astro napísal:
Vďaka Ramon1 ale poraď nanoslavovi, on tam má železo. A mimochodom mne sa to stalo vof Košicoch keď som na Bankove pri paralelnom slalome preletel cez rajdy a vof Košicoch mi ju aj rovnali (ale to bolo dávno pradávno, tak cca 1996).
.

Ja som v hĺbke duše tušil , že ty si náš - vychodňar... Podobne ako fofo050. :D už len tu dovču s Tesákom naplánujte a bude popkovo...
A ked nie ideme na Rychleby ...čo hovoríš Tesak ?
06.05.2016 - 11:43:52
01
Díky Astro, Ramon - zistím ako sa tie ss vytvárajú a niečo spíšem... vďaka
06.05.2016 - 11:46:04
00
Hosť napísal:
také nič som nenapísal... len že neuznávam takéto bicykle a podobný druh pretekov a že je to ich vec a ľutovať ich preto nebudem, každopádne keby im to brzdilo, nemuselo to byť také masové a možno by sa aj tej motorke vyhli keby si mali možnosť pribrzdiť, ale rozhodne o tom nechcem teoretizovať.


Msove by to bolo tak ci tak iba keby sme vedeli lietat ak sa tomu mozno vyhneme, ale ked jazdis cestnu cyklistiku tak sa cudujem ze nchapes ako funguju hromadne pady a ze ti tam ani len brzdy moc nepomozu kedze skupina je v tesnej blizkosti a toto bolo v spurte po starte (95 jazdcov), prva skupina sa vyhla kedze videla ze ta motorka tam stale stoji ale my uz sme cez nich nevideli takze sa ani nic ine ocakavat nedalo.
A ten koment o tetovackach a vycackanych dresoch mozno par rokov dozadu tam bolo par hipsterou a mozno aj teraz tam este najdes dakeho, ale teraz je to viac menej iny level ked si pozries dake mena jeden co jazdil s Pantanim, par s Tour de France atd a ze sa dali potetovat, ani mne sa to nepaci,ale ved je to ich vec nie?
06.05.2016 - 13:56:17
02
práveže mne brzdy pár krát hubu už zachránili (dokázal som sa tak vyhnúť jazdcom, ktorí padli v mojej blízkosti), zatiaľ som ale nikdy nebol účastníkom žiadneho hromadného pádu... akože rešpekt že také niečo jazdíte, ja by som sa na to nedal, mňa kriťák neláka ani na klasickom cesťáku.. ja tieto akcie ani moc nesledujem, ale čo sa ku mne dostane, tak to mi práve nadobudlo ten hipsterský podtón tej akcie, dobre vedieť že to tak nie je.
06.05.2016 - 14:05:37
01
Škoda, že nám zbúrali dráhu... Ale pozri si niekedy v TV na Eurosporte keď budú dávať bodovačku alebo dvojice.
06.05.2016 - 14:22:09
00
Jasné, každý kto jazdí na fixke je automaticky hipster.
06.05.2016 - 14:25:12
00
Hosť napísal:
práveže mne brzdy pár krát hubu už zachránili (dokázal som sa tak vyhnúť jazdcom, ktorí padli v mojej blízkosti), zatiaľ som ale nikdy nebol účastníkom žiadneho hromadného pádu... akože rešpekt že také niečo jazdíte, ja by som sa na to nedal, mňa kriťák neláka ani na klasickom cesťáku.. ja tieto akcie ani moc nesledujem, ale čo sa ku mne dostane, tak to mi práve nadobudlo ten hipsterský podtón tej akcie, dobre vedieť že to tak nie je.


Ja osobne tiez rad pouzivam brzdy, ale je moznost skusit nieco adrenalinove tak preco nie pokial sa to jazdi z rozumom.
Podla mena to cele tak aj zevraj zacalo ze to jazdili vsetko len hipsteri len ten co to organizoval mal dake znamosti tak si to zobrali pod seba aj rocstar games a postupne sa to zacalo menit a upravovat a tento rok uz je to na inej urovni a ty hipsteri co jazdili bez rozumu a sposobovali pady uz su tam viac menej ani neni ( aspon dufam :D ) az na toho motorkara.
Vola sa to Red Hook koli tomu ze sa to zajdi v casti New Yorku ktora sa vola Red Hook tak ja sam som prisiel nato az tento rok
06.05.2016 - 14:28:06
00
nestávajú sa tam pády že lízneš pedálom o zem, keď si moc naklopený v zákrute? lebo normálne si vieš pedále (kľuky) natočiť tak aby si to eliminoval ale tak tuto ti rotujú stále
06.05.2016 - 14:33:45
00
Hosť napísal:
nestávajú sa tam pády že lízneš pedálom o zem, keď si moc naklopený v zákrute? lebo normálne si vieš pedále (kľuky) natočiť tak aby si to eliminoval ale tak tuto ti rotujú stále


Zakruty nie su az take ostre takze sa to da pekne prejst a viac menej sa pouzivaju 165mm kluky viac co sa stava je ze sa v zakrute podsmykne koleso.
Uz si skusal niekedy jazdit na drahovke?
06.05.2016 - 15:08:19
00
inak necituj posledný príspevok, lebo za chvíľu ťa za to niekto zdrbe :) a nemám žiadne skúsenosti ani s dráhou ani s fixedgearmi, ak nepočítam nejaký decký bicykel :)
06.05.2016 - 15:19:57
00
Ramon1 astro ... No Rychleby lákajú .... Keby to tak v riti ďaleko nebolo ;-)
06.05.2016 - 17:34:40
00
Jop, na predĺženy víkend stoja za to.
06.05.2016 - 18:32:24
00
keby bola dostupna drobna letecka doprava...
06.05.2016 - 18:39:16
00
A o5 samozrejme prudko k veci. :facepalm:
06.05.2016 - 19:11:54
04
nanoslav
Je lepsie to vybrat a to vcas. Nie je dobre ani skoro ani neskoro. Niekedy to ide aj ambulantne, vtedy staci lokalna anesteza...
06.05.2016 - 20:43:12
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up