majorkucera - vyskusaj to, odvez mu ten bajk do nigerie. Pravidelne nas o ceste informuj v teme Status.
10.06.2016 - 16:47:03
05
:-D:-D chalani asi som mu naletel zo zaciatku ale jak tu pocuvam tie reči tak asi sa vybodnem nato aj ked som sa tesil ze budu lovašky na novy cestak ale tak co uz odrbac sa nenecham
10.06.2016 - 16:49:36
00
a ved skus to, mozno mu krivdime
10.06.2016 - 16:57:08
00
Anythingelse napísal:
"Zdravím hladam niekoho kto ma skusenosti s predajom bajku do zahranicia ozval sa mi chlapik na moj inzerat a chce platit paypalom dopredu a kurier by mal po pripisani platby vyzdvihnut bajk. Nemate niekto skusenost s takymto predajom? Kazda informacia pomoze. Ďakujem"

Mne sa zdá, že tu nikto nič nekupuje, ale predáva a kupca chce platiť vpred. Samozrejme, "*****" to stále byť môže.


sa ti zle zda v tom pripade :)
10.06.2016 - 17:04:32
00
majorkucera napísal:
:-D:-D chalani ASI som mu naletel zo zaciatku ale jak tu pocuvam tie reči tak ASI sa vybodnem nato aj ked som sa tesil ze budu lovašky na novy cestak ale tak co uz odrbac sa nenecham

Komu niet rady, tomu niet pomoci... Jezus, zarezervuj temu "Pomoc, oklamali ma, ako mozem dostat svoje peniaze spat?"
10.06.2016 - 17:15:51
00
mne stale vypisuje...na kazdy inzerat,,.. uz som ho blokol na gmaily.. mam inzerat na meridu cca 440€ a spyta sa kolko stoji tak sa ho chcem zbavit napisem ze 2000€ a on suhlasi ze paypal ucet mu ma poslat....je to cisty podvod.. neskor som mu napisal -- FUCK YOU--- a uz dal pokoj


email je

engr.jamesmorgan@gmail.com

James Morgan
13.07.2016 - 11:00:55
00
Zdravím, chcem sa opýtať na jednu vec. Predávam bike a ozval sa mi jeden pán že by ho zobral. Dohodli sme sa na cene a napísal mi tento e-mail:
Hello,
It is my pleasure to read from you once again. In regards to your email, i am ok with the price and the condition of the bike as you have stated in your email and i will like to get it as soon as possible. I will be paying via PayPal (www.paypal.com), because it is an Instant payment and secure for online purchases and The bike will be picked up from you by a private transport company after i have completed all the payment and you have gotten your money. So kindly get back to me with your PayPal details as listed below (Name, PayPal Registered Email & Tel) so that i can proceed with the payment through PayPal.

I wait to read from you.

Z toho súdim že peniaze mi pošle cez paypal a potom bude bike vyzdvihnutý nejakou súkromnou dopravnou spoločnosťou ( neviem si to predstaviť). Mohli by ste mi poradiť či je to bezpečné? Asi by som to nemal takto zverejňovať ale nechcem byť oklamaný. Jeho meno je James Morgan (jeho meno zverejňujem len preto či ho náhodou niekto nepozná a či to nie je nejaká "známa" firma). Ďakujem za rady.
25.07.2016 - 11:29:42
00
Nikto zo zahranicia nebude kupovat nic zo slovenskych bazarov. Je to vzdy odrb. (Cesko nepovazujem za zahranicie)
25.07.2016 - 11:32:11
02
Na tuto temu (posielanie/predaj biku do zahranicia) je tu toho kopec. Hladaj.
Ako pise PhilJ, je to odrb.
25.07.2016 - 11:35:17
00
Dobre ďakujem, nebudem riskovať.
25.07.2016 - 11:49:23
01
inak nedalo by sa to nejako pastnut do bazaru nejaky link na forum nejake upozernenie typu ze ak vam pise niekto zo zahranicia ze chce kupit vas bajk. asi hovadina. ale stale sa tu ozyvaju ludia ktory tomu uveria. resp. stale sa toho nejaky clovek "chyti"
25.07.2016 - 11:50:38
00
Mankois, prečo predávaš bike za 1 €?
25.07.2016 - 11:55:47
00
Nepredávam ho za 1 euro :D do políčka cena nemôžem zadať dohodou.
25.07.2016 - 12:02:59
00
A preto sa tam zadava nejaka rozumna hodnota, aby kupujuci ziskal obraz, ci ma vobec zaujem. Jednat sa da aj potom. ;-)
25.07.2016 - 12:10:14
02
Mankois napísal:
Zdravím, chcem sa opýtať na jednu vec. Predávam bike a ozval sa mi jeden pán že by ho zobral. Dohodli sme sa na cene a napísal mi tento e-mail:
Hello,
It is my pleasure to read from you once again. In regards to your email, i am ok with the price and the condition of the bike as you have stated in your email and i will like to get it as soon as possible. I will be paying via PayPal (www.paypal.com), because it is an Instant payment and secure for online purchases and The bike will be picked up from you by a private transport company after i have completed all the payment and you have gotten your money. So kindly get back to me with your PayPal details as listed below (Name, PayPal Registered Email & Tel) so that i can proceed with the payment through PayPal.

I wait to read from you.

Z toho súdim že peniaze mi pošle cez paypal a potom bude bike vyzdvihnutý nejakou súkromnou dopravnou spoločnosťou ( neviem si to predstaviť). Mohli by ste mi poradiť či je to bezpečné? Asi by som to nemal takto zverejňovať ale nechcem byť oklamaný. Jeho meno je James Morgan (jeho meno zverejňujem len preto či ho náhodou niekto nepozná a či to nie je nejaká "známa" firma). Ďakujem za rady.


si si neprečítal predchádzajúci príspevok??? James Morgan!!!
25.07.2016 - 13:07:53
00
keyboard_arrow_up