Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
Tak dnes sme dali zasa salamander trail:) Jfab, Joess a ja... Joess si 2x skusil ako chutia najprv sutre-> priamo na prilbu, a potom v tom istom mieste kde Vlado nacal ruky a ja rafik, joess skusal ci prerazi strom. Nepodarilo sa. Bude to tam treba trochu vycistit aby bolo vidno na cesticku...
Inak to vyzera ze v slanskych nieje extremne vela snehu, v cca700mnm je asi 2-5cm a vsetko zmrznute. Takze ktovie, cez weekend mozno pojdeme vyssie..
04.12.2007 - 21:45:27
00
Tej ankete nejak nerozumiem. O com to je? O sariskych zenach? Mne je jedno odkial je zena, hlavne nech nebikuje proti mne.
04.12.2007 - 21:47:30
01
:P Uz aby som mal aj v poriadku zdravie a este keby bol novy bike tak to by bolo zuzo
04.12.2007 - 22:05:49
00
Co sa to deje na vychode, sami novi bajkeri s novymi bajkami a este sa vedia aj perfektne organizovat.

Zapad je uplne hrozny, asi sa prestahujem na vychod :D
04.12.2007 - 22:45:56
00
Tej ankete nejak nerozumiem. O com to je? O sariskych zenach? Mne je jedno odkial je zena, hlavne nech nebikuje proti mne.


To je takzvana "absolutne objektivna anketa", zlozena z moznosti z ktorych si kazdy vyberie....:)

2Matheos: Uz davno si to mal urobit!
2Zanzo: Dufam,ze sa co najskor premenujes na Pitcha; )) Potom vykoname ritualne spalenie tej tvojej marzocky z roku 1998:) Na oltaroch v slanskych: )))
04.12.2007 - 22:51:58
00
Co sa to deje na vychode, sami novi bajkeri s novymi bajkami a este sa vedia aj perfektne organizovat.

Zapad je uplne hrozny, asi sa prestahujem na vychod :D


Toto som si tiez vsimol, zapad je plny majstrov sveta, ktori nadavaju ze v akej prdeli je vychod, ale pritom ti "zaostali" vychodnari su ovela pohodovejsi a druznejsi :!:

Takze dost vam to zavidim a s lutostou sledujem temu "Bicyklovanie na Spisi", ze tu nie je napr. 80-stranova tema "Bicyklovanie na Povazi" a pod...
05.12.2007 - 08:30:47
00
LOL, robit zavery o "vychode" a "zapade" z tohto fora, to uz je moc...
05.12.2007 - 10:20:05
00
Kuva chlapi, uz tolko neprovokujte jak sa krasne jazdilo ... uz aby som bol doma ... :? :evil:
05.12.2007 - 10:30:09
00
LOL, robit zavery o "vychode" a "zapade" z tohto fora, to uz je moc...


PaliG, radsej obcas pomlc, neprospieva to tejto a ani inej komunite v rozvoji dobrych vztahov. Je ine podpichnut sa pri osobnom stretnuti, lebo vieme, ze je to zo srandy, ale takto cez forum to nerob. Urcite si nepomohol zblizit vychod so zapadom. Myslim, ze nikto ziadne zavery tu okrem teba nerobi. To, ze vychodniari drzia spolu jasne ukazala prva superstar. Kakta nevyhrala preto, ze bola lepsia, ale preto, odkial bola.

Som rad, ze sa mnohym paci ako sa vieme zorganizovat a budem rad, ak sa k nam mnohi z vas pridaju. A je uplne jedno kto odkial je.
05.12.2007 - 10:49:41
00
PaliG, radsej obcas pomlc, neprospieva to tejto a ani inej komunite v rozvoji dobrych vztahov. Je ine podpichnut sa pri osobnom stretnuti,lebo vieme, ze je to zo srandy, ale takto cez forum to nerob.


ja som niekoho podpichol, ci co? mozes povedat ako?

Urcite si nepomohol zblizit vychod so zapadom.


toto ani nie je mojim poslanim. v tomto pripade sa maju spajat ludia kvoli (vdaka) spolocnemu konicku a nie ich bydlisku.

Myslim, ze nikto ziadne zavery tu okrem teba nerobi.


dutchmanovo vyjadrenie:"zapad je plny majstrov sveta, ktori nadavaju ze v akej prdeli je vychod, ale pritom ti "zaostali" vychodnari su ovela pohodovejsi a druznejsi" mne osobne pride ako zaver, kedze sa vyjadruje v style "zapad je taky bla bla, vychod je taky bla bla".

btw superstar nesledujem.
05.12.2007 - 11:10:35
00
Kedze som z TN, podpichoval som skor vlastne "druzstvo". A stojim si za tym, co som povedal, vsimam si to nielen pri bikovani, ale aj v ostatnych oblastiach zivota. Samozrejme, ze na oboch stranach su aj vynimky.
05.12.2007 - 11:45:09
00
LOL, robit zavery o "vychode" a "zapade" z tohto fora, to uz je moc...


PaliG, radsej obcas pomlc, neprospieva to tejto a ani inej komunite v rozvoji dobrych vztahov. Je ine podpichnut sa pri osobnom stretnuti, lebo vieme, ze je to zo srandy, ale takto cez forum to nerob. Urcite si nepomohol zblizit vychod so zapadom. Myslim, ze nikto ziadne zavery tu okrem teba nerobi. To, ze vychodniari drzia spolu jasne ukazala prva superstar. Kakta nevyhrala preto, ze bola lepsia, ale preto, odkial bola.

Som rad, ze sa mnohym paci ako sa vieme zorganizovat a budem rad, ak sa k nam mnohi z vas pridaju. A je uplne jedno kto odkial je.


Katka je buchta ale spieva celkom fajn:) To bol fakt uzasny priklad: )))

Ja si nemyslim, ze by paliG povedal nieco zle. Celkom fajn vyjadril pravdu - podla fora sa posudzovat neda, ale na druhej strane suhlasim s dutchmanom, z osobnej skusenosti a aj sprostredkovane viem ako "tazko" sa da zorganizovat v BA... samozrejme nemozme zovseobecnovat, a tento thread vobec nema byt o tom o com su posledne prispevky; )
05.12.2007 - 11:52:28
00
jo, dijck to vystihol...nezovseobecnujme, nedelme ludi na vychodniarov, zapadniarov, metalistov, depesakov a neviem co este ine...koniec OT
05.12.2007 - 11:56:11
01
Nechces delit, a hned na to vymenujes nejake kasty. PaliG, zjavne sa nerozumieme, takze viac nepokracujem v tomto nekonecnom pribehu.

Dnes som skusil spolu s hajmim naucny chodnik. Blata bolo pomenej, celkom sa dalo. Horsie bolo to, ze inac ako po asfaltke ist k nemu sa nedalo.
05.12.2007 - 15:55:33
00
Nechces delit, a hned na to vymenujes nejake kasty. PaliG, zjavne sa nerozumieme, takze viac nepokracujem v tomto nekonecnom pribehu.

Dnes som skusil spolu s hajmim naucny chodnik. Blata bolo pomenej, celkom sa dalo. Horsie bolo to, ze inac ako po asfaltke ist k nemu sa nedalo.


Dali ste cely alebo, po chatu? Inak nehovor, ze sa k nemu inak ako po asfalte nedalo, je mi jasne ze by to boli bahenne kupele ale ;) Ako to vyzera? Obschne to soboty/nedele?
05.12.2007 - 17:41:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up