Takze po neuspechu zo strany vlady o rozbehnutie projektu x som spustil demo verziu na vlastne naklady presvedcit sa ci je to naozaj az take neakceptovatelne a ak to povazuje admin za reklamu tak to nieje .Ide o projekt pomoci ludom v nudzi a ludom neznalym techniky .
ProjektX: v skratke .Islo mi o to aby ludia co nemaju peniaze na drahy servis a ludia co sa chcu nieco naucit alebo potrebuju pomoc pri oprave bajku akehokolvek dostali radu alebo pomoc uplne zadarmo a tak som pozadoval aby sme mali jednu miestnost ako dielnu a jedneho cloveha ako servisaka ktory sa bude 5dni v tydni tomuto venovat ide o podporu a rozvoj czkloregionu a to konkretne POPRAD. nepreslo mi to a tak to spustam na vlastnu ruku horeeeeee. Mam svoju dielnicku kde uz dlhodobejsie pomaham takto roznym ludom vo volnom case a chcem v tom pokracovat . Takze ktokolvek z popradu a okolia sa mi moze hlasit , popripade mi na mail bartkovjak @centrum.sk
08.03.2016 - 17:41:43
02
Inspirovali ma aj dochodcovia v mojom okoli ktory radi chodia na bajk no nemaju na opravu a tak sedia doma , smutneeee
08.03.2016 - 17:43:46
00
keyboard_arrow_up