Na budúci týžden dojdi na kavču, dám rady ... Ale tak bežný deň : ráno proteínovy Shake 30gr , doobedu ak som hladný dám buď priteinovu tyčinku alebo jogurt s tvarohovym koláčom , obed mäso a zelenina , večera to iste popripade to , co som pofotil... Sacharidov prijmem asi 50-100 gramov, bielkovín 1,2 gr na kilo, ideál by bol 1,5 ... Ak idem na bike iontovosacharidovy nápoj PowerBar . Každý 4-5 deň dám 100 gramov zamiakov alebo ryžu ... Dresingy na dochutenie používam hojne. Proteínove tyčinky zo stránky Ketodiet. Voda od 2,5-4 litre denne , alkohol O ( nula litrov :D ). Kavujem 7-8 X 7gr ristretta , možno jedno hradím 14 gramovym kapučinkom. ... A samozrejme najdôležitejšii element : spokojný sexuálny život . Týždnny nájazd som zvýšil na 150-200 prevažne cesta - snažím sa kopce /Rudnicky okruh , Zl. Idka.../. Intervaly a silové nástupy trénujem v rámci cestného výjazdu alebo 2 X týždenne dám XC výjazd v trvaní 1,2-2 hoďky a snažím sa to " odmakať " na bomby


Naposledy upravil Ramon1 dňa 09.06.2016 - 20:32:27, celkovo upravené 1 krát.

09.06.2016 - 20:24:17
01
:D dobre pridem na tu tvoju povestnu kavu...
09.06.2016 - 20:28:52
00
uff, ved to uz vazis veru menej ako ja :D
09.06.2016 - 20:34:47
00
Treba byť na seba tvrdý , vytrvalý a aj napriek prvotyzdnovej stagnácii poklesu váhy vytrvať . Po " naštartovaní " to by už malo ísť samo ... Len pozor , tento rozbehnutý " vlak " sa aj tažšie brzdí , treba si byť toho vedomí , aby ste to neprestrelili. Moja cielovka by mala byť niekde okolo 70 kilo. Meriam 178 cm.
09.06.2016 - 20:42:03
00
Ramon1 Ked tak pozeram na ten tvoj jedalnicek (a kopec kavy..uf..ale tu neriesim), tak to low carb nie je ;) V podstate len davas pozor co jes a nejes vsetko, co nezje teba ;) A hlavne mas asi (konecne?) vyvazenu stravu. Je to len v tom, nie v low carb, ketoblbosti,...

Dobra prednaska o vyzive a doplnkoch.
Milan Sedliak: Výživa a doplnky stravy thumb_up0thumb_down
10.06.2016 - 08:47:26
00
0 litrov? To by ma zabilo!!!
10.06.2016 - 08:59:01
00
on nemože byť vychodňar
10.06.2016 - 09:42:36
00
Ak chce niekto zhodit kila tak s upravou stravy jednoznacne vynechat aj alkohol, clovek si povie ze ked si da pivko tak sa nic nedeje, ale aj ja sam som pozeral kolko sa da zhodit za mesiac iba vynechanim alkoholu.
10.06.2016 - 09:44:12
00
No randy , dovolím si nesúhlasiť...Je to low carb / nízkosacharidová / ak to beriem na počet prijatých sacharidov v gramoch. Možno , neviem máš iný terminus-technikus ...A vyvážená už duplom nie je...Redukované sacharidy, redukované tuky...Ako bývalý kulturista by som sa k takej strave neuchýlil - budovanie svalovej hmoty by bolo nemysliteľné. Ale nakoľko to u mňa funguje , cítim sa zdravo, redukoval som hmotnosť / zdravo a celkom efektívne / bez straty svalovej hmoty na " cyklo " svaloch môžem slúžiť ako príklad aj pre iných ...Ja som na začiatku išiel - prvotnú myšlienku mi vnukol Marinada. Aj on výrazne zredukoval hmotnosť, cíti sa zdravý a výkonný...Pred 6 rokmi kedy som objavil cyklistiku a toto fórum / díky vám všetkým / som postupne upravil svoj životný stýl, výkonnosť , hmotnosť . Foto tlstého Ramona1 vám tu z pochopiteľných dôvodov vešať nebudem , ale z pôvodných 109 kilo mal som v januári 2016 92-94 kilo a po zmene stravy dnešných 76,5 . Takže , či to pomenujeme tak alebo onak u mňa to funguje a verím že aj u iných kt. sa na to dajú...
10.06.2016 - 10:07:12
04
Ramon1 Naklikaj si to do kalorickych tabuliek len tak pre zaujimavost. Odporucane je 2-3 g/kg sacharidov (no da sa aj s minimom fungovat, dokym ti staci vytrvalost), ale ked to zoberieme celkovo, tak cloveku staci 40 % energie zo sacharidov a po 30 % z tukov a bielkovin. To bohate staci aj sportujucemu cloveku. No a tak to staci zratat a zistis, ze clovek toho vela nepotrebuje zozrat, len vela nesportovcov sa preziera a preto aj tak vyzeraju.
A popri tom..chuda srdiecko :) max 3 kavy!! :)
10.06.2016 - 10:39:05
00
Ja nemusím nič klikať, nie je kaloria ako kaloria...veď som ti to písal že NO : sugar, cestoviny, ryža, zemáky, ovocie minimum, absolútne žiadne sladené nápoje ani Donalda si nedám...Ja viem kolko je odporúčaný príjem v gramoch bielkovín, tukov aj " cukrov ". Káva srdcu neškodí - túto dogmu si skús z podvedomia vymazať . Ako by som počul dialóg so starou babkou keď k nej prídem so záchrankou... babka : "Mám vysoký tlak a aj kávu mi lekár zakázal piť"...Podotýkam , že ja hovorím o zdravej kávovej extrakcii menom ristretto-espresso , certifikované espresso / daj do gugela / , nie o sračko-zlievke prevarenou vodou s tukovými škvrnami plávajúcimi na hladine. Ano , keď som kávoval Jura-ou tak tam sa nedá hovoriť o extrakcii , aj keď káva bola celkom chutná. A tiež som si nedovolil viacej ako 3-5 denne...

P.S.: No schválne , nedá mi , koľko že ti moje večerné menu hodilo "tabuľkových " sacharidov a prijatých kalórií ?

Prílohy:

Komentár súboru: toto je espresso o tom hovorím...
2016-06-10 11_22_34-Káva - příprava nápojů _ Ráj kávy.png
2016-06-10 11_22_34-Káva - příprava nápojů _ Ráj kávy.png 350.4 KiB thumb_up0thumb_down

10.06.2016 - 11:25:08
01
Ale ved si nespominal si len bezne jedlo. Ale spominal si iontak, dressingy, potom aj zelenina ma nejake sacharidy, proteinova tycinka, kolacik,... a zrazu mas kopec cukrov. Ale neklikal som to. Je mi to fuk :)

Ehm...ved jasne, snad si nemyslis, ze som myslel pollitra brecky z McCafe :) Taku pidi kavicku si dam tak raz do mesiaca. Ale zas mat to ako drogu, ktoru musis do seba liat niekolkokrat denne tiez nie je dobre. Ci? :)
10.06.2016 - 11:40:06
00
Ano z časti máš pravdu...sladkú drogu menom Cola som menil za espresso drogu...A pamätaj " drogy jedine z rúk lekára " ... :D
10.06.2016 - 11:45:44
00
Dobre pripravené ristretto obsahuje o polovicu menej kofeinu ako napr. capucino alebo veľké presso.
10.06.2016 - 11:55:04
00
Tak zas na Kofolu nedam dopustit...ked umieram na vyjazde :))))
10.06.2016 - 12:00:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up