Mne na rozfaklene koleno pomohol Artenal. Take pirule, asi mesiac som ich uzival. A pomaha aj klacanie v kostole. To je recept mojej starej mamy :)
05.05.2016 - 22:56:21
02
Tiež mám problém.s kolenom pri dlhších jazdách.. Najskôr som mal nižšie sedanu, po zvýšení na pravom kolene bolesť nepociťujem... Na ľavom pri dlhšej jazde pociťujem pichavu bolesť pri každom zabere
.. V oblasti jabĺčka alebonako to.nazvat.. Aj na dotyk má vtedy boli.. Je to nesprsvnou výškou sedenia? Naslapom? alebo mam niečo s kolenom? Nejaké skusenosti? Nikdy predtým som s kolenami problém nemal...
22.05.2016 - 23:17:54
00
mna pichalo v kolene, ale uz som s tym vybabral. vymenil som perinu :). a fakt to pomohlo. maval som taku ako keby deka v obliecke, mozno som mal podchladene kolena abo co pri spani. po 'zatepleni' vsetko ok
25.05.2016 - 21:44:24
00
tak odbornici skuste poradit nieco na zacinajucu bolest kolena ... teda okrem studeneho piva a udeneho bravcoveho kolena ... predpokladam , ze beh trnavskej stovky uz v sobotu nestiham ... len horsie je , ze uz sa ta bolest ozyva aj pri bikovani ...
30.05.2016 - 12:08:37
00
kenttaur skus aj niečo takéto kĺbová výživa mala by už do 2-4 týždňov zabrať.
31.05.2016 - 08:20:48
01
peddro vdaka za radu ... klbovu vyzivu som zacal uzivat az ked sa objavili prve bolesti ... nuz napisem to tak sprosto: by som potreboval byt fit uz do par dni ... ale predpokladam , ze bude lepsie danu akciu zrusit a neriskovat , ze si koleno odpisem uplne na par mesiacov ... ale aspon viem , ze ta klbova vyziva je prevencia a nie okamzite liecivo .. vdaka
31.05.2016 - 08:26:59
00
Kašli na klbové výživy a iné blbosti a utekaj k lekárovi. Platíš si poistenie, niet dôvodu neporadiť sa s lekárom. Kĺbové výživy môžeš brať aj popritom, neuškodia. A nepomôžu.
31.05.2016 - 08:30:05
01
V prípade, že je suché koleno, trochu pomôžu vytvoriť viac kolagénu. Ak je poškodená chrupavka, tak nepomôžu.
31.05.2016 - 10:10:26
00
Neviem, čo je suché koleno, ale na mtbiker.sk tak či tak nezistí, prečo ho to bolí a čo tomu pomôže :-) Návštevou lekára nič nepokazí, nenávštevou si môže odpísať kolená.
31.05.2016 - 10:29:12
02
Suché koleno je, že sa prirodzenou cestou netvorí dostatok kolagénu (geneticky, po úraze, vekom, ale aj po intenzívnom opakovanom namáhaní), chrupavky nemajú dostatok "vazelíny" a pohyb v kĺbe je bolestivý. Pokiaľ to nie je patologického pôvodu, tak postupne si telo kolagén vytvára a dopĺňa. No a nie je chybou pomôcť trochu telu doplnkami výživy.
31.05.2016 - 14:18:24
00
kenttaur napísal:
peddro vdaka za radu ... klbovu vyzivu som zacal uzivat az ked sa objavili prve bolesti ... nuz napisem to tak sprosto: by som potreboval byt fit uz do par dni ... ale predpokladam , ze bude lepsie danu akciu zrusit a neriskovat , ze si koleno odpisem uplne na par mesiacov ... ale aspon viem , ze ta klbova vyziva je prevencia a nie okamzite liecivo .. vdaka

tak tu TT100 rozhodne vynechaj, a navštív napríklad clinica ortopedica v Retre, síce sa platí, ale budeš mať pomerne rýchlo výsledok, čo máš s kolenom, majú vlastné MRI a sú promptní
31.05.2016 - 14:51:52
00
saaleem napísal:
Tiež mám problém.s kolenom pri dlhších jazdách.. Najskôr som mal nižšie sedanu, po zvýšení na pravom kolene bolesť nepociťujem... Na ľavom pri dlhšej jazde pociťujem pichavu bolesť pri každom zabere
.. V oblasti jabĺčka alebonako to.nazvat.. Aj na dotyk má vtedy boli.. Je to nesprsvnou výškou sedenia? Naslapom? alebo mam niečo s kolenom? Nejaké skusenosti? Nikdy predtým som s kolenami problém nemal...


Ked ta boli koleno zpredu problem moze byt v nastaveni naslapov. Nemas kufre na tretrach posunute prilis dopredu? Ak ano skus ich posunut viac dozadu a zaroven zniz sedlo o par mm. Pripadne skus si pohladat nejake info o nastaveni predozadnej polohy kufrov.
31.05.2016 - 17:16:55
00
dnes som si kúpil wobenzin kedže mám objednaný bajk a v nedelu som mal úraz (prešla mi cez nohu asi trojtonová desta) rád by som liečenie urýchlil...tak som zvedavý..
16.08.2016 - 10:53:09
00
Dobre si urobil, dobré a drahé placebo.
16.08.2016 - 21:55:12
01
...neviem síce čo je zač tá " desta " , no viem , že ten Wbenzin je ale že všetko len nie liek ...
16.08.2016 - 22:22:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Návleky / Na kolená)
keyboard_arrow_up