koho budete volit?
SMER 6% [ 19 ]
Siet 8% [ 26 ]
KDH 2% [ 5 ]
SNS 5% [ 15 ]
Most 5% [ 14 ]
Olano 14% [ 42 ]
SaS 49% [ 151 ]
niekoho kto sa nedostane do parlamentu 12% [ 36 ]
Celkový počet hlasov : 308
FEDERER napísal:
Chlapci mne este skolu komunisti vyberali, komisia 5 ludi...

Výhovorky. No daj, popíš ako to prebiehalo. Lebo ja som v tvojom veku a na nič také sa nepamätám, vyberal som si sám. Mal si vtedy vôbec vlastnú predstavu čo chceš robiť, čo ťa baví? A ak by aj nie a ktosi vybral za teba, 25 rokov sa s tým nedalo nič urobiť? Či si stále nemal predstavu čo by ta bavilo robiť a za čo celkom dobre platia?


Naposledy upravil Minikin dňa 08.03.2016 - 21:40:29, celkovo upravené 1 krát.

08.03.2016 - 21:39:36
01
Ja som kruzkoval Sulika a Nikolsonovu...

A mimo témy....

V roku 2000 som chodil montovat prachacom domáce kiná a hifi aparatury, teraz sa to uz nenosi, asi preto mi ponukaju taký istý plat, ako v roku 2000!

No mal som zníženú pracovnu schopnost a ani som sa bohvie ako neucil a preto mi komisia vyberala skolu...a vybrala mi klampiar.. čo ma ale vobec nebavilo..


Naposledy upravil FEDERER dňa 08.03.2016 - 21:43:25, celkovo upravené 1 krát.

08.03.2016 - 21:40:18
00
iron.hide napísal:
Myslite ze fico by siel do vlady s kotlebom? Bol by toho schopny. No nastastie zvysne strany s K nepojdu.

nie, ani fico s kotletom, ani kotleta s ficom, riadne by sa diskvalifikovali v ociach svojich volicov, aj ked volici smeru.... :x
08.03.2016 - 21:42:27
00
Pali65 napísal:
Bugár má trochu ťažkú voľbu... http://niejemijedno.sk/bugarova-osudova-volba/

dobra uvaha
ale treba sa rozhodnut tak, ako to napisal Lipsic na svojom fcbk:
zaujem krajiny > zaujem strany > zaujem jednotlivcov
08.03.2016 - 22:00:05
00
dobi235 napísal:
ja robim napr v statnej sprave

ding ding
08.03.2016 - 22:04:25
00
Hazard napísal:
Tak potom neviem. Súčasný človek s maturitou by mal aspoň niečo vedieť. Nechce sa mi veriť, že mladí sú takí dutí a nevedia samostatne rozmýšľať. A zase človek s praxou, žeby nevedel rozmýšľať a nechcel pracovať?
Jazykový problém mi je tiež čudný, lebo aspoň základy by mal človek dnes s angličtiny ovládať. Ale je pravda, že napr. ja mám štátnicu z nemčiny, ale angličtinu som mal voľakedy štyri roky a viem ju lepšie. Napr. na ZŠ som mal výborné základy z nemčiny. Na strednej škole sme nebrali absolútne nič nové, lebo sme mali v skupine aj začiatočníkov, no a na výšky sme len čítali nejaké texty + raz do týždňa dvojhodinovka. V angličtine je zase výhoda, že človek ju má všade...

Ale nemôžeme vyčítať ľuďom, že nevedia jazyk keď napr. niekto robí 20 rokov a v živote nepotreboval angličtinu. Teraz sa ju nemá ako rýchlo naučiť a pritom môže byť v odbore dobrý...


Riesi vacsinou absolventov a ludi s 1-2 rocnou praxou. Skusenejsich ludi len vynimocne - tie pozicie si vacsinou obsadzuju z vnutornych zdrojov.
Jazykovy problem je fakt. My sme mali na strednej skole kazdy rok inu ucitelku anglictiny. Naucili nas hovno. Nastastie som sa Anglictinu naucil inde. Mali sme aj Nemcinu. Tam sme mali velmi dobru nemcinarku cele 4 roky, ta nas vela naucila, ale vela zalezalo aj od ziakov a od ich pristupu. Ja som vedel zaklady, pozeral som nemecku televiziu a stale som bol s nemcinou aspon pasivne v kontakte. Ini to brali ako nutne zlo a jedine co chceli bolo neprepadnut. Na zakladnej skole som mal prve roky rustinu, potom anglictinu ale to bolo asi na urovni ako dnes v statnych materskych skolach.
V jazykoch su Slovaci takmer na chvoste EU - vid Anglictina
08.03.2016 - 22:16:44
00
inak keď si človek pozrie reláciu nikto nie je dokonalý, tak ho žiadny volebný výsledok nemôže prekvapiť. čím väčší blbec tým je suverénnejší.. ako vždy sa dobre zabavím na tomto formáte relácie, ale keď si predstavím že aj hento sú voliči..
08.03.2016 - 22:27:29
01
Hazard napísal:
Tak potom neviem. Súčasný človek s maturitou by mal aspoň niečo vedieť. Nechce sa mi veriť, že mladí sú takí dutí a nevedia samostatne rozmýšľať. A zase človek s praxou, žeby nevedel rozmýšľať a nechcel pracovať?


bohuzial je to tak, mam s tym aj osobne skusenosti :/ ...a hlavne co sa tyka mladych ( hlavne stredoskolakov ), tak situacia s nimi je dost na zaplakanie. osobne byvam pri gymnaziu v nasom meste a napr ide ma vzdy porazit z tej ich nekonecnej arogancie ked idem domov na/z obeda autom. mozno by som este prekusol ze si z ulice pri skole urobili pesiu zonu a nejake auta ich nezaujmaju ( pritom na oboch stranach maju zrekonstruovany chodnik ), ale vrchol drzosti je ked sa zastavia v strede cesty a zacnu sa doslova pred naraznikom vasho auta rozpravat...ved vy uz pockate ( a je jedno ci su to 17-rocny "machovia" alebo 14-rocne pipinky )...neviem, spominal na nase stredoskolske casy a toto by sme si nikdy nedovolili.

a akusi zufalost mi potvrdila aj moja byvala profesorka z gympla ked sme sa minule stretli a chvilu rozpravali co nove v zivote. kedysi vraj o nas studentoch aspon vedeli co nas v zivote bavi ( toho bavil sport, toho hudba, toho pocitace atd ) ale teraz vraj 80% studentov akoby nema zaujem o nic...proste len nejako z nutnosti preplavat skolou a potom asi aj zivotom...tak sa teda necudujme ze nam tu mladi volia Kotlebu a podobne..."ved on sa uz o nich postara aby sa mali dobre" :/
09.03.2016 - 00:39:29
09
Maturita nehovorí o ničom inom, len že študent dokázal v danej chvíli odrapotať pred komisiou niečo, čo chcú počuť. Čo má toto spoločné so samostatným myslením?
09.03.2016 - 07:30:16
04
Hosť napísal:
A chyba je urcite v zamestnavateloch...

Ak nie si spokojny so svojim prijmom, studuj a makaj na sebe. Nauc sa (dalsi) cudzi jazyk. Zmen pracovnu poziciu.
Manzelka sa zucastnuje vyberovych konani a ma problem zohnat NORMALNYCH ludi. Nikto nevie po Anglicky, nikomu sa nechce robit, kazdy ma vsetko v pazi. Vacsina 25 rocnych uchadzacov su lenive sproste deti.
A tomu potom zodpovedaju aj prijmy takychto ludi...


Tvorí sa nám tu krásna idiokracia. Ludia su stale sprostejsi...:D
09.03.2016 - 07:31:56
00
len keby mali tie deti trochu sebakritiky.. lenže oni majú predstavu že pod 1000€ nástupný čistého robiť nepôjdu a basta..
09.03.2016 - 07:37:45
01
Hosť napísal:
Manzelka nie je personalistka, ma manazersku poziciu mimo HR. A ma problem prijat schopnych ludi na pozicie vyzadujuce akurat tak maturitu. Nikto neovlada jediny cudzi jazyk, nikomu sa nechce pracovat ani rozmyslat. Nehovoriac o zodpovednosti.
Ju nejake HR bulsity vobec nezaujimaju - ona chce vediet ci clovek je schopny samostatne uvazovat, alebo je to dute poleno ktore treba 2 roky vodit za ruku a za ziadnych okolnosti nenechat sameho.


Manželka je floor manager?:D

Len si usieram.;)
09.03.2016 - 07:38:54
00
Hosť napísal:
Riesi vacsinou absolventov a ludi s 1-2 rocnou praxou. Skusenejsich ludi len vynimocne - tie pozicie si vacsinou obsadzuju z vnutornych zdrojov.
Jazykovy problem je fakt. My sme mali na strednej skole kazdy rok inu ucitelku anglictiny. Naucili nas hovno. Nastastie som sa Anglictinu naucil inde. Mali sme aj Nemcinu. Tam sme mali velmi dobru nemcinarku cele 4 roky, ta nas vela naucila, ale vela zalezalo aj od ziakov a od ich pristupu. Ja som vedel zaklady, pozeral som nemecku televiziu a stale som bol s nemcinou aspon pasivne v kontakte. Ini to brali ako nutne zlo a jedine co chceli bolo neprepadnut. Na zakladnej skole som mal prve roky rustinu, potom anglictinu ale to bolo asi na urovni ako dnes v statnych materskych skolach.
V jazykoch su Slovaci takmer na chvoste EU - vid Anglictina


Do not worry, young man, life will catch you one day and you will realize, or maby not, that not everything you have earned so far was as easy and clear, as you thought. Do not judge, casue you will be judged!;)
09.03.2016 - 07:46:07
01
Hosť napísal:
inak keď si človek pozrie reláciu nikto nie je dokonalý, tak ho žiadny volebný výsledok nemôže prekvapiť. čím väčší blbec tým je suverénnejší.. ako vždy sa dobre zabavím na tomto formáte relácie, ale keď si predstavím že aj hento sú voliči..

Myslím, že tá relácia je postavená na tom, že vyberajú najväčších blbcov, aby sa bolo na čom smiať. Inak by to nikto nepozeral...;)
09.03.2016 - 07:47:47
02
CraObs napísal:
len keby mali tie deti trochu sebakritiky.. lenže oni majú predstavu že pod 1000€ nástupný čistého robiť nepôjdu a basta..

Ty si naozaj Inšpektor jadrovej bezpečnosti - Úrad jadrového dozoru Slovenskej republiky, alebo to je nejaký druh humoru?;)
09.03.2016 - 07:50:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up