koirytnacka napísal:
Diky Fixska, vies mi poradit aj nejaky shop s dobrymi cenami?

Ja som si ich kúpila u Libora po vyskúšaní, no vzala som si výpredajový model (to isté čo nový len iná farba). Ak vieš, ktorý model presne a akú veľkosť chceš, tak ich jednoducho hľadaj na nete kde ich majú najlacnejšie, vyskytujú aj na nemeckých šopoch v dobrých cenách.
17.05.2016 - 11:42:02
00
Zobral som model freeride na snowboard online, mam tam zlavu 18% tak vysli 86€. Snad su velkosti ako standardnej obuvi a nie ako u Shimana :-)
17.05.2016 - 11:48:50
00
https://dirtmountainbike.com/bike-reviews/shoes-helmets-etc/best-spd-trail-enduro-shoes.html
17.05.2016 - 13:43:16
00
Za mňa 5-10 sú ako papučky. mam ich jak na leto tak aj na zimu. Miešať ich aj z spd zamkom nie je dobre riešenie nakolko na platformach ti zavadza alebo vyrušuje ten zámok na spd- čko. Mam tretry MTB a tiež som to skúšal ale noha nebola pevno asadená./ bola na krivo / To su ale moje poznatky. Preto už vyše roka som v papučkách. ;)
Bral som ich s BAJKULA obchod.
17.05.2016 - 14:04:19
00
Ak ide o to, ja mám na platformy 5.10 a na SDP pedále tretry s kufrom ... nemiešam toto kombo do kríža :) sorry chalani ak to tak vyznelo, no pocit z toho aké sú tvrdé a komfortné myslím, že dokážem opísať či sú spd alebo flaty a áno, 5.10 sú papučky
17.05.2016 - 14:39:15
00
Zdravím, kupujem prvé tretry na cestak, podľa skúšania tretier shimano a dmt odhadujem, že mi padnú 43.5 EU veľkosť. Iné značky sú málokedy v kamenných predajniach aby sa vôbec dali vyskusat. Polcisla nevedia ani objednať, vraj sa vyrábajú ale na slovensko nedodávajú. Prezrel som aj nemecke e-shopy, v rozpätí 80-140euro toho veľa nie je, akurat chainreactor má voľné 43.5 shimano r107. Niekde sa podľa polcisla nedá ani filtrovať ponuka iné značky sa mi síce páčia ale chcem sa trafiť na prvykrat s veľkosťou nevymienat si ich so zahraničným e-shopom ak nesadnu. Nenapada niekoho ešte čo by som mohol skúsiť/hladat? Kupoval niekto polcisla na slovensku? Mne by sa pozdávalo aj dmt s upinacim kolieskom lepsia sedia ale polcislove som na českom e-shope našiel za až 200e. Ďakujem za tip.
21.05.2016 - 12:57:11
00
AK ti jedna značka sedí 43,5 iná ti môže sedieť v inom označení čísla, ja by som sa nefixovala na 43,5 .... ak už nechceš kúpiť v obchode, tak si kukaj konkrétne pre každú značku veľkostné tabuľky. Každý výrobca robí odlišné tvary a aj dĺžky sa môžu líšiť.
22.05.2016 - 19:12:34
00
fixska napísal:
AK ti jedna značka sedí 43,5 iná ti môže sedieť v inom označení čísla, ja by som sa nefixovala na 43,5 .... ak už nechceš kúpiť v obchode, tak si kukaj konkrétne pre každú značku veľkostné tabuľky. Každý výrobca robí odlišné tvary a aj dĺžky sa môžu líšiť.


Ano, to by mohlo pomoct, ale podla tabulky si spravnu tretru nekupis, skratka tvar kopyta je rozlicny no a v kamennych predajniach som zatial narazil iba na shimano a DMT, ale nasiel som dalsie dva shopy kde by mohli mat ine znacky, kazdopadne na slovensko sa polcisla nevozia, overil som si to, dokonca ani niektore eshopy v zahranici ich neponukaju a celkovo, moj rozmer 43-44EU je taky prilis casty ze aj ked je nieco alternativne, urcite ani zdaleka nemaju podobny rozmer :(
Mas typ kde v BA je dobra predajna na tretry mimo Shimano a DMT sortimentu?
Inak vsaka fixska.
22.05.2016 - 19:47:49
00
edy34 v Zanze maju Northwave
22.05.2016 - 19:53:15
00
Ja som pred nedavnom kupoval northawe spike v intersporte mali ich za super cenu 29.99 €. cena bola bezkonkurencna a sedia ok, pocitovo su trocha sirsie ako shimano...bral som 44 dlzka 29 cm.
22.05.2016 - 20:02:30
00
todam napísal:
edy34 v Zanze maju Northwave


dik, pojdem pozriet zanzo bike.
22.05.2016 - 20:02:51
00
edy34 napísal:
Ano, to by mohlo pomoct, ale podla tabulky si spravnu tretru nekupis, skratka tvar kopyta je rozlicny no a v kamennych predajniach som zatial narazil iba na shimano a DMT, ale nasiel som dalsie dva shopy kde by mohli mat ine znacky, kazdopadne na slovensko sa polcisla nevozia, overil som si to, dokonca ani niektore eshopy v zahranici ich neponukaju a celkovo, moj rozmer 43-44EU je taky prilis casty ze aj ked je nieco alternativne, urcite ani zdaleka nemaju podobny rozmer :(
Mas typ kde v BA je dobra predajna na tretry mimo Shimano a DMT sortimentu?
Inak vsaka fixska.


Ja viem, že sú každé iné, veď preto sa čudujem, že si niekto kupuje topánky cez eshop .. chápem, že v predajniach toho nie je veľa ale som sa snažila napísať, že sa neupínaj na polčísla za každú cenu zo všetkých značiek. Bol si v BA všade? SS, kaktus, greenbike, velocity, cyklohouse, bajkula, zanzo, ... choď všade, poskúšaj rôzne modely aj drahšie aj iných výrobcov a ak chceš, hľadaj na hocjakom eshope cenu ... skús aj Scott, Mavic, Bontrager, Giro, ... Dajú sa nájsť aj za dobrý peniaz.
22.05.2016 - 20:34:07
00
fixska napísal:
Ja viem, že sú každé iné, veď preto sa čudujem, že si niekto kupuje topánky cez eshop .. chápem, že v predajniach toho nie je veľa ale som sa snažila napísať, že sa neupínaj na polčísla za každú cenu zo všetkých značiek. Bol si v BA všade? SS, kaktus, greenbike, velocity, cyklohouse, bajkula, zanzo, ... choď všade, poskúšaj rôzne modely aj drahšie aj iných výrobcov a ak chceš, hľadaj na hocjakom eshope cenu ... skús aj Scott, Mavic, Bontrager, Giro, ... Dajú sa nájsť aj za dobrý peniaz.


Ja mám tiež husiu kožu kupovat cez e-shop tretry, hlavne ak som daný model a číslo nemal na nohe vyskusany. Preto som napísal sem. Turistické topánky ked kupujem mam rovnaký problém a tak mám o vyše polcisla vacsie a aj otlaky a podliate prsty.
SS, kaktus, greenbike, velocity som navštívil špeciálne kvoli tretram a som tam kde som. Shimano 43.5 hľadám.
Do zanzo sa chystám, bajkulu poznam, ani tam nepôjdem kvoli tretram, nedá sa tam parkovat a sortiment je aj tak tradičné malý, ale chcem tam ísť kvoli dresu tak pozrem aj tretry. Cyklohouse nepoznam, skusim.
Ak do týždňa nenájdem, pojdem do kamennej predajne mtbiker a do bikepeaku (velkoobchod shimano a bontrager) ale tiež nedovazaju polcisla na bontrager podľa webu, to pojdem tiež akurat dúfať, že tvar kopyta vykompenzuje veľkosť.
Este v lamači som včera našiel predajňu diadora, jedna z mala firiem čo tu predáva tretry s polcislami! Ale netuším čo tam realne budú mať. Vďaka za pomoc.
22.05.2016 - 21:03:52
00
Cyklohouse predava Bontrager. Dobre je v obchode vyskusat, problem je ze casto v obchodoch nemaju, co clovek najde na internete. Napr. moje Sidi sa na Slovensko nevozili v bielo modrej farbe, ale aspon v Bratislave u Privaru mali ten model v inej farbe, o pol cisla mensie a o pol cisla vacsie, objednal som cez www.bikeinn.com Tento rok sa mi zapacili tieto
https://www.bikeinn.com/bike/catlike-whisper-mtb-2016/135913798/p na chladnejsie obdobie k ciernym dlhym gatam, ale nenasiel som moznost ich vyskusat. Svojho casu predaval znacku Catlike obchod na Parickovej pri Nivach, denne som chodil okolo do roboty, ale prestahovali sa do Devinskej, neviem ci tam este su, na staru mailovu adresu nereagovali, do Devinskej sa mi nechcelo ist, aj tak by ich asi nemali, tak som to riskol a objednal cislo 43, ktore bezne nosim, Sidi mam 44. Boli male, tak som ich poslal spat a objednal 44. T.j. bude ma to stat navyse 14.5 za poslanie spat a 9.5 za opakovane dorucenie. Uz mi potvrdili, ze sa vratili, na vratenie penazi este musim pockat.
24.05.2016 - 09:06:38
00
skusat tovar v kamennej predajni a nasledne objednavat cez e-shop... to je take, slovenske...
24.05.2016 - 09:09:55
06
keyboard_arrow_up