiker camp vikend...
16.11.2007 - 08:13:38
00
myslim,ze co sa tyka bikeuchylnosti, mame co dohanat http://www.telegraph.co.uk/news/main.jh ... sex126.xml
16.11.2007 - 08:22:01
00
1900 registrovanych uzivatelov
02.12.2007 - 23:20:31
00
1900 registrovanych uzivatelov
... a ich pocet stale rastie :lol:
02.12.2007 - 23:31:36
00
uff mam problem zaradit sa do kategorie :?

nevadiiiiiiiiiiiiiiiiii, hlavne ze nas bike bavi :D


ja s tym nemam problem, niekto to tu uz pomenoval:
som pupkac s meridou :-)
a raz sa to mozno zmeni :-)
06.12.2007 - 22:48:08
00
keyboard_arrow_up