K Jeho_Michalkovmu: ten polovnicky chodnik nikdy nebol vytvoreny pre cyklistov (a mozno ani nikdy nebude, bohuzial), len sa cyklistami vyuzival. Tak to treba aj tak chapat. A ze selektuje technickejsich jazdcov od menej technickych je normalne. Medzi tymito dvoma ,,druhmi" moze! byt progres (prikladom je npr. moja zena).
28.06.2016 - 08:23:30
04
boris.ko napísal:
Modrá je dobrá ako približovadlo!


Ja to viem, ale dobre vieme aka je realita. X-krat sa tu preberala a aj tak tam jazdia ludia ako urvati z retaze, lebo sekundy nepustia.
28.06.2016 - 08:25:30
00
nahlaste ten segment (a kazdy novovzniknuty na tom useku) a schovaju ho, aspon tak nejako to fungovalo
28.06.2016 - 08:37:45
00
Problem nie je strava, problem su dementni a bezohladni ludia. A ti nezacnu jazdit pomaly len preto, lebo sa tam uz neda virtualne pretekat.
(sposob, ako obnovit nahlaseny segment existuje a je pre autora velmi lahky). A automaticke skryvanie vsetkych dalsich na danom useku nefunguje. To by som flagol nabrezie dunaja az po Gabcikovo a mozu si ist vsetci piskat... :-D
28.06.2016 - 08:48:15
00
Axel napísal:
Bicykle budu pocas volnych dni povolene vo vsetkych prostriedkoch MHD

oné, nie žeby mi to vadilo, ale načo je to dobré - veď na bicigli obyčajne dôjdeš do cieľa skôr ako MHD...
28.06.2016 - 08:52:59
00
Zacne prsat, streli mi koleso, idem s detmi, nesiem nepojazdny bike do servisu, zotmelo sa a nemam osvetlenie, vypil som si viac ako dve piva, nechcem jazdit po meste...
28.06.2016 - 08:54:06
00
okej, dáva to zmysel, ja chodím sockou tak 2x do roka, takže som potreboval vysvetlenie... :)
28.06.2016 - 08:55:43
00
'jeho_michalkov singletrack' je v mnohom zaujimavy, zavedie vas na stranu udolia a do lesov, kde sa normalne nemate sancu dostat. Navyse je strategickou spojnicou medzi razcestim pri Jahodnej a Alpinkou, tam nie je okrem dialnice Findorakova nic. Ak sa niekto chce dostat z Jahodnej do KE nejako zaujimavo, tak v spojeni s 'jahodou' to moze byt paradna alternativa - 40minutova jazda meniacim sa singlom... hmmm to nemusi byt zle, take daco a uplne pod nosom :-)
Jasne, nie je to s prstom v nose, take uz single byvaju, az na zopar usekov by to ale mal zvladnut hadam kazdy kto sa rozhodne, ze chce,

.kazdemu ale co jeho jesto, to akoze len tak, ze aj take tu mame :y:
28.06.2016 - 10:35:21
04
Najlepšie to vystihol Kidak, JMS nie je singláč postavený špeciálne pre cyklistov, hoci pár zásahov tam je (skoky, lávky ... ). Ja som tiež len postarší cykloturista bez kondičky a techniky, ale som vďačný, že mi tento chodník pred rokmi muffin ukázal a každý rok si ho min. raz dám. Síce sem-tam dzignem a často tlačím, ale aj o tom je MTB ... :)
28.06.2016 - 10:55:46
02
Vážení, riešite tu "jeho_michalkov", ktorý vďaka niektorým iniciatívnym ľuďom znova povstal skoro zo zabudnutia. Veď kto nemá na to aby po ňom jazdil tak nemusí. V okolí je dosť ľahších a zjazdnejších trás, treba si iba správne vybrať. Ale hlavne by ste si mali vážiť prácu iných čo Vám to sprejazdnia, či sú to poniektorí z Vás alebo pracovníci ML. To že tento chodník bol prioritne určený ako poľovnícky chodník je iba fakt, ale môžme byť iba radi že tu je, a je hneď za Vašimi "humnami". Dostanete sa k nemu ako tu bolo napísane po "diaľnici" od Alpínky, alebo dole kopčekom od Jahodnej. Iba o pár kilometrov ďalej v Prešove, ak si chcú ľudia vychutnať takúto jazdu, musia vyšliapať do Slanských vrchov, poľovnícky chodník najprv nájsť, upraviť, a udržiavať, pretože im to nijaký lesný robotník neurobí (je to v správe ŠL). Až potom si vychutnať jazdu, aj keď je to tiež niekedy na hrane, ale také sú poľovnícke chodníčky.
Na priloženom videu, je jeden takýto chodník, v časovom úseku 1:02 - 3:38. Prešiel som si ho a aj keď je extra náročný ale niektoré úseky sú na hrane stojí za to si naň vyšliapať niekoľko sto výškových a vychutnať si jazdu.

https://www.youtube.com/watch?v=cGjUTuiy5Bg
28.06.2016 - 11:11:38
01
dnes som si dal vynovený jeho_michalkov a chválim dobrá práca :) ešte odpratat ten odpočívajúci buk/hrab a bude to paráda...
k tej zjazdnosti sú tam asi 2 korenove useky a 2 brody ktoré sú tažko prejditelne no aj to sa dá časom
takže za mna vdaka kidak za prekosenie atd.
28.06.2016 - 11:35:01
01
A podla mna lesmir je najlepsi, aj ked michalkov som este nikdy nesiel. Niesom nejak extra technicky zdatny ale cely lesmir prejdem v sedle az na tu uplne poslednu sekciu aj ked v niektorych usekoch som dost pokakany. Podla mna viac takych trailov treba! :y:
28.06.2016 - 13:33:08
00
lesmir a bedla su top, da sa tam krasne trenovat techniku, zlepsovat casy na strave... na druhej strane jeho_michalkov by som nikdy nesiel kvoli niejakemu casu na segmente ale iba tak pre zabavu
28.06.2016 - 13:41:18
00
normálne rozmýšľam či by nebolo dobré vyhradiť nejaké časy pre "bláznov jazdiacich segmenty", nech nedochádza k zbytočným obmedzovaniam/kolíziám na trailoch - prípadne naopak, v prípade, že väčšina jazdí "na čas", tak vyhradiť nejaký čas aj pre "normálnych ľudí"... ;)
28.06.2016 - 14:05:33
00
Horsi ako segmentovy pretekari su ti, co jazdia v protismere tam, kde by sa ,,podla kodexu" nemalo - vcera som sa s jednym takym skoro zrazil na konci DrzHuby cca 10m za oznamom ,,nejazdi v protismere!"
28.06.2016 - 14:42:01
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up