AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly - 3. kolo

25.06.2016
3. kolo - Škoda Bike Open Tour
3. kolo - Žilinská župa Tour
MTB maratón
Súľov (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (140)
11kuboace123aJoNalbertpbalfismizany1anarchistaandrej25andrejxcxASmanbaggio79BikeCrewbikeDUDEbikerLacibimjeambirkovnikbmartinbobcombranobbubakcatcherxxcervodivodjmarosdobi235Dodo666Domin1kdon281DurijoDusanPapaneborisenniofabkofeltoferi_yogiFilip_95gacopeterGaliPetGogenGreywolfHazardimro1jafri457jahomejanakudijanci30jancooJaniakjanovargajaroslav_hjelo520jjsanjohny29jozefkovjoziCCJUBI71JulkoJurajMTVJurošík1killololKinDokirikochhykolloMTkudrnackx7lavinaklegiLeroyLIGRLimelixlixlubo_sulolukas6s8pluky64majkoMajkyFmali6maranoMareKMMmaros1974Martin-BikerMartin1411mato15maxxspMayklMcDurominco87mingusmirecpdMoccaMTBHoralnadroNathalieneviempresneoboronarbOtosonPakerPampuch77Pavol.Grujbarpeter22Pogo89PozieracProBikeDudeRadoCRBprorichtoškaRobbieLisrobostRodrigo75rominatorsaki66sebutwsiso33skcllslavosolvoSpeedyGonzalesstefan.bajcarstodo207Strenkistriezasulovosumiktattatranecte_majjtono69tritolUrsusvagimirwendoxbikerxidossyankoozbozihadlo 5
K vcerajsku organizacia zvladnuta na 1*. Isiel som 60 ale rano som rozmyslal, ze to kvoli teplu zmenim na 39 co som ale neurobil a to bola chyba. Prvych 30 km sa mi slo velmi dobre ale potom to uz bolo trapenie vzhladom k tomu ze bolo sialene teplo. Najviac ma ale dorazilo vecne tlacenie bicykla (zle sa mi chodi mam podvrtnuty clenok). Poslednych 10 km som siel za 1:55 no bolo to na hlavu. Tu poslenu 10 si mohli organizatori odpustit ani spatne v tom nevidim zmysel aby tam 99% bikerov tlacilo bicykle. Inak akcia super. Na rok sa vidime
26.06.2016 - 11:39:48
02
TIR
Perfekné video. Má to šmrnc. Veľké díky.
26.06.2016 - 11:41:59
01
Ja som bol na 39km. A prve stupanie pohodka. Na kalvariu to uz bolo ine kafe. Ostatne uplne v pohode. Ale to pocasie s tym urobilo svoje jednak to teplo a aj dazd. Mimoriadne sa tym ztazil pretek. Keby bolo 25C tak vsetci by pisali ako bolo super. Ale je aj pravda ze som cakal rychlejsi cas aj ked bolo take teplo. Stupani bolo dost. 1400 na 39 nie je malo. Tak ci tak Sulov je svojim sposobom tazky a pekny pretek. Ma skvelu atmosferu.
26.06.2016 - 11:45:07
00
perfektné podujatie...
absolútne palec hore :y: :y: :y: ...organizačne boli drobné nedostatky, ale pri takom podujatí sa vždy čosi prihodí...
bol to riadny výpek...počasie sa zariadiť nedá...všetci mali rovnaké podmienky a je len na človeku ktorú trať si zvolí a rozumne zhodnotí na čo má...tiež som zmenil z 39 na 18...veď nejde o život...nepotrebujem si niečo dokazovať...bike je pre mňa hlavne zábava, nie utrpenie...

nejaké amatérske video...sorry za kvalitu :( :

štart 39
https://photos.google.com/share/AF1QipOmzJXaDukfy0wFJCWhZzovPeMOjRuQcx0erkwvo4esqyIHpnI6iEMODHDJ-xMHhg/photo/AF1QipPCWFu2LLx52t37E_Khag_3rHArGXBGg2Y06MJl?key=V0lyTWFNWnlLWTg5Uk5keEo0TnhiTWV1OU14akJB

pred štartom 18...ten floyd pekne nabudil...dobre zvolená muzika pred štartom... \o/ :D
https://photos.google.com/share/AF1QipOmzJXaDukfy0wFJCWhZzovPeMOjRuQcx0erkwvo4esqyIHpnI6iEMODHDJ-xMHhg/photo/AF1QipMu2rDXO1l2UZO02cihhgsJj5SzfttHU4w0m4f0?key=V0lyTWFNWnlLWTg5Uk5keEo0TnhiTWV1OU14akJB


Naposledy upravil luky64 dňa 26.06.2016 - 12:36:28, celkovo upravené 4 krát.

26.06.2016 - 12:27:45
00
Stáli súľovské "galeje" za to? Moja odpoveď je vo foto. :y:

Prílohy:

JB.jpg
JB.jpg 322.48 KiB thumb_up4thumb_down

26.06.2016 - 12:32:49
05
Lúka za poslednou občerstvovačko pred cieľom na 39 km trati bola psycho !!!!!! Keď som videl účastníkov 18 km trasy ako pekne tlačia, rodičia v jednej ruke svoj bicykel v druhej detský . Títo si to asi pekne znechutili !!!! Inak ostatná organizácia na 1 *********.
26.06.2016 - 13:59:14
00
Aj keď :sun: :sun: :sun: :sun: aj zábava bola :muscle: :D :rofl:

Prílohy:

DSC05110.JPG
DSC05110.JPG 1.45 MiB thumb_up3thumb_down

26.06.2016 - 14:04:14
03
Toto bola moja prva ucast v Sulove a uz chapem, ze pre mnohych je to srdcovka, trat 39km skvela, urcite v TOP3, ktore som doteraz jazdil, aj ked to nekonecne stupanie do Rohacskeho sedla pred prvou obcerstvovackou ma zabilo hore som vlastne skoncil a odtial som sa uz len pokusal hybat smerom dopredu po trati :D
Obcerstvovacky som si uzival dosyta, ved cisty cas jazdy/tlacenia mam o 20 min kratsi, ako celkovy cas :D
Inak tie carbosnack gely niekomu aj viditelne pomahaju? Lebo ja som si ho supol na tretej obcerstvovacke a potom to stupanie po luke som ledva vytlacil a hore som musel nejaku minutku stat a davat sa dokopy :whew:

Obdivujem vsetkych, ktori sa s tym peklom dokazali vysporiadat. Napr. vitazka na 39 km Vierka Kissova mala minule na Bratislavskom maratone, na ktorom sa mi neslo dobre, cca rovnaky cas ako ja a tu na Sulovskom bola lepsia o 45 min :y:
26.06.2016 - 14:15:43
00
Schválne som si počkal na prvé reakcie, že či nebudem sám, no evidentne...

Spraviť maraton naročný tým, že to natrasujem krížom na vrstevnice a budem sa oháňať výškovymi metrami alebo vytiahnem trasu cez nejakú hlušinu len aby človek zhliadol jeden vyhlad alebo proste len nabral kilometre je prepáčte blbosť. áno, počasie nám nič nedarovalo či vzdušná vlhkost v lese a úpek na lúkach alebo blato pod kolesami, no musím za seba povedať,že ani za sucha by sa mi viaceré úseky nechceli šlapať. Nie nedali, dali, no nechceli. A to, že si to obhájim nejakým tým výhľadom alebo singlom(ku ktorému sa musim stoj čo stoj nejak dostať) tak to je málo. Maratón nech je akejkoľvek dĺžky ak pominieme hrstku licencovaných pretekárov by mal byť robený pre radosť z jazdy. Aj si dať do tela, aj sa potahovat s priatelmi, inymi ucastnikmi no hlavne sa zabavit, dobre zabajkovať a to myslím, že 60 ani dlha urcite neboli. Kto sa zabavil, gratulujem. Ja nie.
26.06.2016 - 14:27:00
05
Akcia výborná a áno ako sa písalo posledné kopce sa tlačili všetky ( a že ich na dlhej nebolo zrovna málo :P ) ale ..... ALE ešte nikde na maratóne som nevidel toľko odpadkov od prázdnych gelov a magnézií. Nehnevajte sa na mňa ale veľa ľuďom by mali zakázať vstup do lesa.
26.06.2016 - 14:35:24
03
tie magneslife boli vsade :tmi:
ludia by si mali uvedomit, ze krcom predidu v prvom rade tak, ze budu mat poriadne natrenovane/zregenerovane
napr. ja natrenovane nemam, krce mavam a ak si dam magnezium, tak je rozdiel len v tom, ze po maratone pustam do ovzdusia este viac plynov ako zvycajne :lol:
26.06.2016 - 14:41:53
03
Ja tiež neznášam, keď niekto vytlačí gél a ***** obal na zem. To je taký problém to strčiť do vrecka dresu? Niektorí si asi myslia, že sú niekde na Tour de France a po nich nabehne upratovacia čata...
26.06.2016 - 14:43:44
02
mna by potesilo keby mal Sulov jednu stalu trat, konkretne napr. tu 48km z minulosti, ...chybal mi zaverecny vyslap okolo kalvarie (tentoraz sa to zjazdovalo, ale nebolo to na konci trate). Poslednych 5km boli za prudkymi zjazdmi vzdy este dalsie kopce, no dufal som, ze uz ma caka len cisty zjazd do obce ale zakazdym sa ukazala este nejaka luka alebo dokonca stojka, bol to trochu zaberak na morale. Trat sa mi celkovo pacila, ale ako viaceri napisali nebola robena tak aby sa dala cela preslapat v sedle biku, na to by sa urcite malo hladiet pri navrhu trate. Nepochybujem ze boli taki co to dali v sedle, zrejme ich ale nebolo viac ako 5% zo vsetkych. Nabuduce si dam 5dni pred Sulovom pauzu od biku, stvrtkovy trening nebol z hladiska regeneracie a potom vykonu na preteku idealne rozhodnutie.
26.06.2016 - 15:06:55
01
Presne o tom to je, profíci v telke odhadzujú odpadky a tak sa asi ostatný chcú podobať na profíkom. Kde chýba od malička výchova, tam je už zbytočné sa nad tým rozčulovať. Čo sa za mlada naučíš v dospelosti akoby si našiel.
26.06.2016 - 15:12:14
00
Z tych odpadkov som bol zaskoceny aj ja. Majstrov sveta viac ako hobikov. Vobec sa mi to nepacilo. Ja som si zadrbal vrecko na drese od bananovej supky, ktoru som chcel zahodit na najblizsom bufete ale zabudol som a doviezol som ju az do ciela. No a co...
26.06.2016 - 15:45:10
00
keyboard_arrow_up