možné to je, už to tu bolo viac krát spomínané, tiež mám fotochromatické shimaná, zatial v pohode no obávam sa že ich bude čakať rovnaký osud :( staré zlaté julbo
29.06.2016 - 23:02:46
00
Hmm a cim to je ze prestanu takto fungovat?Nieje to na reklamaciu?
30.06.2016 - 05:04:13
00
no neviem, možno ak sa ti to stane do 2 rokov ako je záruka, niektorí spomínali že po cca 3 rokoch im to začalo robiť, tak s tým už potom nič nespravíš...ale aj tak športové okuliare nie sú záležitosť na mnoho rokov, možno len ak by si kúpil nejakú renomovanú značku napr Oakley a budeš dúfať že ich niekde nerozbiješ, nestratíš...ale tak pri tých renomovaných značkach by mala byť tá funkcia trvalá napr. aj po nejakých 10 rokoch, teda aspoň myslím, tak dlho som nemal žiadne okuliare :) ale zas cena tam o dosť presahuje 130€ ako je spomínané v tejto téme. Mňa by zaujímalo, ako sú na tom napr. fotochromy Tifosi po nejakých 3 rokoch? viem že niektorí ich tu nosíte, po dizajnovej stránke sa mi páčia, no neviem ako sú na tom s kvalitou, povedzme v porovnaní zo Shimanom :)
30.06.2016 - 11:36:27
00
Zdravim,
Potreboval by som poradiť s výberom zatmavovacích zjazdových okuliarov do prilby. Je toho kopec a neviem sa preluslat cez všetko a ešte medzi tým nájsť fotochromatické. Ideálne aby po zaaveni boli do modrá
Dik za tipy.
19.10.2023 - 06:32:54
00
Ahojte,

chcel by som si kúpiť fotochromatické okuliare na bajk, tak do 100€ +/-. Ideálne modré sklá.
Poradíte, prípadne ak máte konkrétne skúsenosti?
Dík za každý názor.
04.04.2024 - 11:05:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up