ja som mal tiez tento problem aj ked ruky mi niekedy este trpnu a to neviem identifikovat z coho, ale krize mi od vtedy presli , riesil som to zo Slivou a tak isto radila predstavec-aj som vymenil a potom je dost dolezite akym sposobom slapes. nie je dobre moc silovo, vtedy sa tam zapajaju aj chrbtove svaly, ale je dolezite slapat frekvencne. a toto ked som dodrzal tak bolest v krizoch okamzite prestala, ale naozaj okamzite . skus viac slapat s tym ze budes len nohy do toho zapajat
02.06.2016 - 11:53:35
00
saimon25 napísal:
Tieto iste priznaky som mal aj ja ale aj s tym že my trpli chodidla až do takeho stavu že som ich mal ako drevo ruky aj nohy.Prestal som :facepalm: pyt :facepalm: kavu a začal som pit bezkofeinovu.Po 2000 km to prestalo ale ako som si dal vatši zahul kofeinu tak my začli trochu trpnut ruky,tento rok mam zatial 2500km a zatial netrpnu a kavu pijem len 1 za den ostatne bezkofeinove


...pitie kávy v príčinnej súvislosti s trpnutim rúk aj nôh ? To sú mi novinky ...

No a este pridám radu zo života : pozitívny a skrátený predstavec , rajdy lastovičky a častejšia zmena polohy pri šľapania a tempa/ kadencne/ a ak máš dlhší bike na svoju výšku daj sedlo dopredu trosku...
02.06.2016 - 16:46:24
00
Som pisal že pri velkom použiti kofeinu my trply nohy aj ruky a to som ani nebycikloval,pri obyčajnom spanku som sa zobudil na to že si necitim ruku na ktorej som mal položenu hlavu,niekde som čital že to ma vpliv na nervove zakončenia noh aj ruk a samozrejme ked trpim neuropatiou a nefropatiou tak nepišem bludy.A na bycikli som nemenil ani predstavec ani posed zatial to vyhovuje ale ako pišeš treba menit polohy šlapania
02.06.2016 - 22:11:04
00
keyboard_arrow_up