Začne pomaly sezóna - rodičia vyhľadávajú detské bicykle, neplánujete pridať takúto kategóriu?
Alebo napr. vo vyhľadávaní bicyklov pridať možnosť vyhľadania podľa veľkosti kolies, 14", 16", 20", 26", 27", 29"
24.01.2016 - 18:56:35
01
cervo napísal:
will, dobre napady a budeme implementovat. Mame rozrobene tagovanie / filtrovanie kategorii podla cyklobazar.cz a stare inzeraty uchovavame a budeme ich v rozumnom formate zobrazovat (ale neveril by si ako casto je problem ze sa na ne ludia ozyvaju aj ked je tam velkym cervenym napisane, ze boli zmazane).


Ahoj cervo, mas predstavu, kedy sa vam podari upravit bazar tak, aby bolo mozne vidiet historiu a aby boli povinne vyrobne cisla pri drahsich ramoch a vidlach ? Viem, ze to nemusi byt sranda, ale umozni nam to identifikovat sajrajtov.

Zacinam mat pocit, ze velke percento tovaru na bazare je kradnuteho. Chcem kupit bike (model cca 2014/13) a dostavam rozne variacie pribehu o tom, ako zmizli doklady o kupe. A ked pozeram niektorych predajcov ako napr bikermilan123, a objemoch predaja jeho "lahko jazdenych/skor nejazdenych veci - max 2-3 sezony" tak nevidim iny pravdepodobny obchodny model ako rozpredaj kradnutych bikov.

Kedze sme tu komunita, ktorej kradnutie bikov sposobuje problemy, nejake zlepsenie kontroly by pomohlo.
28.01.2016 - 13:18:40
02
will diky za navrh. Historicke inzeraty ukladame a planujeme ich zverejnit v rozumnom formate. Povodne sme ich zverejnovali, ale ludia s tym mali problem, lebo im zevraj pisali ludia, ktori ten inzerat nasli cez Google alebo cez ich konto a domahali sa predavaneho produktu aj napriek velkemu cervenemu napisu, ze inzerat bol zmazany.

Povinne vyrobne cisla nepomozu, ludia tam daju hocico a nemame to ako verifikovat. Skor to spravit ako dobrovolne pole s tym, ze jeho uvedenie by zvysovalo sancu, ze sa mu niekto ozve.

Ako som pisal uz viackrat, chceme riesit hodnotenie inzerentov, len sa nam to nedari prioritizovat. Netrufam si odhadnut ake percento tovaru v bazari je kradnutych, nevieme to zistovat, ale sme vzdy napomocni policii a uz mame viacero pripadov, kedy sa naozaj podarilo obvinit cloveka, ktory (aj) u nas inzeroval. Takymto sposobom sa s tym bojovat da, aj ked pomaly.
28.01.2016 - 21:50:59
00
Dostal uz mtbiker nejake ziadosti na info o inzeratoch od danovakov?
http://www.uspesne-podnikanie.sk/danovy-urad-ma-od-noveho-roka-nove-moznosti-kontroly-e-shopov
27.02.2016 - 14:38:36
00
Od financnej spravy zatial nedostal. Dostavame zhruba 1 ziadost za mesiac od policie (SR aj CR) ked vysetruju konkretnu osobu, ktora (aj) u nas inzerovala. V tychto pripadoch samozrejme policii poskytneme udaje o inzerentovi.
28.02.2016 - 11:49:57
00
Jedna chyba v bazári.
Chcel som nájsť slovo tyč ( chcem ťažnú tyč za bicykel) v bazári, vyhľadávanie nájde mi inzeráty s daným slovom ale aj v ponuke ako prvý obrázok je tlačná tyč z mtbiker shopu.
Nad ňou je odkaz "Príslušenstvo ~ Detské sedačky a tyče" - ktorý je nefunkčný. Ukazuje totiž na kategóriu
http://www.mtbiker.sk/bazar/prislusenstvo/detske-sedacky-a-tyce.
Ale taká kategória neexistuje a zobrazí sa chybová stránka : The requested URL /bazar/prislusenstvo/detske-sedacky-a-tyce was not found on this server.

Správne by mal odkaz smerovať na :
http://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/detske-sedacky-a-tyce Táto kategória funguje, tovar je predsa zo shopu a nie z bazaru.

Ako keby sa zobrazovala ponuka zo shopu, ale hlavicka s kategóriami z bazaru.
21.03.2016 - 09:53:42
00
Diky Cykloturista za vyborny popis, opravili sme to.
22.03.2016 - 01:54:23
00
Ty vole to čo nabehlo v bazári? KuciDH a 133 inzerátov! :o
02.05.2016 - 11:59:11
00
Ale ako rychlo ich popridaval :) Asi si to naskriptil, inac by sa uklikal k smrti :D
02.05.2016 - 12:02:20
00
Nespravil to prvy krat. Clovek aby sa preklikaval xy stranami srotu...
02.05.2016 - 12:32:01
00
astro: toho mam bloknuteho uz davno, ma prestalo bavit si preklikavat cez jeho 100 inzeratov. Chalani vo fore to prerobili, takze potom sa ti inzerat nezobrazi. Mozno by mal dostat ban, lebo ak ma 130 inzeratov, nech si ich ma, ale nech s tym nerobi toto. Alebo prerobit bazar na sekciu komercny a nech pekne zaplati.
02.05.2016 - 13:17:42
00
Co sa stazujete? Budte radi, ze je sirsia ponuka a väcsia konkurencia. :)
02.05.2016 - 13:23:40
01
No ale on inzeruje len DH bajky :P
02.05.2016 - 13:40:42
01
No ale potom nech si da urobit vlastny eshop. Tato stranka si musi zarabat na svoj chod a on si tu robi sukromny bazar.
02.05.2016 - 14:49:53
02
Ahojte,
neplánujete rozšíriť kategóriu na bazári o detské bicykle? Ešte lepšie by bolo rozdeliť aj podľa veľkosti kolies pretože aktuálne hľadám bike pre malého a je to dosť neprehľadné ani neviem kde ho vlastne mám hľadať.
Ďakujem.
17.08.2016 - 19:04:17
00
keyboard_arrow_up