Tak neviem ako ostatní, ale ja som si tam okrem tých "kusov" nič iné nevšimol. Až teraz keď kukám foto vidím, že tam boli aj nejaké biky :-)
12.11.2007 - 14:06:38
00
giro asi tak,mali tam dat nejake skarede,ze viac uputaju biky :P
12.11.2007 - 14:10:10
00
Mali tam dať volajaké chlpaté opice s ovisnutými lojdami a chlapi by tam chodili očumovať cyklistické "šperky" miesto báb :-D :-D
12.11.2007 - 14:51:38
00
veru veru, kellys chcel zaujat asi len "babami" ked uz biky nie, ale nevyslo ani jedno ani druhe :( staci mi z fotiek - nie je to bohvieco...
12.11.2007 - 17:20:05
00
ale tak aj snaha sa ceni no :lol:
12.11.2007 - 18:48:36
00
:D :D jj fakt, normalne by si ich biky nikto nevsimol, takto aspon si vsimli ze ta zena je opreta o nieco z dvoma kolesami :)
13.11.2007 - 20:36:07
00
:D :D jj fakt, normalne by si ich biky nikto nevsimol, takto aspon si vsimli ze ta zena je opreta o nieco z dvoma kolesami :)

chlapci.. najkrajsie natom je , kolkokrat tu padlo slovo kellys :) ze si ho niekto vsimol , niekto nie atd atd .. a ze baby take a makove.. :)
ked sa to zoberete z ineho pohladu.. "zaregistroval niekto ze tam bol author napriklad ? :D"

...a kto sa neovladne, kupi si kelly's :P


he, prave som chcel podotknut, podla predanych kusov sa im to zjavne dari... :shock:

ty vies nejake infosky o predanych mnozstvach ? podel sa snami :)

neviem...mozno si o mne pomyslite ze som divny ale uz druhy rok hovorim ze to s tymi Kellys babenkami je doooost "lacne"...

v pohode... ved aj to je nazor.. niekomu sa to proste paci viacej , niekomu menej.. ale tak to mas so vsetkym.. inak am besten bolo ked som sedel na tej lavicke a pozoroval ako maluju zuzanku(blond) tak prisla taka starsia pani a zacala mi tam prehovarat do duse ze to je chudera a ze kolko jej museli zaplatit.. a ze mam na lepsiu slecnu a ze to je ubohe ako tam nanu vsetci pozeraju.. ze natom neni nic pekne.. :) to ma pobavilo asi zo vsetkeho najviac :D uz len stacilo aby prisiel jej muz a povedal "chlapce nikdy sa nezen..." :lol: :lol: :lol:
14.11.2007 - 13:02:20
00
Fiiiha, mikee, vidím, že sme sráči. Miesto okukovania som aj ja z tej slečny mohol vytiahnuť meno ako ty a možno by aj číslo na seba dala :-)
14.11.2007 - 13:25:59
00
Fiiiha, mikee, vidím, že sme sráči. Miesto okukovania som aj ja z tej slečny mohol vytiahnuť meno ako ty a možno by aj číslo na seba dala :-)


mikee je v tomto troska privilegovany, ze? :)
14.11.2007 - 15:13:11
00
Fiiiha, mikee, vidím, že sme sráči. Miesto okukovania som aj ja z tej slečny mohol vytiahnuť meno ako ty a možno by aj číslo na seba dala :-)


mikee je v tomto troska privilegovany, ze? :)

mikee je len perverzny voyer a prenasleduje stanky kellys po svete.. kvoli babam samozrejme :wink:
14.11.2007 - 22:31:10
00
kvoli babam samozrejme :wink:

este ze si to dodal :!: :lol:
14.11.2007 - 23:14:19
00
Pochvalim sa aj ja. S dievacatmi z Kellysu som vyfoteni ale o 3mesiace skorej a samozrejme padli aj take zaujimave konverzacne fraze.Vo Fredrishafene je slovečina zaujimavejsia a viac konverzuju.Inak Sport Life ma dost sklamal, je pravda ze asi nebolo uplne idealne pred tim navstivit na dva dni Eurobike. Ale aj tak jedine ma zaujalo full od Sintesi kde som premyslal kolko travy a blata bude treba az sa mi zablokuje zadne koleso.
Jeden postreh myslim ze sa tam vystavovatelia cim dalej viacej len snazia "ozrat" svojich obchodnich partnerov ,aby nepozerali na tie produkty ktore prezentuju. Dost spatne riesenie povazujem otvorit vystavu uz od zaciatku verejnosti.Mota sa tam plno ludi co ty nazeraju cez rameno a posluchaju o problemoch spojenich s nasim biznisom.
15.11.2007 - 10:32:34
00
Pochvalim sa aj ja. S dievacatmi z Kellysu som vyfoteni ale o 3mesiace skorej a samozrejme padli aj take zaujimave konverzacne fraze.Vo Fredrishafene je slovečina zaujimavejsia a viac konverzuju.Inak Sport Life ma dost sklamal, je pravda ze asi nebolo uplne idealne pred tim navstivit na dva dni Eurobike. Ale aj tak jedine ma zaujalo full od Sintesi kde som premyslal kolko travy a blata bude treba az sa mi zablokuje zadne koleso.
Jeden postreh myslim ze sa tam vystavovatelia cim dalej viacej len snazia "ozrat" svojich obchodnich partnerov ,aby nepozerali na tie produkty ktore prezentuju. Dost spatne riesenie povazujem otvorit vystavu uz od zaciatku verejnosti.Mota sa tam plno ludi co ty nazeraju cez rameno a posluchaju o problemoch spojenich s nasim biznisom.


S tym alkoholom trochu nesuhlasim :wink:
Obchodnici videli ponuku modelov 2008 uz na predvadzacich akciach vyrobcov a distributorov. Do Brna si prisli najma pozriet konkurenciu a znamych, zobrat cenniky 08, potriast rukami, prehodit rec s obchodakmi. Samozrejme slusnost kaze ponuknut aj nieco na obcerstvenie. Niekto si dal caj, niekto kavu, niekto nealko, niekto alko a niekto vsetko :)

Co sa tyka rozdelenia vystavy na obchodnicke dni a zakaznicke dni, tak nieco to malo samozrejme do seba. Podla mna sa organizatori teraz snazia zmensit velku vikendovu tlacenicu prave tymto sposobom.
Vyhodou pre niektorych vystavovatelov je, ak si dokazu zabezpecit a vybudovat prijemne zakulisie prave pre stretnutia s obchodnikmi a dalsimi ludmi :wink:
15.11.2007 - 11:42:17
00
Bohuzial musim oponovat kde som prisiel tak hned vytahovali flasku nejakeho aperitivu.KCK,DEMA,2F,Sigma sport,Shaman, samozrejme to beriem ako pozornost privítat obchodnika tim najlepsim sposobom.Ked je prijemne zakulisie ako bolo u Vas tak je to prijemne a obcas tam pridu pekne zeny tak je to tam super.Malo firiem si moze dovolit take pekne zakulisie. :wink:
15.11.2007 - 12:57:11
00
Bohuzial musim oponovat kde som prisiel tak hned vytahovali flasku nejakeho aperitivu.KCK,DEMA,2F,Sigma sport,Shaman, samozrejme to beriem ako pozornost privítat obchodnika tim najlepsim sposobom.Ked je prijemne zakulisie ako bolo u Vas tak je to prijemne a obcas tam pridu pekne zeny tak je to tam super.Malo firiem si moze dovolit take pekne zakulisie. :wink:


Diky za pochvalu, potesi ;-)
Mozes sa tesit na dalsie vystavy - na zaklade skusenosti z tohtorocnych vystav pripravujeme dalsie vylepsenia :wink:
15.11.2007 - 14:02:52
00
keyboard_arrow_up