Uz na viacerych maratonoch som si vsimol situaciu, ze ide hore kopcom baba, za nou tlacenica, ale nikto ju nechce obehnut :P :P :P


Tento rok na 1. KBM ma zacala predbiehat v tiahlom stupani jedna kocka. Vravim si, mas sancu, nedaj sa, ukaz jej kto si! Tak som sa k nej pridal a zacal som komunikovat. Nebola proti. Castokrat sa usmiala, obcas nieco nezrozumitelne zamrmlala (ved sme stupali), tak som ju okupoval dalej. Po dlhsom case som zistil, ze jej tempu nestiham, tak som ju "pustil". Ako sa tak vzdialovala, na jej chrbte som zbadal velky napis HUN. Ale pokecali sme si dobre :lol:. Nikto z nas nerozomel asi ani slovu, ale ciel sme mali spolocny. Skoda, ze sme sa tam uz nestretli.
22.11.2007 - 12:10:38
00
Inac, s Kosickym maratonom mam este jednu medzinarodnu skusenost. Znova v stupani. Bol som predbiehany pretekarom, tak sa ho pytam: nevies, na ktorom kilometri je Kojsovka? Jeho odpoved: Ja ňepaňimaju, I am Hungary.

A aj toto je odpoved, preco bike. Pobavit sa, obcas si zasutazit, stretnut novych ludi, vidiet nevidene, pocut neslychane, proste pohoda.
22.11.2007 - 12:21:35
00
ked si u naších spodných susedov ....
na MSlovenska MTBO ma obehla kočka .... tak som sa napojil, lebo evidentne išla po rovnakej značke intuícia). Zastavila kukla do mapy a ja šup preč, aspoň ti utečiem. Pozerám za seba, nikde nikoho ... kuknem do mapy .... dokelu naspäť a rýchlo hladať kam odbočila. Hladám, hladám ... vidím dalšiu bikerku ako zatočila do lesa .... očkom som sa uistil že toto je tá odbočka ktorú hladám dlhšiu dobu a nanápadne som sa pripojil. Prišli sme k stojke pozdravili (nápis HUN) a kým som stačil zamerať dalšiu stojku zdrhla ani som nevedel ktorím smerom.
Vtedy som sa mal radšej venovať pozadiam, bol by som rýchlejšie v cieli :lol:
22.11.2007 - 12:29:44
00
a ako to dopadlo? :wink:

keby v Partizanskom bola trat ako v Brezne tak by vyhralo kochanie sa krasami slovenska (ako sa aj v Brezne stalo :) )
23.11.2007 - 09:34:29
00
preco bike? pre mna jednoduchy dovod: lebo aj moj drahy bajkuje a uz ma nebavilo pocuvat ako si vychutnaval krasny zjazd, ako superil na maratone so svojim kamaratom, zavidela som mu usmev na perach po kazdom vyjazde a ziarlila na jeho lasku :wink: a tak som sa aj ja pridala a rozsirila komunitu bajkerov/iek
23.11.2007 - 11:22:20
00
Dostal sa mi do ruk casopis Adam a bol v nom rozhovor s Armstrongom.

Na prvom biczkli preskakujeme obrubniky, rozstrekujeme kaluze, tesime sa zo slobody. Zrazu nad sebou nemame dozor, nevozia nas autom, nemusime sa hlasit doma. Vydychneme si, ze uz nie sme zavisli od rodicov, mozeme si sami zajst do kina alebo ku kamaratovi. Jednoducho je to nasa prva sanca vybrat si svoj vlastny smer.


Celkom fajn to povedal :)
25.11.2007 - 13:11:05
00
vlastne tu uz bolo napisan evsetko preco bike, relax, odreagovanie, a pod. Ale nebikerom sa to tazko vysvetluje preco slapeme na kralovku 2 hod. ked dole sme za 15 min. no nie?
25.11.2007 - 13:18:11
00
Mne to kedysi dávno vysvetlil môj tréner - zjazd je sladká odmena za výšlap... Čím je výšlap dlhší a ťažší, tým je odmena sladšia.
25.11.2007 - 18:34:00
00
na biku mozes sam sebe ukazat,co si schopny dokazat,fyzicky a psychicky a mozes utiect pred svojimi demonmi
25.11.2007 - 21:08:25
00
pred démonmi neutečieš, mám s tým svoju svojskú, alebo skôr svoje svojské skúsenosti...
25.11.2007 - 21:48:52
00
keyboard_arrow_up