Ahojte, ak sa tu najde niekto z piestan alebo okolia, chcel som sa spytat, ci niekto nepozna alebo neabsolvoval trasu piestany - trebatice okolo druzstva pri tescu.. Pozeral som tuto trasu na gugl mapach, tam to vyzera priechodne... Mate niekto nejake info? Po hlavnej ceste je to dost krkolomne... dakujem
11.05.2016 - 20:38:29
00
to by celkom aj mňa zaujímalo...na Katarínku som išla po hlavnej ,čo ma teda mrte nebaví, od PN do Trebatíc, ale z Trebatíc sa dá cez družstvo krížom po poli prejsť-len som poprosila takú tetu,aby mi otvorila tú ich bránu-a teta zobrala na sto metrov taký retro bajk a odviezla sakúsok so mnou...:D vyšla som za Vrbovým -zase na hlavnej....
01.06.2016 - 09:56:56
00
inak potom sa da prejst po polnych cestach aj z Veseleho (popri druzstve) smer Kocin-Lancar/Dolny Lopasov, alebo aj Dubovan (tiez popri druzstve) smer Dolny Lopasov
09.06.2016 - 21:32:19
00
Kamarát z Vrbového mi hovoril, že sa asi bude asfaltovať železničný val z PN do Vrbového keďže tadiaľ už vlak nechodí. Ale neviem žiadne ďalšie info. Kedy, čo, ako...
Ale každopádne by to bola super trasa pre biky keďže tam po hlavnej chodí veľa aút a na krajnici je vyjazdený poriadny hrb (najmä medzi Vrbovým a Trebaticami).
Inak do Lopašova sa dostaneš rôznymi cestami, aj z Rakovíc. Tých poľných ciest tam je veľa.
09.06.2016 - 22:11:10
01
keyboard_arrow_up