Viem ze na svete je vela debilov ale mna by ani nenapadlo spraviť takuto svinacinu. K predchadzajucemu prispevku som zabudol dopisat ze ja bajk predavam a chlapík ktory komunikuje v anglictine kupuje. S cenou suhlasil povedal ze kuriér nieje problem.
10.06.2016 - 16:17:49
00
tak sem zkopiruj co ti napisal
10.06.2016 - 16:19:58
00
JAHMANsvk napísal:
:D to fakt? kolko mas rokov? dufam ze do toho nejdes! je to cisty *****! teda ak komunikuje v anglistine a pyta od teba dopredu nejake peniaze za kuriera, a pod...


"Zdravím hladam niekoho kto ma skusenosti s predajom bajku do zahranicia ozval sa mi chlapik na moj inzerat a chce platit paypalom dopredu a kurier by mal po pripisani platby vyzdvihnut bajk. Nemate niekto skusenost s takymto predajom? Kazda informacia pomoze. Ďakujem"

Mne sa zdá, že tu nikto nič nekupuje, ale predáva a kupca chce platiť vpred. Samozrejme, "*****" to stále byť môže.
10.06.2016 - 16:22:06
00
podla mna je to blbost jak rožky, odkial je? ty keby si kupoval bajk a byval v niekde v anglicku tak kukas slovenske inzeraty a nechas si ho doviest? to sa tak oplati ten tvoj bajk a ma taku brutalnu cenu? tak potom ho chcem ja! :D
10.06.2016 - 16:23:12
01
Najprv ze ci mam este ten bike ja ze ano a on toto: jeho 2. Mail: Hello,
Thanks for the email.
I'm ok with the condition of the bike  and i will like to have it as soon as i can.
So kindly send me the final price you intend to sell the bike  so that we can finalise this deal.
Thanks
3.: Hello,It is my pleasure to read from you once again. In regards to your email, i am ok with the price and the condition of the bike  as you have stated in your email and i will like to get it as soon as possible. I will be paying via PayPal (www.paypal.com), because it is an Instant payment and secure for online purchases and The bike  will be picked up from you by a private transport company after i have completed all the payment and you have gotten your money. So kindly get back to me with your PayPal details as listed below (Name, PayPal Registered Email & Tel) so that i can proceed with the payment through PayPal.
I wait to read from you.
10.06.2016 - 16:29:11
00
majorkucera napísal:
Najprv ze ci mam este ten bike ja ze ano a on toto: jeho 2. Mail: Hello,
Thanks for the email.
I'm ok with the condition of the bike  and i will like to have it as soon as i can.
So kindly send me the final price you intend to sell the bike  so that we can finalise this deal.
Thanks
3.: Hello,It is my pleasure to read from you once again. In regards to your email, i am ok with the price and the condition of the bike  as you have stated in your email and i will like to get it as soon as possible. I will be paying via PayPal (www.paypal.com), because it is an Instant payment and secure for online purchases and The bike  will be picked up from you by a private transport company after i have completed all the payment and you have gotten your money. So kindly get back to me with your PayPal details as listed below (Name, PayPal Registered Email & Tel) so that i can proceed with the payment through PayPal.
I wait to read from you.


pošle ti peniaze a keď mu dojde tvôj bajk tak platbu stiahne a má peniaze aj bajk... teda myslím, že takto to robia
10.06.2016 - 16:31:52
00
https://jakebillo.com/more-scams-how-you-can-get-ripped-off-using-paypal/
10.06.2016 - 16:32:20
03
Ale ako moze vybrat peniaze z mojho uctu bez toho aby som o tom vedel?
10.06.2016 - 16:33:03
00
proste je to o*eb, netreba na takeho ponuky vobec reagovat, ziadne, ale ved skusim, ved neposlem nic dopredu, ved mozno je seriozny, ako moze tot, ako moze tamto. Chce ta oklamat, koniec, bodka... nechaj to tak


Naposledy upravil Muraddin dňa 10.06.2016 - 16:34:21, celkovo upravené 1 krát.

10.06.2016 - 16:33:36
02
majorkucera napísal:
Ale ako moze vybrat peniaze z mojho uctu bez toho aby som o tom vedel?

tak este raz https://jakebillo.com/more-scams-how-you-can-get-ripped-off-using-paypal/
10.06.2016 - 16:34:01
00
Skusim sa ho opytat odkial je a ze mu bajk doveziem rovno domov a bude platit cash. Alebo sa nato vyserem a budem sa ho snazit predat na slovensku
10.06.2016 - 16:39:41
00
A este ma napadla vecs kupnou zmluvou ale tym by som asi vela nedocielil ci?
10.06.2016 - 16:40:46
00
V najlepsom si s nou vytries zadok...
10.06.2016 - 16:42:10
00
Tak skusim este raz a naposledy, nechaj to tak, neozyvaj sa mu viac, je o******. Predaj ho normlane na slovensku...
10.06.2016 - 16:43:12
02
ak ti to doteraz nie je jasne, tak si beznadejny pripad a smelo v tom pokracuj
10.06.2016 - 16:44:25
08
keyboard_arrow_up