no to bol dobry joke PaliG. za naboj 6k fakt nedam. zatial som este normalny (nic v zlom). no s authorom uz skusenosti mam a nechcem ho naboj je to dobry ale sak uz som to tu niekde pisal. skratka som nan moc fajnovy:). zatal to teda vyzera na ten novatec. ale este to ma cas cize este som otvoreny...
29.01.2006 - 16:03:14
00
ja som nenapisal aby zan tych 6k dal...usudzoval som ze chces nieco poriadne a $$$ nebudu problem ked si mal pred tym DT Cerit. akoze neviem kolko ten konkretne stoji ale co som videl zbezne naboje DT tak tie ceny boli tiez "palky". ale neviem ake naboje este chces ked si vylucil shimano, author, asi aj DT, Hope tak ti toho vela asi nezostalo(ak to teda chces na mtb). podla mna bude ten novatec v pohode. sak napises ked kupis a pojazdis :)
29.01.2006 - 18:50:48
00
nojo asi mi nic ine nezostava. cerit som mal "default" na komplet biku co som na jesen kupoval. no a este som mal docinenia aj s magura comp nabojmi (ale tie mi pripadaju ako premenovane cerity) a na nic tiez odisiel orech. teda odisiel, len praskla ta rozperna strunka co tlaci zapadky. shimano nechcem kvoli konusom (a aj tak potrebujem 6 srobovu prirubu), dotahovat author uz nemam chut. tak zbieram info akym smerom sa dalej vydam.
29.01.2006 - 19:09:31
00
Myslim, ze asi nic v tom pomere cena/vykon ako novatec nezozenies, teda mozno este Tune :-)))))
30.01.2006 - 07:51:01
00
aky je rozdiel pri novatekoch s tym rqr a bez?
30.01.2006 - 09:47:52
00
keyboard_arrow_up