prosím vás viete poradiť nejaké spoľahlivé a podrobné mapy pre iOS? Google Maps moc podrobné nie sú, narážam na vojenské lesy a podobne. Ďakujem
17.05.2015 - 13:05:13
00
Nemám iOS, ale pokiaľ viem, dosť chvália program Galileo. Mapy doň sa dajú vyrobiť programom MOBAC, ktorý tu má vlastnú tému.
17.05.2015 - 18:09:46
00
ozivim tuto temu...... pisal mi 2212igor ze ma problemy s Galileo pro a zaznamom... ako pise laco Galileo Pro je dobry program ...ja ho pouzivam len nato aby som sa orientoval v terene.... mapy si vyrabam v MOBAC-u....... na zaznam trate pouzivam Runtastic Pro ktory mi ale robi tiez problemy pri zazname a niekedy sam od seba prestane zaznamenavat trasu a hodi tam rovnu ciaru od polovice vyjazdu az do ciela....... igorovi to robi viacero apolikacii.... neviete teda niekto ci je probelm v apkach alebo ma nejaky probelm jablko??-
lebo na androide mi Runtastic krasne fungoval a jablko hapruje aj 5-ka aj 6-ka
17.05.2016 - 09:46:20
00
Kamoš používa Runtastic na 6ke a jemu občas mrzne. Ja som ho skúšal, ale neoslovil ma, prešiel som na Runkeeper. Obe tieto appky sa správajú tak, že ak niečo zblbne, tak potom spájajú chýbajúce časti trasy rovnou čiarou.
Najradšej mám MotionX, to funguje bez problémov, najviac sa mi páči, že sa dajú stiahnuť mapy aj do offline režimu, keďže v horách často vypadáva signál. Výstup z neho prípadne šupnem do Runkeepra, ten mi za rok zdochne tak zo dvakrát.
17.05.2016 - 10:33:45
00
Na iPhone používam na záznam SportsTracker - kedysi som ich porovnával a SportsTracker (v batohu) vychádzal +- rovnako ako Garmin305 (na riaditkách) a podstatne lepšie ako (vtedajší) Locus Pro.
17.05.2016 - 12:47:15
00
keyboard_arrow_up