inak Lapos, pocuj, nemas nahodou v rezerve tu gumennu nasadu na fox bleed syringe? len tu ciernu gumu? nemam nic cim to nahradim, samozrejme som svoju stratil.
09.05.2016 - 20:56:56
00
Ja to robím bez tej násady, nie je ju treba, akurát máš nižšie hladinu a dlhšie trvá kým vyjdu bublinky von ale preto začínam FIT-patrónou na úvod a medzičasom ju nechám nejaký čas odstáť, až potom skladám dohromady.

Btw. ty si mal tie zelené SKF na tej vidlici kde máš červené Modi? Prvé dojmy/rozdiely?
09.05.2016 - 21:07:43
00
ja mam tiez tie neorigo velke striekacky na kateter (Ramon by vedel ako sa to presne vola) - tiez to robim bez toho, ale nakolko som lavy, vzdy si ju vyrazim par krat a osprchujem sa v oleji. tiez nechavam odstat presne 1kavu a 2 cigy. (neviem tak do 30 min?) nie, nemal som ich na tej vidle, toto je Van, druhu mam float, ale velmi citlivy float (na jeho obranu). zelene dam do floatu. tiez bez kashima noh. prave sa chystam spravit velky servis. zajtra mi maju dojst tesnenia. dam vediet. (dokonca aj ram bude rovnaky)
09.05.2016 - 21:13:35
01
Ja pri FITke striekačku síce používam, no nenechávam v nej hladinu voľne stáť. Hlavne ňou dostávam olej do patróny, hladina sa dá potom nechať aj v hornom topcape. ;)
09.05.2016 - 21:18:37
00
ono uprimne mna trochu sklamalo ze fit nejde robit na kolene vakuom. aspon teda mne - nemam uz pristup k sustruhu aby som si vykrutil nasadu. toto mam rad napr. na lefty, ze ak trochu rozmyslas, vies tam prasknut dve striekacky napr. a urobit to velmi rychlo a velmi dobre. zas na druhej strane, fit je super., zatial asi top co sa tyka oprav., len teda no tie shaft clamps niesu zrovna zadarmo..
09.05.2016 - 21:22:11
00
ono uprimne mna trochu sklamalo ze fit nejde robit na kolene vakuom. aspon teda mne - nemam uz pristup k sustruhu aby som si vykrutil nasadu. toto mam rad napr. na lefty, ze ak trochu rozmyslas, vies tam prasknut dve striekacky napr. a urobit to velmi rychlo a velmi dobre. zas na druhej strane, fit je super., zatial asi top co sa tyka oprav., len teda no tie shaft clamps niesu zrovna zadarmo..
09.05.2016 - 21:32:21
00
Zacinam byt sedivy...Prosim vasi o vyjadrenie k mojmu problemu, lajbavosti, poruche alebo ako to nazvat...Novy bicykel...sedlovka reverb stealth...urobim vsetko ako mám...odvzušním, nafúkam na tlak, priberane dotiahnem sedlovku...zo zaciatku na nastaveni total " - " ide super...po niekolkych vystreloch pomaly klesa.. pridam na max " + ". Prvych par krat ozaj dobre, a neskor 15+ mam pocit ze rychlost opat pomaly ustupuje, az sa domnievam ze mi to opat nakoniec nevystreli. Je to bežné, niečo som neurobil dobre, alebo je niečo vadné ? Aj ovladač mam pocit ze po tych vystreloch nezostava uplne napnuty ale po mm sa pomalilicky vsuva ...Mám ho do dvoch mesiacov takze je to v zaruke. Ďakujem moc za rady
10.05.2016 - 20:07:50
00
Vyzerá to akoby niekde medzi mechanizmom na dne sedlovky a páčkou unikal olej. Odporúčam vytiahnuť von z rámu, ešte raz naplniť, zopakovať postup a sledovať úniky oleja. Možno sa nejakým nedopatrením poškodila hadica alebo hocičo iné (?).

Nepredpokladám, že by sa pri zlom naplnení chvíľu správala páčka normálne a až časom by prestala fungovať.
10.05.2016 - 20:15:33
00
Lapierre napísal:
Vyzerá to akoby niekde medzi mechanizmom na dne sedlovky a páčkou unikal olej. Odporúčam vytiahnuť von z rámu, ešte raz naplniť, zopakovať postup a sledovať úniky oleja. Možno sa nejakým nedopatrením poškodila hadica alebo hocičo iné (?).

Nepredpokladám, že by sa pri zlom naplnení chvíľu správala páčka normálne a až časom by prestala fungovať.


ak to vytiahnem nejaky vplyv na zaruku by to mat nemalo nie..ved aj tak by som to posielal bez bicykla...to len pre istotu sa pytam.
10.05.2016 - 20:18:55
01
nie neboj môžeš vytiahnuť z rámu...
10.05.2016 - 20:20:58
00
Laro22 napísal:
nie neboj môžeš vytiahnuť z rámu...


No musim sa nato pozriet...som zvedavy naco pridem :O potom znova napisem co s ty mrobit ak tomu nieco bude..ci mi to odporucite urobit doma alebo im to radsej poslat...
10.05.2016 - 20:24:50
01
Zdravim, mam problem s novym Reverbom (mam ho len od vcera):
seka asi prve 2 cm pri zasuvani a zaroven ked vysuvam tak sa sekne 2 cm pred uplnym vysunutim, ide len poriahnut rukou, je citit ze tam nieco "skrie". Prikladam aj link na video.
Neviete niekto co s tym? Diki

https://www.youtube.com/watch?v=oGBajyXOG8w
11.05.2016 - 07:01:47
00
Poradit neviem,ale ozaj by ma zaujimalo,ci je tu na fore vobec ktosi,co ma reverba a este to nemal nejakym sposobom doj*bane!?
11.05.2016 - 07:23:30
00
ja :) ,klop klop klop... akurat az po dvoch sezonach uz vymenene komplet tesnenia -bezny servis...
11.05.2016 - 08:44:46
00
Kaper napísal:
Poradit neviem,ale ozaj by ma zaujimalo,ci je tu na fore vobec ktosi,co ma reverba a este to nemal nejakym sposobom doj*bane!?

a ty ju máš už sedlovku opravenú?
11.05.2016 - 08:56:37
00
keyboard_arrow_up