Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

11.06.2016
5. kolo - XCM Tour
3. kolo - Župný pohár
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (66)
ace123alex8Alexiusalfismizany1amulet314AndrejD1bajobbblazobrunicekbybColovladocripodanciwoDomestikdon281DURI76DyonexeborisenniofabkofeltoGaliPetIgor 55ikar1968janovargajaroslav_hjelo520jjsanjohny29JurajMTVLaciRockLIGRlubo_sulolukassamomajkoMajkyFmali6MarekGT4MarianPavkomartinko76minco87MKoMullopica500patas125patrikdePETER1014peter1976peter22peterppPetJagPogo89portoRaddyRadoCsiso33solvoStrenkistriezastriezotatranecvladisrewendozboZdejak
Neviem z akeho dovodu sa navazate do sestier Juhasovych ... ked sa pozrieme na tohotrocne vysledky zo Svatojurskeho maratonu aky casovy rozdiel je medzi 1-3 alebo 1-4 miestom? resp. na dosiahnutu priemernu rychlost aj v ostatnych pretekoch tejto sezony dnesny vysledok nevidim tak nerealne

Co tak sa pozriet aj na vykonnost superiek ? ( teraz sa zase nechcem nijak dotknut Kristiny alebo Barbory )
11.06.2016 - 19:57:26
00
peter1976 napísal:
žužu3011 dufam, ze si sa nenahnevala ked som porovnaval tvoj cas z roku 2015 :| Inak dievcata, mate moj respekt, podavat taky vykon, klobuk dole :y:

Ďakujeme za uznanie, robíme to pretože nas to baví a samozrejme je cieľom sa zlepšovať ale určite nie cestou úmyselného skracovania
11.06.2016 - 20:02:44
01
PETER1014 napísal:
Neviem z akeho dovodu sa navazate do sestier Juhasovych ... ked sa pozrieme na tohotrocne vysledky zo Svatojurskeho maratonu aky casovy rozdiel je medzi 1-3 alebo 1-4 miestom? resp. na dosiahnutu priemernu rychlost aj v ostatnych pretekoch tejto sezony dnesny vysledok nevidim tak nerealne

Co tak sa pozriet aj na vykonnost superiek ? ( teraz sa zase nechcem nijak dotknut Kristiny alebo Barbory )


Peťo, to je v pohode reálne sme mali naozaj o 4 km menej a 150 metrov výškových. Mna samu mrzí, ze nam ten kúsok chyba a neviem presne reálny čas, kedže tento maratón bol pre nas tréning a nie Majstraky sveta
11.06.2016 - 20:05:39
00
Pekná trať v peknom prostredí
Značenie slabunké trikrát som preletel odbočku
11.06.2016 - 20:05:41
01
PETER1014 napísal:
Neviem z akeho dovodu sa navazate do sestier Juhasovych ... ked sa pozrieme na tohotrocne vysledky zo Svatojurskeho maratonu aky casovy rozdiel je medzi 1-3 alebo 1-4 miestom? resp. na dosiahnutu priemernu rychlost aj v ostatnych pretekoch tejto sezony dnesny vysledok nevidim tak nerealne

Co tak sa pozriet aj na vykonnost superiek ? ( teraz sa zase nechcem nijak dotknut Kristiny alebo Barbory )


Nikto sa tu nenaváža do nikoho. Proste v cieli boli ohlasy, že pred niektorými figurujú vo výsledkoch jazdci, ktorí ich na trati nikdy nepredbehli a snažili sme sa nájsť logické vysvetlenie...
11.06.2016 - 20:06:19
03
opica500 napísal:
Pekná trať v peknom prostredí
Značenie slabunké trikrát som preletel odbočku

značenie úplne v pohode, stačí otvoriť oči a mať prehľad.
Ak toto sa ti zdálo zlé, tak choď na Novodubnický maratón a tak zablúdiš, že ťa budú hľadať ešte na druhý deň ...
11.06.2016 - 20:10:45
05
Za mňa super akcia, trať značená slušne, aj keď zablúdiť sa dá vždy, alebo zle odbočiť, stačí na pár sekúnd sklopiť zrak na tom dôležitom mieste a ste mimo trate :). Guláš celkom fajn, pochutil som si. Bol som prekvapený, čo dostali dekorovaní, pre tých borcov, ktorí boli na bedni sú asi zbytočné veci ako blikačky, lepenie na duše (väčšina bezdušáky), duša 26 (všetci jazdia 29 :)), replika dresu P. Sagana, či nejaké tričko, ktoré im bolo veľké :)
Páčilo sa mi, že prišiel stánok Eleven, mali celkom výber, vždy si u nich niečo vyberiem. Počasie tiež na jednotku, trať akurát. O rok dovidenia.
11.06.2016 - 20:11:16
00
Ešte by som doplnil požiadavku na organizátora, milsu, na zjazde do Devína, pár desiatkov metrov pred miestom, kde bola minulý rok občerstvovačka, som vytratil dušu s modrými motpkákmi, sedel tam chalan-regulovčík, prosil som ho, nech mi to zoberie a nechá v cieli, tiež som mu povedal číslo (237). Ak by sa veci našlo, budem rád, ak nie.. nech poslúžia iným :)
Ďakujem.
11.06.2016 - 20:15:21
00
Akcia organizacne v pohode, znacenie standard, gulas vyborny, na 40km dokonca na dvoch troch miestach zapisovali - kontrolovali cisla co presli.... Celkovo spokojnost.
11.06.2016 - 20:26:12
00
[quote="@1117460"]značenie úplne v pohode, stačí otvoriť oči a mať prehľad.
Ak toto sa ti zdálo zlé, tak choď na Novodubnický maratón a tak zablúdiš, že ťa budú hľadať ešte na druhý deň ...[/quote

Ťažko sa ide v prostredí kde si prvý krát a chceš prísť do cieľa v slušnom čase.
11.06.2016 - 20:33:07
00
peter1976 napísal:
Nieco na tom asi bude, u Juhaskach extra rozdiel, ked porovnam cas k babe na tretom mieste. Hmmm :-(

na toto som tiez narazal a hned sa cudoval kedze som ich na 13km predbiehal a odvtedy som valil sam az po 52km kde ma prvy pretekar predbiehal z dlhej trate potom do ciela nikto. a ked som prisiel do ciela tak uz som ich videl v cieli a nalozili mi 12min. a to som stal iba na jednej obcertvovacke (3.) kde som si iba doplnil vodu do flasky a zobral banan a vyrazil som.. a co som sa pytal kamaratky zo strednej ktora prisla 4min po mne do ciela tak tiez si nepamata ze ju predbiehali. tak isto som pocul ze neboli jedine co boli skor. ale ako nechcem nikoho obvinovat ci to umyselne alebo neumyselne. iba je mi to cudne a chcel som iba naznacit ze asi niekde sa stala chyba
11.06.2016 - 20:38:59
00
Zopar fotiek zo startu dlhej
https://goo.gl/photos/Zr5wXBQoMWXJ6MZU6
11.06.2016 - 21:30:22
03
Dnešný maratón si navždy budem pamätať! Išiel som 40-ku a niekde na 32km - asi 1km za Dúbr.hlavicou, neviem presne /nefungoval mi tacháč a zapnutý sportstracker som vypol neskôr/ som sa pri zjazde hnusne vysekal v kríkoch kúsok od stromu! Proste mi podkĺzlo predné koleso. Smola! :-( Regulovčík by mi aj pomohol, ale nemal mob signál. Tak som to dal až do Iuventy po trase mar., lebo takto to bolo najrýchlejšie. ;-)Adrenalín fungoval! Mám vykĺbené rameno a čaká ma operácia.. Od pása hore sa cítim, akoby ma prešiel parný valec...


Naposledy upravil ikar1968 dňa 12.06.2016 - 08:17:32, celkovo upravené 1 krát.

11.06.2016 - 23:43:54
00
prajem skore uzdravenie
11.06.2016 - 23:47:22
04
cca 34km, zjazd na tachaci 40km/h a zrazu rana a let cez bike. hned som sa odpratal na kraj aby ma este niekto netrafil. v tom zastavil pri mne chalanisko na oranzovom spešli z kaktus biku, ci som ok a ci moze pokracovat. skontroloval som kosticky a poslal ho dalej. v tom momente to este nebolelo ale ako pribudali kilometre bolo to horsie a horsie. nakoniec som to dobojoval este na 11. mieste :) vypada to ze na najblizsic maratonoch sa neuvidime :( dopadol som pekne na p... :( ale tesim sa na fotky :D
12.06.2016 - 08:46:00
00
keyboard_arrow_up