Zdravim, potrebujem poradit.
Potrebujem nohavice na AM/EN. resp. mám doma už 3 a ani jedne niesu podla mojich predstav. Chcem klasicke nohavice, nie obtiahnute na rekreacne jazdenie (ak idem niekde na dlhsie nosim kratasy + navleky). Moj problem je v tom, ze bud su mi nohavice spravnej sirky ale su kratke (chyba cca 6cm), alebo su spravnej dlzky ale su velmi siroke. Moje parametre 187cm, 80kg.
Nosim len kratasy a nohavice znacky Endura (paci sa mi kvalita a spracovanie za vhodnu cenu)
Konkretne mam doma tieto:
-Endura SingleTrack (starsie) - velkost L (v pase by mohli byt aj uzsie, dlzka je 102cm - su mi kratke)
-Endura SingleTrack 2 (novsie) - velkost M (v pase su mi idealne, dlzka je 102 - su mi kratke)
(kratasy nosim taktiez SingleTrack 2 - idealne)
A kedze som uz bol zufaly, ze idem na bicykli a oba su mi kratke (ako tanecnik v kroji), tak som si objednal dalsie, konkretne - Endura Hummvee vo velkost L (dlzka je cca 110cm co je ideal, ale zase su mi dost siroke na stehnach).
Preco som si objednal dalsie endury? Lebo mam doma este kratasy Hummvee vo velkosti L a su mi na nohach akurat (tak som dufal, ze to je iny strih a budu uzsie a dlhsie - ale opak...).

Stretol sa niekto s mojim problemom? Ako mi viete poradit? Poprip. aku podobnu znacku a model mi viete poradit ?
03.03.2016 - 23:23:47
00
a nerozmyslal si o 3/4 gatiach ked klasicke 1/2 su ti kratke? :)
03.03.2016 - 23:35:03
00
MageZ: ja nemyslim kratasy, mne su kratasy fajn (pri kratasoch dlzku neriesim). Ja mam problem s NOHAVICAMI ;)
03.03.2016 - 23:37:37
00
omg, slepy som, prepac :D

ale problem mam ten isty, vyska cca identicka :D M pas mi je ideal, ale nohavice su mi kratke na dlzku :( Lko pas zas velmi volne :D
03.03.2016 - 23:45:38
00
No ved to aj ja, a blbo sa citim ked to na mne lieta. Dnes mi prisli tie Hummvee-cka vo velkosti L. Dlzka ked ohnem nohu v kolene je super, ale ked v nich stojim tak si pripadam ako keby som mal na kazdej nohe jeden mech :D Rozmyslam ci ich poslat späť do KoloShopu, alebo ich dat dajak zužit po dlzke, ale je to dost komplikovane pošite a este je na nich kopu vreciek.
03.03.2016 - 23:51:37
00
vsimol som si na stranke vyrobcu Vaude, ze maju 3 velkostne tabulky - klasika, kratke verzie a dlhe verzie..ale ako to je s dostupnostou pre vsetky tie rozmery tak to netusim :)
03.03.2016 - 23:58:01
00
Neskušal si Silvini ?
https://www.silvini.sk/28-p%C3%A1nske-nohavice
04.03.2016 - 00:09:06
00
ako vravi fofo silvini su dlhee urcite , aj vaude ma urcite dlhee ,a ja mam tieto http://eshop.atexsport.cz/atexsport/eshop/1-1-Cyklistika/2-2-Kalhoty/5/123-Dlouhe-kalhoty-BROAD-s-reflexnimi-zipy .za priplatok 3 evri ti usiju na mieru . material paradny elasticky a mierne volny .endury ani zadarmo hrube neohybne
09.03.2016 - 19:52:38
00
keyboard_arrow_up